Sarah Jessica Parker

7,2
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

Według mnie ona nadaje się wyłącznie do grania słodkich idiotek, pomijając - rzecz jasna - filmy przyrodnicze.

Roxley

Jest wiele brzydszych kobiet od niej, nie rozumiem czemu ludzie akurat uwzięli się na nią. Nie jest może piękna ale jakaś paskudna też nie. Jakiś kretyn uznał ją za najbrzydszą kobietą świata i teraz każdy to powtarza

antje92

Ale dla mnie ona jest naprawdę nieładna. Jej fizys wygląda bardzo nieświeżo, jakby nie dbała o higienę.

Roxley

Dla mnie ma wiecznie nozdrza rozwalone jezli kumasz o co mi chodzi :)

Roxley

Meh, dzisiaj odczytałam ten komentarz i dziwię się, jak mogłam napisać tak złośliwą uwagę na temat jej wyglądu. Młoda, głupia byłam. ;)

Roxley

a może zazdrosna:) Szybko się starzejesz :)

Shadow_dawnego_ggggggg

Trafiłeś kulą w płot.
Dojrzałam do nieobrażania ludzi z powodu tak trywialnego i niezależnego od nich wyglądu. Jedyne, co wg mnie zasługuje na wyszydzenie, to głupota i zacietrzewienie.

Roxley

,,z powodu tak trywialnego i niezależnego od nich wyglądu" - zawarłam za dużo informacji w jednym zdaniu i stąd ten chaos. ;)
Poprawka: Dojrzałam do nieobrażania ludzi z powodu tak trywialnego jak wygląd, zwłaszcza że jest on niezależny od nikogo.

Roxley

szybko się starzejesz :) znaczy się dojrzewasz

Shadow_dawnego_ggggggg

Przypuszczam, iż to normalne w trakcie adolescencji, którą na szczęście mam już za sobą. :p

Roxley

w trakcie czego? adolescencji?
A co to jest w ogóle?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones