Sarah Jessica Parker

7,2
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

"cenzura w telewizji !? WTH ?! Sarah jessica parker ma twarz jak stopa i nikt nie przestaje jej pokazywać w tv!"

tuttifrutti

South Park też ją zjechał:D

Kris006

i dzieci oczywiscie maja z tego pocieche kiedy znajda sie tak oryginalni scenarzysci ktorzy nie potrafia sie wysilic i napisac jakies interesujacej fabuly tylko decyduja sie oceniac wyglad kobiety przed 50tka!!! czyli smieszylo by was to, ze ktos na ulicy przeszedlby kolo waszej matki lub babki i sie nasmiewal z tych zmarszczek i wieku?!

M_Weaver

ona byla brzydka nawet gdy byla mloda..Nikt nie smieje sie z tego, ze sie starzeje czy ma zmarszczki, lecz z tego ze ma paskudna twarz.
Zawsze miala i zawsze bedzie miec .

krolowa_sniegu_2

i co w tym smiesznego?????

M_Weaver

coz taka sie urodzila wiele osob nie jest urodziwych a jej mimo to udalo sie zdobyc slawe i osiagnac sukces pomyslcie zanim cos takiego napiszecie, tym bardziej ze u aktora bardziej liczy sie czy ma twarz nie tyle ladna co charakterystyczna. a ona ma, dzieki temu jest zapamietywana

tuttifrutti

krolowa_sniegu_2
wcale nie była brzydka za młodu, zależy też w jakim filmie i jak ją ucharakteryzowali, bo jej twarz w pewnych charakteryzacjach była idealna i przepiękna....
np. w hocus pocus

ArusArczes

podaliśmy dwa zabawne cytaty a wy już się burzycie. Więcej dystansu do siebie filmwebomaniacy.

tuttifrutti

jak widzisz, nikogo te cytaty nie bawily! sa podle, dziecinne i poprostu zalosne!
Pozdrowienia z Irlandi!

yahoo_2

Bo za grosz humoru i dystansu nie macie.
Pozdrowienia z drugiej irlandii !

tuttifrutti

mnie bawiły, przede wszystkim Parker jest wredną i zachłanną suką, więc popieram wszystkich którzy naśmiewają się z jej mordy. Generalnie nie mam nic przeciwko brzydkim ludziom ale jej się należy :)

CypherR

Mnie też rozbawiły ... a po za tym nie dość że ona brzydka to jeszcze za grosz talentu nie ma , po co ona tam się pchała ...

stv0

pchała? z tego co wiem to czesto aktorzy dostaja propozycje wystapienia skoro dostaje propozycje do tylu filmow to widac jest ceniona

CypherR

a co Ty możesz o tym wiedzieć, jaka ona jest? żałosne.
a poza tym (wybaczcie truizm) połowa z wypowiadających się tu dziewczyn zapewne nawet w połowie nie wygląda tak dobrze jak ona.
i mnie na przykład nigdy nie bawi nabijanie się z innych, Bogu ducha winnych ludzi.
a tak gwoli podsumowania to choćby w "seksie w wielkim mieście'' jest genialna, talentu akurat jej odmówić nie można, mimo całej waszej zazdrości i jadu, który sączycie.

prestidigitatorka

"połowa z wypowiadających się tu dziewczyn zapewne nawet w połowie nie wygląda tak dobrze jak ona." HAHAHAHA, chyba chciałaś napisać, "połowa waszych pośladków nie wygląda tak brzydko jak ona" :)

sally_storm

"krolowa_sniegu_2
wcale nie była brzydka za młodu, zależy też w jakim filmie i jak ją ucharakteryzowali, bo jej twarz w pewnych charakteryzacjach była idealna i przepiękna....
np. w hocus pocus"

http://shameber.files.wordpress.com/2009/07/hocuspocus.jpg Ja sie pytam: GDZIE IDEALNIE?! GDZIE PRZEPIEKNIE?!


"a poza tym (wybaczcie truizm) połowa z wypowiadających się tu dziewczyn zapewne nawet w połowie nie wygląda tak dobrze jak ona."
wole wygladac bardzo zle, niz 'tak dobrze' jak ona.
Konska, brzydka twarz, nawet po 'zrobieniu' w fotoszopie prezentuje sie mniej niz przecietnie, faktycznie jest o co 'sączyć jad' w stosunku do jej prezencji.

CypherR

tak? a znasz ją że tak twierdzisz?

tuttifrutti

dystansu do siebie? to nie my jestesmy tu krytykowani tylko ktos kto sobie nie usiadzie przed komputerem nie wejdzie na polska strone o filmach i nie bedzie odpisywal na kazde obrazanie jej..nie oznacza to ze nie mamy dystansu tylko ze mamy inne zdanie co do niej ;]

tuttifrutti

Wybaczcie, ale jesteście żałośni. Pięć wątków, a w każdym z nich potraficie skrytykować tylko jej wygląd?
Nie znacie innych wartości?
Proszę więc Was, wszystkie filmwebowe ślicznotki, ruszcie dupska i spróbujcie dojść chociaż w połowie do tego co ona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones