Ryan ReynoldsI

Ryan Rodney Reynolds

8,4
82 089 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Reynolds

Szczególnie jak wychodził z wody w "Amityville"!

Brunetka

No klate to fakt ma zajebistą :D Specjalnie musiał trenować do Blade:Trinity żeby uzyskać taki rezultat. Tam to dopiero można się pogapić :D

winnie_2

Moim zdaniem lepiej wyszedl w "Amityville" szczególnie jak łazil w tej piżamie (mówie to jako facet, bo chociaz nim jestem to umiem docenic takie rzeczy (sam bym chcial miec taka: ) )) bez góry.Jestem ciekaw jak to jest ,ze niektorzy cwicza 5 lat i nie moga sie takiej dorobic a tu ciach przed filmem ktos mu kazal i sama mu wyrosła?!

Meciek

No cóż,gdyby każdy miał mobilizacje w postaci kilku milionów dolarów i zwiększenia swojej popularności,bo po ulicach chodzi by sami atleci :)

Prezes88

Jak chce sie miec szybko taka klate, trzeba miec kontakt z pudzianem na dobry koks :)

Meciek

to poprostu taka genetyka ja cwicze 2 lata i mam klatkę taką sobie ale on na serio fajnie jest zbudowany

użytkownik usunięty
cygan86

Taka genetyka?

Meciek

Reynolds ma kase a jak sie ma kase to mozna wszystko dietetyk i kucharz układają ci diete bogatą w białko witaminy itd. do tego mozesz sobie pozwolić na najlepszych trenerów i najdroższe odżywki. Oczywiście Reynolds mógł do tego wszystkiego dorzucić winstrol i deke i po roku treningu ma takie efekty ! Jakbyś miesiecznie wydawał 4000zł to byś taksamo wygladał bardzo szybko.

Brunetka

co racja to racja nieźle koleś wygląda. Szczęki mi opadła jak go zobaczyłem

Alienpfk

Dla waszej informacji żeby zobaczyć jakieś efekty pracy na siłowni trzeba systematycznego treningu i jakichś 2-3 lat ćwiczeń. Ja nie narzekam na efekty, z kumplami kupiliśmy parę przyrządów i już pakuje prawie rok,ale już są efekty ;)

Brunetka

Przed chwilą wróciłam z kina (byłam na nocy filmów w multikinie) Ja zobaczyłam tą klatę to szczena mi opadła <lol> musze przyznać że nawet 300 spartan nie miało takiej fajnej (może byli napakowani ,ale nie tak fajnie:P) Normalnie złapalam się na tym że patrze tylko na jego klate zamiast np na głowę jak to robię zwykle x)

candy_mountain

A mówią że facesi to seksiści - ale dobrze że kobiety nioe patrzą na męskie krocza tylko na klatę:)

Brunetka

jezeli chcecie zaglosowac na jego klate na temat najlepszej i najseksowniejszej klaty to zaprasam do siebie ;p

Brunetka

dla niekumajacych tematu http://www.brianklotz.com/Images/menshealth_sm.jpg

Brunetka

dla niekumajacych tematu http://www.brianklotz.com/Images/menshealth_sm.jpg

Brunetka

on ma ładna klate ??
http://www.insidesocal.com/outinhollywood/.ryanreynolds.jpg



widziałam lepsze : http://img.timeinc.net/people/i/2006/startracks/060724/jesse_metcalfe.jpg

klata Jassego Metcalfego :)

Anecia_6

Uważam, że ma bardzo ładną, mimo że też widziałem ładniejsze. Ale żeby ta pana z dołu miała być ładniejsza? Nie jestem specem od ludzkiej anatomii, ale jak dla mnie to góra obwisła, a na dole brak kaloryfera.

Brunetka

szkoda, ze polki maja takie popasione brzuchy :(

domingez_fz

chyba amerykanek nie widziales...

domingez_fz

Oj, chyba wyczuwam zazdrość w słowach dominqeza o przystojnego Ryana :(((, który próbuje dowartościować się obrażając Polskie kobiety :(( Smutne, że chłopak musi dowartościować się płeć słabszą od siebie. Zero klasy i jakiegokolwiek wychowania :(. Przykre.

Brunetka

Ten koleś to chodzący sex bez dwóch zdań :D
Ideał z góry do dołu :) Jak dla mnie oczywiście :D

milk_shake

Taak dla mnei też a poprzedni który się wypowiadał... Polki mają popasłe brzuchy? Chyba Polacy....

ania13833243

ogolniel udzie sa coraz bardziej tlusci.wszystko to wina jebanych fast foodow.ale prawda jest ze jest bardzo duzo lasek ktore nie maja w domu lustra lub odrobiny samokrytyki.jest tlusta jak krowa a ubiera sie jak top modelka.a ja w koncu oczy mam na cale zycie.

riddick1981

noo klate to on ma niczego sobie ;P
jest na co popatrzec :D

ChiliPorcelain

Wcale nie trzeba wydawać tyle kasy, że taka klate wyrobić. Ja ćwiecze co jakiś czas, fakt szybko spalam, ale to nie jest wielki problem taka klate wyrobić. Oczywiście nie mam takiej jak on, bo ten to ma każdy cm wyrzeźbiony :) ale 6pack mam :D
W sumie to on zbyt talentu aktorskiego wielce nie ma, widać po filmografi tylko, że jest w dobrych filmach, bo ma dobry wygląd i mln fanek, które tylko dla niego film oglądną :)
Jego żona i przepiękna i ma talent aktorski, i też głównie dla wyglądu oglądają filmy :)

Logan_Cole

Sry, że odpowiadam po takim czasie, ale nie mogę czytać więcej takich głupot. piszesz że nie jest to wielki problem taką klatę wyrobić, ale za chwilę mówisz że takiej nie masz. Aż chce mi się płakać jak czytam coś takiego. Wypowiadać się o tym czy to jest problem czy nie mogą raczej tylko osoby które ćwicząc doszły do takich efektów i wiedzą ile litrów potu wiele razy w tyodniu trzeba wylać. Co do treningu - to ćwiczył 6 razy w tygodniu przez 6 miesięcy - bardzo krótko jak na takie efekty, ale miał zajebistą dietę i do tego ćwiczył przez 3 godziny dziennie, więc jak dla mnie jednak jest to mały problem nie wiem jaką ilością czasu ty dysponujesz. Nie chcę tu nikogo wyzywać od gimnazjalistów - po prostu myślcie zanim coś napiszecie.
Pozdrawiam
PS nie oczekuję żadnej odpowiedzi z oczywistych powodów, ale nie mogłem zostawić twojego posta ot tak :P.

Brunetka

na to samo zwróciłam uwagę:) ma się czym pochwalić... mmm... :)

deyanira

Oj ma się czym pochwalić - zdecydowanie:) Miło na niego patrzeć.
W "Narzeczonym mimo woli" też odkrył kawałek ciałka - Niach, niach:)

Brunetka

Ile ja bym dał, żeby mieć takiego faceta :P
Handsome, handsome i jeszcze raz handsome!

Brunetka

o je pierdole O_o Gdybym tylko ja mial motywacje zeby cwiczy 5 lat na takie
cialo ;f

slocik

bez przesady? 5 lat pracowac na taka klate? przy odpowiedniej diecie to kwestia 7-9miesiecy? I wcale nie trzeba karmic siebie proszkami po kilkaset zlotych. Sztuka jest utrzymac taka sylwetke przez 5lat. :)

dolce8

klate ma taka sobie, ma po prostu malo tluszczu, za to brzucha mu zazdroszcze

użytkownik usunięty
shen16

O JEZU, dziewczynki przesadzaja...
nic specjalnego, moze sie podobac, ale chyba znalesc sobie swojego chlopa jest lepiej, niz zachwycc sie takim czyms jak jakies 13-nastki

Brunetka

A no fajną ma klatę, fajną :D

Camilla3

Oj on ma coś w sobie. Lekki zez o ile się nie mylę...ale co z tego. I tak jest przystojny 8-)

Brunetka

Choć jestem facetem, to muszę przyznać że budowę ma fantastyczną i do tego jest niesamowicie przystojny. W porównaniu do niego wyglądam jak niewyrośnięty gnom. Żeby choć przez chwilę tak wyglądać, właśnie ze względu na kobiety.

Jego muskulatura w Amityville: http://img820.imageshack.us/img820/2333/theamityvillehorrorryan.jpg

ollo

Jezuniu. Boska. ;D i boski on. Ahh... hah.

RapaNui_

Mniam. Ale ciacho z niego. < 333 Zazdroszczę Johansson takiego męża.

Brunetka

ech jak ja zazdroszczę Scarlett...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones