Sarah Jessica Parker

7,2
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

ta baba strasznie mnie irytuje??? Kiepsko gra, piszczy, jest mega sztuczna, że az się rzygać chce,a w seksie
wygląda jak jakas poje*bana kretynka wyrwana z kiepskiego magazynu o modzie. ale najbardziej wkurzają
mnie te jej wlasnie krzyki piski. wtf. czy tylko ja mam z tym problem???

smiszka

to fakt, twarz ma lekko wkurzającą, ale grać umie

smiszka

Do urody się nie przyczepię (piękna nie jest, ale do brzydkiej w sumie też jej daleko), ale do gry aktorskiej już tak. Strasznie sztucznie i drętwo wypadła w SATC i zupełnie zgadzam się, co do tych pisków. To rani moje uszy... Poza tym, jej "kreacje" w tym serialu są tak brzydkie, że aż ciężko uwierzyć, że ktoś zdołał coś takiego wymyślić i (co gorsza) ubrać w to żywego człowieka. Ja zazwyczaj wyznaję zasadę, że są gusta i guściki, nie zawsze muszę się zgadzać z czyimiś wyborami, ale też nie zawsze muszę je jakoś szczególnie krytykować, ale w tym przypadku aż ciężko tego nie skomentować. Ciężko mi uwierzyć, że ktokolwiek może mieć aż tak tragiczny gust i jeszcze prezentować go publicznie

kiyori

Najgorsze jest to, że pół świata zachwyca się tymi kiecami i uważa ją za "wyrocznię mody".
Gra strasznie, wymachuje tymi wielkimi łapami, wiecznie skwaszona mina i widać, że chce górować nad resztą.

maddie805

Z tą modą to fakt, niestety...

smiszka

Strasznie chamski komentarz! Po co w ogóle piszesz. Nie rozumiem takich zgorzkniałych ludzi.... Tracisz czas na obrażaniu kogoś, wyśmiewaniu się z niego.... Bez sensu! Robisz tzw. gówno w szklance wody. Tylko PO CO CI TO???? Dużo lepiej się poczułaś? Nie lubisz siebie! I tylko w tym masz problem dziewczyno!

smiszka

o urodzie się nie wypowiadam bo gusta są różne
ale pod względem aktorskim jest jedną z najbardziej irytujących aktorek

Anda00

Mnie tez jej uroda nie obchodzi, i byc moze komus sie podoba. Tylko po prostu ona mnei tak denerwuje ze impulsywnie napisalam rowniez o tym ;p Nie moge jej zniesc na ekranie, a bardzo lubie seks w wielkim miescie i ona psuje tam wszystko. Piszczy krzyczy, jest nienaturalna ;/

smiszka

Mnie też razi. Jej gra aktorska pozostawia wiele do życzenia, jest irytująca i nie rozumiem jej fenomenu, zwłaszcza jeśli chodzi o sex w wielkim mieście. Stroje w sexie są momentami komiczne, wygląda nieraz jak klaun. Ale fanki się podniecają, jaką to ona wyrocznią mody nie jest. To tylko pokazuje, że wypromować można wszystko. I w ogóle udział w tych kinowych wersjach serialu to porażka, te kobitki już takie podstarzałe, widać że już wiele wiedzą o menopauzie ale twardo zgrywają małolaty. To po prostu żałosne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones