Sarah Jessica Parker

7,2
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

talentu za grosz, o urodzie nie wspomne, mialaby troche wstydu i zajela sie szydelkowaniem czy ogrodnictwem...

jakotako

Czy ty przypadkiem nie dałeś tego samego komentarza na onecie w galerii zdjęć z kolekcji Valentino? Czy ktoś skopiował Twój komentarz?:)

aaaaa

jak na swoj gatunek 1/10..........................................

jakotako

Osobiście lubię ogórki ale ten w wydaniu S.J.Parker przyprawia mnie o mdłości. Ciekaw jestem ile ogórasów zaliczyła żeby zostać aktorką ??? Dla mnie poniżej dna ...

jakotako

wiesz co, przez takich jak ty wiele dziewczyn popada w depreche...talentu za grosz twierdzisz?? to jaka aktorka wg ciebie go ma jeśli nie Sarah? o gustach się nie dyskutuje, ale sorry twój komentarz jest gówniarski, że wstyd jak na tak dużego faceta<jeśli to ty jesteś na awie swoim>

użytkownik usunięty
jakotako

Wstydu mówisz... Ty go nie masz!! Pisząc takie bzdury... zresztą z dziećmi nie będę dyskutować, jak dorośniesz to pogadamy, widzę, że mama za wcześnie pozwoliła Ci filmy oglądać i korzystać z internetu... Bo nie masz co robić i wypisujesz takie głupoty!! Ta kobieta ma talent, a co do urody, to że się Tobie nie podoba to nie znaczy, że musisz to głosić na prawo i lewo, tu się ocenia talent nie buzię...

Pzdr.

jakotako

ciekawe, że jej talentu i urody bronią zawzięcie tylko kobiety.

CH3HgCH3

no nie wiem... czy tylko kobiety...
moze faceci wola pojeba*ne i puste laseczki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones