Sarah Jessica Parker

7,2
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

ładne ma oczy ^^

użytkownik usunięty

i to chyba tyle - reszta twarzy do wymiany :/

widzialam juz kilka Twoich opini na innych forach filmwebu.
Straszny idiota z Ciebie...masz chyba jakies kompleksy bo nie zajmujesz sie niczym innym tylko krytyką kobiecej urody. ( Gej ? )
Niewatpliwie,strasznie chcesz byc widoczny na tej stronie bo jestes niedowartosciowany. Szkoda,ze tacy ludzie sie rodzą. Moze to paskudne ale w Twoim przypadku poparłabym aborcję. Nic od siebie człowieku, tylko sama krytyka i to niestosowna zwł. w stosunku do kobiet.
Srasznie mi Ciebie żal. Wklej zdjecia swojej twarzy to ocenimy co jest do wymiany a co nie. I wyobraz sobie,ze sa ludzie ,którym S.J podoba sie taka jaka jest. To,ze nie ma regularnych rysów twarzy nie skresla ją ze świata filmu a wrecz przeciwnie.
KRETYNIZM. - przerzuc sie prosze na inna strone bo jestes nie do zniesienia ;/.
I tak przy okazji to nie znam tej aktorki i jest mi obojetna ale tacy kretyni jak ty działaja mi na nerwy. !!!

użytkownik usunięty

Wymienić klego to sobie możesz zęby jak Ci w przyszłości wypadną ;];];] a od niej się odczep, bo skoro uważasz, że jest brzydka, to chyba nie widziałeś pięknych kobiet... Zrsztą przepraszam dla takich jak Ty liczy się plastik, czyli najlepszą aktorką jest Jessica Alba czy jak jej tam... ;/;/;/

Pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones