Salma Hayek

Salma Valgarma Hayek-Jimenez

7,8
31 179 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Salma Hayek

Jedna z najpiękniejszych kobiet świata

Maggie1980

Tak to prawda. Yesterday, tomorrow, always :). Bardzo seksowna i piękna. W desperado wręcz zjawiskowa. Teraz nadal jest gorącą kobietą i nie widać po niej wieku. Ma też świetną sylwetkę. Aktorką też jest ok, chociaż teraz nie dostaje już super ról, bo w końcu tak to jest w Hollywood że daje się możliwości młodym aktorkom a kobiety koło 50 się odstawia. Ale i tak jest super ;).

Penelope261988

Desperado, ale Od zmierzchu do świtu mega

Maggie1980

Też się zgadzam. Jest absolutnie zjawiskowa.

Maggie1980

Prawda, cudowna uroda.

użytkownik usunięty
Skillet

Prawda, wciąż niezła z niej sztuka :)

Skillet

Zgadza się:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Maggie1980

Nie rozśmieszaj mnie, bo mam zajady. Takich piękności (i nawet piękniejszych) są tysiące.

Krzypur

Jesteśmy na profilu filmowym Salmy Hayek i prowadzimy dyskusję właśnie na jej temat więc kogo obchodzi że takich piękności jak ona są tysiące bo nie rozumiem.
Mając zajady i wchodząc tu naprawdę się spodziewałeś że nikt nie wspomni o jej urodzie, serio ? A potem masz pretensję do innych że cię rozśmieszają. Wygląda na to że sam siebie rozśmieszasz i potem szukasz winnego.

soulfly777kris

Ględzisz. Maggie napisała "jedna z najpiękniejszych kobiet świata", a nie aktorek, więc nie wyjeżdżaj mi tu z profilem filmowym.

Maggie1980

Dla mnie też, chociaż jestem kobietą. Świetna jest

tari_tari

Cycata chyba najbardziej w hollwood ciekawe czy prawdziwe.

Ruben_fw

Nie są prawdziwe, wystarczy zasięgnąć wujka google, aby to wiedzieć. Czy to takie trudne?

Maggie1980

W pelni sie zgadzam:D

Maggie1980

na pewno najładniejsza w Hollywood

Maggie1980

Masz racje

Maggie1980

Super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones