Sacha Baron Cohen

Sacha Noam Baron Cohen

8,3
18 728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sacha Baron Cohen

nie lubię dawać takich ocen, no ale cóż. Nie lubię ludzi którzy się wydurniają, nie są śmieszni lecz żałośni.

Szmminka

żałośni są tacy ludzie jak ty i ich jest niestety więcej.

evinx

niestety ale ty jestes żałosny skoro bawią cię takie niesmaczne żarty jak tego pana

Szmminka

a ja tu sie jednak zgadzam z kolegą, bo kretynskie jest wystawianie oceny 1/10 1 z najlepszych komików. moze sacha nie zabłysnął w bruno bo sam sie tym zraziłem borat juz był lepszy ale jezeli zobaczysz sobie Da ali G show to zaraz zmienisz ocene na 10/10 bo ali powala do tego stopnia w swoim show(dzieki ktoremu zyskał popularnosc) ze zeby go oglądac potrzeba kartonu chusteczek i przerw po 5 min co 10 min zeby sie wysmiac. zanim dasz komus 1/10 upewnij sie ze nie robisz z siebie kretynki.jak w tym przypadku

Szmminka

a kto Ciebie śmieszy? pytanie zupełnie poważne...

imme3

Norek z "Miodowych Lat".
<teraz pisze coś by komentarz nie był za krótki - coś>

Szmminka

A ja uwazam ze wypowiedz zalozycielki tematu jest zalosna.
Jak mozna oceniac czlowieka ktorego zna sie tylko z tv a nie z reala ?

_Mika_a

A ja nie wiem jak można zaczynać zdanie "małą" literom...To jest dopiero żałosne...Jesteśmy w Polsce...

Oczywiście 1/10 dla tego pana...

Fruit_fack

a ja nie wiem jak można napisać "małą literom" i no właśnie...jesteśmy w Polsce

_Mika_a

dla mnie Ty.
Poza tym ja oceniłam go przez stronę filmweb gdzie ocenia się aktorów właśnie za ich umiejętności i grę aktorską, dla mnie ten gość nie ma z aktorstwem nic wspólnego a jego żarty mnie zwyczajnie nie bawią, takie to trudne do zrozumienia? Chyba tak, dla ludzi prymitywnych którym do śmiechu wystarczy goła dupa i ruchające się stado dzikich samców. Powodzenia

Szmminka

Rozumiem, że może nie bawić to, co robi Cohen, lub wydawać się żałosne, ale jeśli ktoś w tym widzi gołe dupy i kopulujących dzikich samców, i wyłącznie tego typu rzeczy, to uważam, że patrzy na to w sposób prymitywny.

Klee

albo jest to pokazywane w sposób prymitywny, wybacz innej opcji nie widz

Szmminka

Ale to akurat żadne odkrycie. On właśnie prymitywnym żartem omawia społeczne problemy, a nawet nie problemy, nas.

Klee

Dukan_sista:
Sacha jest do pewnego stopnia geniuszem. Taka jest moja opinia:) Widzialem liste Twoich ulubionych osób - i to, w mojej opini, jest dalece bardziej żenujące, niż najbardziej żenujące żarty Cohena.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones