Ryan ReynoldsI

Ryan Rodney Reynolds

8,4
81 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Reynolds

Hmm.. Zauważyliście, że w wielu filmach po prostu musi on ściągnąć koszulkę i pochwalić się wyrobioną na siłowni klatką piersiową i brzuchem? Np w blade: mroczna trójca; czy amityiville.

Gra przeciętnie średnio. Nie ma porównania do aktorów z wyższej półki. Dziwi mnie jego średnia ocena. Pewnie to głównie sprawka pań, które są pod wrażeniem jego wyrobionych na siłowni mięśni.
Żałosny jest fakt, że występuje często tylko z tego powodu, nadrabiając tym samym swoje braki w warsztacie.

Przystojny jest, fakt, ale przypominam, że oceniamy aktorstwo.

Astral_the_Shadow_Prayer

Nie tyle denerwuje mnie jego klata [ tak, jestem kobietą ;)] co fakt, że on wiecznie gra superbohaterów. No ile można!

paczek93

Co masz na myśli pisząc "superbohaterów"? Chodzi ci o jakieś "moce" (strasznie to brzmi:P) nadprzyrodzone czy głównych bohaterów?
Pominę już kwestię jego umiejętności aktorskich, ale co z "Pogrzebany", "Narzeczony mimo woli", "Na pewno, być może" czy słynnym "Wiecznym studencie"? Przyznaję: "Blade" czy "Zielona latarnia" to dokładnie to, o czym piszesz, ale osobiście (przynajmniej do niedawna) kojarzyłam go z rolami, w których wcielał się w normalnego faceta. A że ostatnio taka moda na ekranizacje komiksów... osobiście nie popieram. Filmu jeszcze nie widziałam, ale nie szczególnie podoba mi się, że zdecydował się na tą "Latarnię". Nie wiem czy uległ modzie, kasie, czy po prostu spodobała mu się rola i zrobił to dla frajdy, ale trochę się gupi z licznym gronie filmów fantasy, które pojawiają się ostatnimi czasy. WIecznie? Może nie. Ale rzeczywiście mógłby przystopować, bo wyjdzie na to, że bardziej niż na jego aktorskim wizerunku zależy mu na kasie, której i tak z pewnością ma już pod dostatkiem.

Ana21ana

Też uważam, że jest świetnym aktorem, wyróźnia się spośród chałtury lecących na kasę przystojnych hydraulików, ale tak, ostatnio jest jakaś moda na filmy o superherosach, którzy spojrzą i coś się dzieje. -.-

paczek93

Jego twarz to amarykański ideał, taki właśnie superbohater, a amerykanie mają na tym ponkcie nie małego świra. Chętnie zobaczylabym go w jakimś POWAŻNYM dramacie.

Astral_the_Shadow_Prayer

Ja to widzę inaczej. Wg mnie jest dobrym aktorem, ale wymogi hollywoodzkiego kina są niestety takie, że to nie wystarczy. Trzeba pokazać klatę. Więc dobrze, że ja ma. :-)

Klee

W sumie prawda. Nawet dobrzy aktorzy musza miec klate, a aktorki musza byc chudsze inaczej nie beda slawni, a jak nie beda slawni to nie beda w niczym grac, co powoduje brak forsy.

Klee

zgadzam się z twoją wypowiedzią, takie czasy, że ciągle cos trzeba pokazywać

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Astral_the_Shadow_Prayer

Tak, to teraz niech grają same chłopczyki z gimnazjum z buźkami jak dziewice, chudzielce, albo pasibrzuchy, prostaki i inne geje homo nie wiadomo. Nie rozumiem cię a jak ma normalny facet wyglądać? ja też mam klatę i to większą niż nie jedna laska ma cycki a nie jestem kulturystą, tylko dbam o formę i uprawiam różne sporty, jest coś w tym złego? Więc co ci się nie podoba w tym, że koleś pokazuje klatę? To twoim zdaniem wszyscy ci kolesie tzn. np. Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michael Jai White itp. to przeciętniaki bo dobrze wyglądają i dobrze się ich ogląda?. Jak zazdrosny jesteś to się weź do roboty, rusz tłuste lub wychudzone dupsko, poćwicz, pobiegaj to z czasem klata sama się wyrobi, sport to zdrowie a przede wszystkim ruch. Zdrowy facet to i dobrze wygląda.

czy tobie kompletnie na mozg sie rzucilo? naucz się czytać ze zrozumieniem. wygląd pomaga w grze. ALE NIE POWINIEN JEJ CAŁKOWICIE ZASTĘPOWAĆ.

a reynolds gra jak kłoda. nie wierzę mu jako aktorowi. taki sztucznie napompowany.

ładni aktorzy mają to do siebie, że jedni mają talent aktorski, a inni nie. reynolds nie ma, dostaje role dzięki wyglądowi. nie tak powinien wyglądać przemysł filmowy. dobremu filmowi potrzebny i przystojny, I UTALENTOWANY aktor.

użytkownik usunięty
Astral_the_Shadow_Prayer

Nawet jeśli nie potrafi grać, to filmy, które powstają z jego udziałem są dużo lepsze od naszych rodzimych.
Bo nasi aktorzy ani nie potrafią grać ani nie wyglądają. Wyjątek mogę uczynić co do Cezarego Pazury, i ewentualnie do Maćka Zakościelnego...
taka jest moja opinia...

polska to polska. a filmy ryana są lepsze chyba tylko jesli chodzi o efekty specjalne.

bo nie wiem jak ciebie, mnie nie kręcą akurat słitaśne filmy o superbohaterach. co kto lubi.

Astral_the_Shadow_Prayer

STARY on sam z siebie nie wywala klaty przed kamerę tak mu każą reżyserowie dlatego to robi

Krystian93

W green lantern też była klata i to przez jakieś 10 sekund

forest122

już pomijając obcisły strój LOL

Astral_the_Shadow_Prayer

Ooo jeb Zielona latarnia (superbohater) i to w obcisłym stroju kto by pomyślał xD w każdym filmie o superbohaterach są obcisłe stroje i gołe klaty. Ostatnio jest moda na takie filmy a on jako aktor jeśli nie chce zostać zapomniany musi w takich filmach grać. Co nie zmienia faktu, że ma sporo dobrych filmów gdzie dobrze gra jak i te gdzie czegoś brakuje ale tak ma większość aktorów.

Astral_the_Shadow_Prayer

Ty kolego masz jakiś kompleks? Fattie jesteś, czy co? Czy może Twój chłopak nie ma takiej klaty jak on? Na dobrą sprawę oglądałem ostatnio serię filmów z RR. Klatę zauważyłem w "Zielonej latarni" (jak kolega wyżej wspomniał 10 sek.) i "Narzeczonym mimo woli" (chociaż bardziej interesowała mnie tam Pani Bullock [nie wnikam w Twoją orientację seksualną]). A teraz z moja opinia: "Pogrzebany" - klaty zero, film moim zdaniem mocny, gra RR wyśmienita. "Papierowy bohater" - obcisły strój, zjedź go za klatę. "Na pewno, być może" tam widać, że ma trochę klaty, zbesztaj za to jego grę aktorską. "Świetliki w ogrodzie" - nie widziałem klaty, za to świetna poważna rola. "Szkoła życia" - bardzo dobra gra, klaty nie widziałem. O co Ci chodzi? Bo co do Twojej wypowiedzi, to zgodze się tylko z Balde Mroczną Trójcą, film bardzo przeciętny, od Amityville bym się odczepił. Mam dla Ciebie radę... pobiegaj, poćwicz, może i zdanie o, moim zdaniem dobrych aktorach, się Tobie zmieni :)

NazNaz

genialna odpowiedz :-) w 100% się z tobą zgadzam.

użytkownik usunięty
Astral_the_Shadow_Prayer

nie zauwazylem takiej zaleznosci, nie wiem tez czy jest on przystojny czy nie(pewnie dlatego ze nie jestem przedstawicielem plci pieknej), ale jesli chodzi o aktorstwo-> MOIM SKROMNYM ZDANIEM jest przecietnym, jesli nawet nie slabym aktorem, a jego ocena jest zdecydowanie za wysoka, pozdrawiam

Zerknij na Chaos Theory, może zmienisz zdanie. Tam wg mnie zagrał rewelacyjnie.

Astral_the_Shadow_Prayer

I co z tego? Jest przystojny, kobiety lubią przystojnych facetów i tyle. Tak jak facetom podoba się Megan Fox czy Monica Bellucci.
Nie zauważyłam by w każdym filmie zdejmował koszulkę. Chyba masz trochę obsesję.
Uważam że gra dobrze. Dobry wygląd nie wyklucza dobrego aktorstwa.

Sighma

uważam,że jest bardzo dobrym aktorem. komedie z nim śmieszą mnie bardzo, a jeżeli chodzi o tą klatę, to co ona komu przeszkadza? jak ktoś zauważył nie robi tego sam z siebie, tylko tak mu każe reżyser,albo jest tak w scenariuszu. Gorzej by było gdyby miał wielki, zarośnięty bęben, można by się burzyć,a tu? Same mięśnie.

użytkownik usunięty
olcha262

Każdy szanujący się facet powinien mieć choć trochę masy mięśniowej, a nawet jeśli nie to być wysportowany. Tylko typowe cipeczki i nieudacznicy co kolegów w szkole nigdy nie mają, są grubasami, gdzie tłuszcz im się wylewa spod koszulki.

Ja wiem na swoim przykładzie, że jak już mam wybierać to wolę w filmie beznadziejną ale ładną aktorkę, niż beznadziejną brzydką. Podobnie tak jest z kobietami - mając do wyboru jakiegoś oślinionego komputerowca w okularkach wolą kolesia z fajną klatą i ładną twarzą i to jest naturalne.

Taki film jak "Zielona Latarnia" - płytki, głupi i beznadziejny miałby odbiorców tylko u fanów komiksu, ale jak dziewczyna usłyszy, że gra tam Reynolds z wielką klatą, w obcisłym wdzianku to myślicie, że patrzy na to jak gra? A kasa z filmu się zbiera. Al Pacino czy De Niro nie zagra w takim chłamie, więc to są role dla słabszych aktorów, nadrabiających wyglądem który przyciąga baby do kin.

co do De Niro i chłamu to raczej bym się nie zgodził, rawdopodobnie nie miałeś przyjemności obejrzeć filmu pt. ,,1900" czasem pod nazwą Novecento i się nie dziwię jest to stary film i trudno gdziekolwiek go znaleźć mnie się udało.
Film naprawdę tragiczny, kompletna beznadzieja brakuje słów by go opisać - jedyną sceną, którą z tego filmu można zapamiętać to scena łóżkowa gdzie De Niro, Gerard Depardieu i nie znana mi aktorka leżą kompletnie nago w łożku i De Niro łapie Depardieu za penisa. Resztę dopiszcie sobie sami...

Sighma

gdyby moj chlopak mial taka klate, to od progu kazalabym mu sciagnac koszulke! ;D Ryana lubie bardzo w komediach, ale w powazniejszych rolach jakos, go nie widze....a to oznacza, ze nie jest jakims wybitnym aktorem. Mimo wszystko mam do niego pewna slabosc:P moze przez ta klate wlasnie? ;D Zgadzam sie z toba! Megan fox zbyt wspaniala aktorka nie jest, a powoduje, ze wiekszosc facetow ogladajac jakis film skupia sie na niej, a nie na fabule....;p

Astral_the_Shadow_Prayer

Masz niby rację ale co z tego? Skoro w filmach aż roi się od ślicznych dupencji ku uciesze męskiej części widowni to czemu ja nie mogę sobie popatrzeć na świetnie zbudowanego faceta? I może mi jeszcze powiesz, że ładne aktorki wcale nie mają forów u widzów i zawyżonych ocen na takich portalach jak ten? Aktor przede wszystkim powinien nie odstraszać mnie od filmu a Ryan zdecydowanie mnie nie odstrasza. Mission accomplished ;)

Astral_the_Shadow_Prayer

no jak ma taką klatę to niech nawet częściej ściąga koszulkę. Jakby to powiedzieć, nie od dziś wiadomo, że ludziom, którzy są atrakcyjni można więcej wybaczyć. I tutaj też tak jest. Aktor, który nie ma odpowiedniego wyglądu na wstępie najczęściej wiele traci. A przystojnego młodego faceta ogląda się dużo lepiej niż jakiegoś dziada :) Chcielibyście oglądać filmowe sceny pocałunków, łóżkowe, ogólnie wyrażające namiętność w wykonaniu nieatrakcyjnych ludzi? Pamiętam swojego znajomego wypowiadającego się na temat filmu "American beauty". Scena kiedy Thora Birch rozbiera się przy oknie. Był oburzony, że mogli w filmie pokazać "TAKIE" piersi.

maryska_wieczorek

no ale taki jest seks zwykłych ludzi, ja mam lekką nadwagę a już ładnek laski posuwać nie mogę??? bo co bo ktoś by się porzygał że ja taki taką??? hehehe :) mnie własnie w filmach śmieszą takie pakerki (nie mam nic przeciwko wysportowanym ludziom, sam ćwiczę na siłce bo chcę wyglądać lepiej) tacy idealni ludzie itp życie takie nie jest :)

maryska_wieczorek

widziałem raz gościa dosyć przy tłuszczu i miał bardzo fajną żonę, wsiadał do normalnego auta więc przy kasie był normalnie. I co ?? mam się porzygać bo "jakby on wyglądał ją posuwając??? NIE :) i zauważyłem że właśnie goście z tą zarąbistą klatą i tak nie mają jakiś super dziewczyn...

Schizofrenik_XXI_wieku

Ale jak wsiadał do tego auta to się w nim "bzykali"? Widzę jak wygląda świat, widzę jak wyglądają ludzie, co nie zmienia faktu, że sceny erotyczne przyjemniejsze dla oka są w wykonaniu ludzi atrakcyjnych. Podkreślę też, że atrakcyjność to pojęcie względne, i każdy odbiera je inaczej. Dla mnie napompowany facet nie jest atrakcyjny tylko obrzydliwy...Cóż stawiam na normalność, normalność jest dla mnie w tych czasach bardzo atrakcyjna a zobacz jak rzadko spotykana.

maryska_wieczorek

I oczywiście, że możesz mieć piękną kobietę. Czemu nie? Mój post odnosi się do filmowych scen łóżkowych, nie życia. Nadwaga nie jest jednoznaczna z brakiem atrakcyjności.

maryska_wieczorek

spoko, zbyt dosadnie się odniosłem :)

Schizofrenik_XXI_wieku

I to jest dowód na to, że większość kobiet nie zwraca uwagi na to jak wygląda mężczyzna, oczywiście jest tak że zwracają również na wygląd, ale brzydki facet może ładną oczarować swoim charakterem ( znam duzo takich przypadków) a jesli chodzi o facetów to oni tyko i wyłącznie zwracają uwagę na wygląd kobiety.

Astral_the_Shadow_Prayer

Bardzo dobrze, niech ściąga ;)

Astral_the_Shadow_Prayer

-.- Ale ty nie rozumiesz , że nie każdy lubi być gruby , lub chudy ... Ryan najwyraźniej oprócz aktorstwa , kocha również sport (Mam podobnie) więc trudno aby źle wyglądał ... Poza tym , kobiety również muszą zostać przyciągnięte do produkcji , dlatego pomyśl zanim coś napiszesz :)

Astral_the_Shadow_Prayer

Niech ściąga, jakoś mi to specjalnie nie przeszkadza :D

Astral_the_Shadow_Prayer

Jest niesamowicie zbudowany. Pierwszy raz widziałem go bez koszuli, a może dopiero wtedy zwróciłem na niego uwagę w filmie "Amityville". Od tej chwili czekałem na każdą scenę z jego udziałem. Po prostu nie mogłem się na niego napatrzeć... ;]]]]]]]]]]]]

:D :D :D :D :D :D :D :D

Astral_the_Shadow_Prayer

Ma co to pokazuje.:)

Astral_the_Shadow_Prayer

To ja napiszę żebyście wy mężczyzni kierowali się aktorstwem przy ocenianiu aktorek...

Robaczek_12

Święta racja :)

użytkownik usunięty
Astral_the_Shadow_Prayer

podobno ma wystapic w programie kulinarnym jakims... maja na jego brzuchu trzec warzywa na rosol

<3

Astral_the_Shadow_Prayer

Klatę ma wyrobioną jak mało który aktor, to ją pokazują. Ale... Daniel też w każdym Bonie w którym gra musi przeparadować przed kamerą bez koszuli, a wcześniej w Tom Raider pokazał więcej niż Angelina :) Wygląda na to że jak przypakują to się pokazują, albo są do tego zmuszani, ku uciesze fanek. Choć taki Daniel to chyba tym ciałem chciał odwrócić uwagę od twarzy... Ryan nie musi :D

Astral_the_Shadow_Prayer

co wymoczku, zazdroscisz mu nie, idz na silownie zamaist wpierniczac paczki i byc takim tlustym

użytkownik usunięty
Astral_the_Shadow_Prayer

On nie ma braków w warsztacie. On nie ma żadnego warsztatu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones