Saif Ali KhanI

Nawab Saif Ali Khan Pataudi

8,3
1 301 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saif Ali Khan

nie dość, że superprzystojniak, to jeszcze bardzo podobała mi się jego rola w "Gdyby Jura Nie Było". Był taki śmieszny i uroczy...;]

anetttkack

mnie oczarował nie tylko w Gdyby Jutra Nie Było, ale też w Salaam Namaste. Grał tam cudownie.! ogólnie jest genialny.

anetttkack

A mi się podobał najbardziej w "Ta Ra Rum Pum" on i Rani to najlepszy duet :)

_TURQUOISE_

Ja niestety oglądałam tego aktora tylko w filmie "gdyby jutra nie było" ale mam zamiar ściągnąc lub ewentualnie kupić inne filmy z tym aktorem. strasznie mi sie spodobał :))

apena

Ja również bardzo lubie tego aktora:)Zaczęłam ogladać z nim filmy gdy pierwszy raz zobaczyłam go w filmie Dil Chachta hai. Bardzo podoba mi sie jego rola w filmie "Love Aaj Kal" w Salaam namaste świetnie grał to przyznam i był bardzo śmieszny co do niego pasuje:))
pozdr,

Kajol777

tak jak mówiłam ściągnęłam z nim full filmów (praktycznie wszystkie które ściągnęłam od tamtego czasu są z nim a było ich całkiem sporo) i najbardziej podobała mi sie jego rola w filmie "race" :D

apena

Race?Musze go koniecznie ogladnac..xDD
Bardzo lubie tego aktora,poniewaz potrafi rozbawic w filmach i ma bardzo sympatyczna osobowosc.Przystojny rowniez jest..

anetttkack

Boski jest :D Ostatnio oglądałam Love Aaj Kal... też świetna para z Deepiką
Padukone :) Mój ulubiny aktor Bolly :D

niunia_21

a ja mam ten film ale jest chyba rozpitolony jakiś bo mi do niego żadne napisy nie działają a ściągałam je już pare razy z różnych stron. film też już z różnych stron ściągałam kurcze mać! -,-

apena

Lubie Saifa;]

Ale boski to On nie jest;P
I zeby nie bylo to nie chce sie kłócić;]Przez to powyrzej;]

anetttkack

Fajny aktor, potrafi rozbawić, ale też i wzruszyć.
Szkoda tylko, ze w Polsce jest z nim tak mało filmów wydawanych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones