Sarah Jessica Parker

7,2
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

kobieta nie musi olsniewać urodą, żeby dobrze wyglądać ;)

Zadbana, świetnie ubrana, sympatyczna - fajna ta Carrie, więcej takich gwiazd poproszę! ;]

szuwarcia

W pelni sie zgadzam. Po co nam 30 Britney? Ta pani sie przynajmniej wyroznia w gronie identycznych, prostonosych, wielkookich, modelkowatych blondynek.

szuwarcia

Niby nie jest piękna ,ale w "Seksie w wielkim mieście" wyglądała olśniewająco:)Paradoksalnie najgorzej wygląda jak ja obrobią w PhotoShopie.

szuwarcia

Dokladnie, jestem kobietą, więc nie mnie oceniać jej urodę, ale...mówią, że Sarah nie olśniewa wyglądem ...cóż, ja tam nie wiem

Jestem kobietą i bardzo chciałabym mieć taką przyjaciółkę jak Carrie, jest baaardzo sympatyczna i po prostu wspaniała, dlatego mnie ona się podoba :))
Jesli mogę się tak wyrazić, ona podoba się kobietom, a facetom - nie...hehe tak to już jest

szuwarcia

tak tak tak! tak właśnie jest. nie musi być piękna żeby wyglądać super. zresztą dla mnie jest i tak cudowna.

rzelynska

Jak dla mnie jest ładniutka :)
Może nie jest ideałem, ale widocznie jest z tym szczęśliwa, nie załamała się i zrobiła karierę :D

użytkownik usunięty
Rosie_

za chuda. za chuda. stanowczo za chuda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones