Sarah Jessica Parker

7,2
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

Ta koścista twarz i za mocny makijaż do tych bardzo jasnych oczu robią ją trochę na zmorę. Może gdyby zmieniła fryzurę i się inaczej malowała, wyglądałaby korzystniej. Lubię ją ze starych filmów i 'Seksu..." ale teraz działa na mnie diabolicznie :)

sharise

Doskonale Cie rozumiem. Oprócz tandetnego makijażu strasznie mnie denerwują jej odrosty. Są ohydne!!! Jak na gwiazdę przystało powinna dbać o swój wygląd, a tym czasem jak widzę, że gra w jakimś filmie, od razu przechodzi mi ochota na oglądanie go. Ma strasznie zaniedbane włosy. Mam nadzieję, że to zmieni.

emilka018

A ona czasem cycków sobie nie zrobiła na starość ....

Tibn

Ma kasę, to sobie zrobiła, bo niby czemu nie? Jak będę miała tyle kasy i będę po trójce dzieci, to też sobie zrobię. To jest showbiznes. Albo wyglądasz pięknie i młodo, albo mówimy Ci "papa". Żadna aktorka nie starzeje się ładnie. Wszystko to kwestia dobrego wizażysty, stylisty i chirurga, a starość dotknie każdego z nas. Ja w wieku 45 lat chciałabym tak wyglądać, a niestety większość z nas (kobiet) może o tym pomarzyć ;]

masquerade__

Zapomniałem użyć tego znaku ? . Bo byłem ciekaw czy mi się tylko wydaje czy jednak tak .Nie jestem fanem tej aktorki , a jak to facet zwracam uwagę na piersi :) i bynajmniej w jakiś wcześniejszych jej filmach wdawały się mniejsze ...
Dzięki za odpowiedz ale nie musisz się aż tak frustrować .
Może wieku 45 Lat będziesz lepiej wyglądać tylko przede wszystkim czas zacząć dbać o siebie a nie użalać się jak się będzie wyglądać na starość .
Natura zawsze wygra z sztucznością .
A tu taki mały artykulik do tego co napisałaś http://film.onet.pl/0,0,1613664,1,600,artykul.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones