Sarah Jessica Parker

7,2
9 608 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

Nie ma aktorki ktora by mnie bardziej "denerwowala". Jesli gra w jakims filmie to ja z gory dziekuje. 1/10.

radekdl

no widocznie sie malo znasz, jezeli ktos taki jak Sarah Jessica Parker Ci przeszkadza a ktos taki jak Emmanuelle Chirqiui, aktorka bez osiagniec i dretwych filmow nie to powiem Ci ze jestes ograniczony! SJP osiagnela wiele w aktorstwie i ewidentnie potrafi grac, The Family Stone i przez 94 odicnkow SATC pokazala wielka klase aktorska, nie na darmo jest jedna z najbardziej oplacanych aktorek w hollywood i nawet ktos taki jak Nicole Kidman, Angelina Jolie nie osiagnal tyle Globow ile osiagnela Parker, nie wspomne o Oscarze TV - czyli nagrody EMMY

M_Weaver

W takim razie tez jestem ograniczony . Zobacz kogo ja mam w ulubionych. pewnie tez znajdziesz jakas Chirqui. Ty za to jestes plytka oceniajac ludzi po jednym zdaniu w ktorym dodatkowo nikogo nie obrazili. Nie zawsze ilosc zlotych globow wplywa na subiektywna ocene danego aktora. Babka jest delikatnie mowiac nieurodziwa i komedia romantyczna z nia w roli glownej jest jak dla mnie od razu skreslona. Nie mam wygorowanych oczekiwan jesli chodzi o ten gatunek ale jako facet moge chyba liczyc na obsadzenie w roli glownej kobiety, ktorej widok nie wywoluje u mnie niestrwnosci. Moze i fajnie gra ale ja tego z powodu jej urody nie dostrzegam. dlatego u mnie tez 1/10

kojak82_2

Nie wiem dlaczego ale też Jej nie lubię ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones