Sacha Baron Cohen

Sacha Noam Baron Cohen

8,3
18 765 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sacha Baron Cohen

1/10

użytkownik usunięty

Za to że sparodiował zamach na Wold Trade Center oraz Afrykę gdzie zginęło mnóstwo ludzi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wojtalek

Nikogo nie ganiłeś za wiarę? Od początku dyskusji wyśmiewasz wszystkich którzy wierzą w Boga, jakiegokolwiek i/lub są wyznawcami jakiejś religii. Dopiero teraz odróżniłeś pojęcie wiary od religii. Ktoś kto wierzy w Boga nie musi być jakiegoś konkretnego wyznania. Tak jak mówiłem mnóstwo ludzi wierzy na swój sposób. I za każdym razem jak pisałem o "wierze" miałem właśnie takich ludzi na myśli co nie miało wpływu na to żebyś ich nie wyśmiał. Teraz nagle mi piszesz o niekonsekwencji i o tym że nie wyśmiewasz takich ludzi mimo tego że robisz to cały czas.

Wojtalek

Katolicy są głupsi od reszty ludzi?! Większość badaczy przyrody,praw natury itd. była katolikami! Katolicki ksiądz sformułował teorię Wielkiego wybuchu,ośle!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

1/10 dla ciebie za "sztywniactwo" i brak dystansu do takich spraw.

boskovic10

Zgadzam się z tą opinią :]

użytkownik usunięty
Mubutu123

1/10 również dla was za nie szanowanie zmarłych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ile Ty masz lat? 11? że nie potrafisz odróżnić genialnego satyryka od idioty? Na zachodzie nie ma takich sztywniaków jak tu, którzy nie potrafią z dystansem podchodzić do pewnych spraw nawet dość kontrowersyjnych. Chociaż sądząc po twoich argumentach chciałeś tylko zabłyszczeć "inteligencją"...

ania_88xyz

Zabłysnąć raczej...

10/10 za to ze pokazał ze amerykanie to klauny i imbecyle totalnie zmanipulowani

należało się amerykanom. choć fakt faktem szkoda tych istnień ludzkich, albo i nie..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

to akurat była jedna z najlepszych scen

Oj tam, oj tam :P
Wyolbrzymiasz! :P

Nie sparodiował bezpośrednio zamachu, tylko wyśmiał reakcje ludzi. To że oceniają tylko po wyglądzie i pochodzeniu. A po za tym to był tylko film, my nie możemy się śmiać z zamachu, ale wypowiedź Obamy na temat "Polskich obozów śmierci" jest w zupełności na miejscu.

pan_bocian

Nie wiem czy komukolwiek będzie chciało się to czytać. Używam internetu od kiedy stał się ogólnie dostępnym i nigdy, nigdy do dzisiaj nie napisałam słowa na żadnym portalu. Bo kogo obchodzi co ja myślę o czymkolwiek. Weszłam sobie na filmweba poczytać co ludzie sądzą o filmie, a teraz siedzę i czytam jakieś śmieci o bogu, chrupkach śniadaniowych i dupie Maryny (to nie jest prowokacja, więc pozdrawiam hejterów z miejsca), ale skoro i tak już rozmowa zeszła na bok, to może ktoś mi wyjaśni po co ludzie piszą posty na portalach, które nie są związane z tematem ? Jeśli ktoś ma ochotę, może mi odpowiedzieć na pytanie, na mój pierwszy post w internecie, ale być może wcale tego nie przeczytam. I pozdrawiam użytkownika Wojtalek, szkoda że nie mogę wysłać wiadomości, bo skopiowałam sobie jedno zdanie z Twoich wypowiedzi, bardzo mi się spodobało :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Widzę, że go oceniasz mimo tego, że nie obejrzałeś żadnego jego filmu (nie masz żadnego w ocenionych)

użytkownik usunięty
adam_m_bar

Oceniłem z nim Dyktatora na 2/10.Tyle że tego nie widać na mojej stronie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jakim prawem robimy filmy o wojnach ? TAM GINIE MNÓSTWO LUDZI!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones