Sacha Baron Cohen

Sacha Noam Baron Cohen

8,3
18 714 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sacha Baron Cohen

1/10

użytkownik usunięty

Za to że sparodiował zamach na Wold Trade Center oraz Afrykę gdzie zginęło mnóstwo ludzi

ojoj

słaby troll

użytkownik usunięty
jack19

No co.Po prostu nie wolno naśmiewać się z takich rzeczy

on nie śmiał się z zamachu tylko z reakcji stereotypowego Amerykanina na arabski ''wygląd'' i akcent.

Dlaczego ?

użytkownik usunięty
sinister_scrap

Bo tam zginęło dużo ludzi

I co z tego ?

użytkownik usunięty
sinister_scrap

CO Z TEGO!!!!!!
Ty chyba w ogóle nie wiesz ile ich zginęło.Ciekawe co by było gdybyś ty był na ich miejscu.Widzę że nie potrafisz uszanować zmarłych.

Co by było gdyby? Gdybym była na ich miejscu, to przypuszczam, że nie mogłabym Cię teraz spytać "Co z tego?", bo najzwyczajniej w świecie, byłabym trupem. Chociaż może znalazłby się jakiś sposób, skoro już tak gdybamy... hmm...

Nadal nie rozumiem dlaczego wg. Ciebie "nie wolno naśmiewać się z takich rzeczy"... Ale może Ty też tego nie wiesz.

sinister_scrap

No niby nie wolno bo to poważne sprawy, śmierć to wielka tragedia, nad tym należy rozpaczać i nie ma tu nic do śmiechu, blablabla, blablabla. Ale ja osobiście cię popieram, bo bardzo lubię taki czarny, wisielczy humor :). Tjaa, wychodzi na to, że mroczny lord ze mnie :P.

pl_szajba

A no właśnie ;)
Ale ja nadal mam nadzieję, że Krystian mnie jakoś przekona co do słuszności swoich poglądów. (Od razu mówię, że argumenty w stylu: "Będziesz się smażyć w piekle" do mnie nie przemawiają)

No i tak na rozluźnienie atmosfery pytanie:
Dlaczego Jasiu dostał jedynkę z odpowiedzi ustnej?

sinister_scrap

Bo po 3-4 sekundach, nim zdążył odpowiedzieć, umarł? :P Albo po prostu dlatego, że jest niemy, tudzież głuchoniemy (bądź oba) :PP.

pl_szajba

No, jest głuchoniemy ;D

btw. jak przeczytałam "Bo po 3-4 sekundach, nim zdążył odpowiedzieć, umarł? :P" - to myślałam, że chodzi Ci o Krystiana i powód, dlaczego się nie odzywa.
Ale w sumie, może coś w tym jest? Może nie żyje? Ojej, nie powinniśmy się śmiać...

sinister_scrap

Buahahah... eee... powaga [kamienna twarz]. W sumie, od jego odpowiedzi minął tydzień, statystycznie umarło w tym czasie ponad 200k ludzi... To jest loteria... czy nasz przyjaciel przetrwał taki ostrzał? Druhu, odezwij się! My się tutaj martwimy!

pl_szajba

Tylko nie krzycz na niego. Taka presja... Jeszcze będzie się bał odezwać... [zakładając oczywiście wersję optymistyczną(pesymistyczną?), że żyje]

sinister_scrap

Nie no, lepiej, żeby żył. Przecież martwy na pewno ci nie odpowie. Chociaż... kto wie xD.

pl_szajba

Ja bym nie była taka pewna ;]

sinister_scrap

Ekhm, nie jestem panią waszych sumień, ale ta rozmowa była conajmniej niekulturalna. I próbuję to powiedzieć językiem najmniej dydaktycznym.

Oj tam oj tam, codziennie giną ludzie. Każdym się tak przejmujesz? Podobno statystycznie co 4 sekundy gdzieś na świecie umiera człowiek. 1... 2... 3... 4... o, ciach!:D Czy właśnie ci się odpaliła nowa żałoba?

pl_szajba

Ej, ja słyszałam, że co 3 sekundy! Moja wersja jest lepsza, więcej zabawy, częściej pretekst do świętowania, tudzież rozpaczania - jak kto woli.

sinister_scrap

Można się tak pobawić, że 1 trup = 1 kolejka xD. Przyjmiemy Twoją wersję: 1... 2... 3... chlup! 1... 2... 3... chlup! 1... itd. :P. Aaale by był melanż ^^.

pl_szajba

Dobre!! Ja chcę!!
Chociaż po takim chlaniu, to i ilość trupów wzrośnie i kolejni ludzie uczestniczący w zabawie, będą niedługo mieli 1, 2, chlup ;D

sinister_scrap

Ale spokojnie, na drugi dzień po tym chlaniu wszyscy zmartwychwstaną. Choć z wyglądu przypominać będą trupy i tak też będą się czuć :P.

pl_szajba

Ja tam nie wiem czy zmartwychwstaną...
Btw. Ci z WTC zmartwychwstali już?

sinister_scrap

Ja pilotowałem samolot (kradziony... trochę mam wyrzuty sumienia z tego powodu, bo bardzo źle się czuję jako złodziej :(, obiecuję, że już nigdy nic nie ukradnę!) i zmartwychwstałem :). Reszta to nie wiem, nie znałem nikogo.

pl_szajba

Dobra, kij tam z WTC. Bardziej mnie martwią Ci, po zamachu na Afrykę ;P

sinister_scrap

Ci też zmartwychwstali i tak powstała gra Resident Evil 5 :P.

pl_szajba

No to o co tyle krzyku?

sinister_scrap

Nie wiem, ja nie krzyczę :P.

Dlaczego nie? Czasy slepej cenzury sa dawno za nami, dzis nie ma tabu bądz rzeczy, z ktorych nie wolno sie nasmiewac. W internecie smieja sie ze wszystkiego, z Jana Pawla II, z samobojcow, z nieszczęść, z tragedii, ze śmierci, z chorób, z religii, taki jest świat, mój drogi :) Przywyknij, nie ma co sie spinać.

Zamach na Afrykę? A cóż to takiego?

nikike

No właśnie też się zastanawiam :)

Annuere

Zamach na Afrykę to zrobił Erwin Rommel w 1941

użytkownik usunięty
nikike

Nie napisałem zamach na afrykę

"Za to że sparodiował zamach na Wold Trade Center oraz Afrykę" Chyba wyraźnie z tego wynika, że chodzi o zamach na WTC ORAZ Afrykę.

no to żeś się zemścił na nim, mm 1/10 pewnie zniszczylo mu życie.

Bee24

:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wojtalek

a to, że ktoś jest katolikiem to znaczy, że nie może lubić tego aktora? Jesteś kolejnym gimbusem, który udaje ateistę bo to jest w modzie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wojtalek

ha, ty za to rozbawiłeś mnie tym, że katolicy są z reguły głupsi... jak to możesz udowodnić? Jest to kwestia wiary i wychowania a nie mądrości ;] I jak byś był człowiekiem na poziomie to byś nie wyrażał się tak o drugim człowieku, co znaczy, że nie jesteś mądry bo człowiek mądry nie obraża innych od debili czy nie wyśmiewa z religii.. a jeśli nie jesteś mądry to znaczy, że musisz być głupi i tu dochodzimy według twojego rozumowania, że jesteś wierzący. Troszkę szacunku się należy drugiemu...
Tak skończyłem gimnazjum, było to gimnazjum prywatne i musze cię rozczarować bo nie poznałem tam żadnego kretyna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wojtalek

Nie rozumiem jak człowiek rzekomo inteligentny może napisać tak wulgarny i zaczepny post ... Nie da się kulturalnie, bez wyśmiewania innych ludzi, ich poglądów i wiary? Skoro jesteś ateistą co co Cie interesuje w co wierzą inni? Większość ateistów ma głęboko w dupie wierzenia innych ludzi, nie wyśmiewają się z katolików ani innych a jak prowadzą rozmowę o wierze to robią to w sposób kulturalny. Pomyśl trochę nad tym człowieku podobno wykształcony...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wojtalek

Rzeczywiście, nie napisałeś że jesteś ateistą, mój błąd. Co to jest ateizm doskonale wiem. Dalej jednak nie uważam że obrażanie i wyśmiewanie jest dobrą drogą. Niektórzy po prostu potrzebują wiary, to ich wybór i nie ma sensu ich za to potępiać. Jesteśmy wolnymi ludźmi więc to w co wierzymy lub nie jest sprawą każdego człowieka z osobna. To prawda że wiara chyli się ku upadkowi, zanikają tradycje i wielu szczególnie młodych ludzi odwraca się od religii i jest to wina według mnie kleru. Czas pokaże czy wyjdzie to na dobre czy nie. Nie uważam żeby wiara była czymś złym mimo że sam jestem niewierzący. Zostawmy więc w spokoju innych i to w co wierzą. A nawet jeżeli już mamy z nimi dyskutować w tych kwestiach to za pomocą jakiś argumentów a nie za pomocą wyzwisk. W Twoich postach można się doszukać jakiś argumentów ale słowna otoczka tych właśnie argumentów według mnie nie jest właściwa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wojtalek

Nie pakuj wszystkich wierzących do jednego worka z moherowymi babciami i ślepo wierzącymi we wszystko co tylko opowiadają kapłani. Sam nie jesteś ateistą czyli w coś tam wierzysz, pewnie na swój sposób jak wielu ludzi ale ja mówiłem również o takich osobach które wierzą na swój sposób. Znam wielu ludzi którym wiara pomaga w życiu, i nie chodzi tutaj o chodzenie do kościoła i spowiadanie się przed księdzem. I nie do końca się zgodzę że to nie jest ich wybór, wiadomo że duży wpływ na pogląday każdego człowieka mają rodzice ale ja zostałem wychowany w wierze katolickiej a jestem niewierzącym od ładnych kilku lat. I zapewniam Cię że takich ludzi jest więcej. Znowu pakujesz wszystkich do jednego worka a to nieładnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wojtalek

Widze że ta dyskusja prowadzi do nikąd. Bo niestety wiesz więcej o rozumach ludzi o których mówię niż ja. Dodatkowo zastanawia mnie fakt co sądzisz o wielkich naukowcach którzy wierzyli w Boga. Oni też byli kompletnymi debilami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones