Sarah Jessica Parker

7,2
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

zeszmaciła się seksem w wielkim mieście.A szkoda bo wcześniej miała kilka ciekawych pozycji...

fauzi

chyba Cie jakos cos ominelo ?? przez jej aktostwo jako Carrie Bradshaw stala sie jedna z najbardziej wplywowych aktorek po 40-stce w Hollywood, jej SATC przyniosl 4 zlote globy i nagrode EMMY..przed tym nie miala zadnej ambitniejszej roli

M_Weaver

skoro jesteś takim znawcą to powinieneś również wiedzieć kto przyznaje globy.Przyznają je dziennikarze.Zadni fachowcy tylko dziennikarze.Seks w wielkim mieście jest dla mnie nijaki,nie potrafie go sprecyzować ani jako komedie ani jako romans.W każdym z tych gatunków wypada wyjątkowo mizernie.Po raz kolejny wychodzi specyficzny gust Amerykanów.Niektórzy Polacy chcą sie z nimi upodabniać tylko jakby to Boguś Linda powiedział-morda nie ta.

fauzi

padne, tak dziennikarze,natomiast sa to krytycy filmow ktorzy maja swoje strone w prasie! jak np. pan Emanuel Levy lub Jay Sandrich z Hollywood Reporter! a czy pan wie kto rozdaje nagrode EMMY ? jest to Oscar Telewizji! Tak krytykujesz amerykanskie seriale ? pokaz mi jeden polski ktory zasluzyl by chociaz na zniesienie jednego sezonu! Sarah Jessica Parker byla fenomenalna w SATC, mozesz o tym serialu myslec co chcesz natomiast aktorstwo w tym serialu przez kazda aktorke bylo mistrzowskie, nawet wreczono im dwa razy nagrode SAG (czyli od osob z wlasnej branzy) za aktorstwo w serialu..wiec mozna stwierdzic, ze jestes osoba ktora poprostu tej aktorki nie lubi, bo o jej sktorstiwe objektywnej opini nie masz! do tego jej aktorstwo w Family Stone rownierz bylo znakomity (poczytaj sobie nawet recenzje "fachowcow") ktorzy nawet jej aktorstwo w tym filmie uwazali za lepszy niz Diane Keaton

M_Weaver

moge mówić co chce i mówie;D a kto Ci powiedział że polskie są dobre??? ja nie uważam ogółu amerykańskich seriali za denne,bo nie moge tego robić.pisze o tym konkretnym serialu który w moich oczach jest po prostu do bani.tak to już jest kolego że w większości Polakom odpowiada nasz narodowy humor.Amerykanie lubią swój humor i tak już zostanie.Ale napewno nie ubóstwiam aktorów amerykańskich.Większość z nich robi kariery tylko dlatego że dziennikarze sie nimi zachwycają.Tak jak panią Parker..

fauzi

no o polskich aktorach tez malo sadze, poza Markiem Konradem nie ma bardzo wybitnego polskiego aktora :/ przynajmniej dobrego filmu nie widzialem..nawet pan Wajda i Polanski coraz czesciej w swoja obsade wkladaja aktorow z UK, niemiec czy USA, u Polanskiego ostatnio pani Kim Cattrall, Samantha z SATC! a Parker zagrala Bradshaw lepiej niz jakakolwiek najlepsza polska aktorka kiedykolwiek zagra to jest pewne!

M_Weaver

to sie z nią ożeń;P ja do niej jako do aktorki nic nie mam.Może tylko brak gustu,że wybrała taki shit zamiast jakiejś ambitniejszej roli.Ale każdy amerykański aktor idzie tam gdzie mu więcej zapłacą wiadomo

fauzi

dla Ciebie to moze byc shit, ale role Carrie Bradshaw przyjela by kazda ambitna aktorka..Ty twierdzisz, ze to shit a przez SATC inaczej w hollywood traktuje sie kobiece role..SATC dla wielu kobiet jest przelomowe przedstawienia kobiet samotnych po 30stce i 40stce! do dzis SATC jest uwazany za najlepsza komedia w TV z kobietami w rolach glownych..serial byl nie tylko dla mnie lecz dla wielu innych bardzo realistyczny. Sama Meryl Streep i Sandry Bullock bardzo zachwalaly serial i postacie i teraz nawet wspolnie bede staly przed kamera w filmie Michael-a Patrick King, czyli scenarzysta i tworca serialu! Wiec opinie wyrazaj za siebie, bo przez ten "shit" ona stala sie wielka ikona dla kobiet powyzej 40stki i przez to jest szanowana w Hollywood!

P.S "to sie z nia ozen" ten tekst bardzo swiadczy o Twojej dojrzalosci!

M_Weaver

nie spinaj sie kolego;) wyluzuj bo Ci kiedyś coś pęknie a takiej katastrofy nasza planeta nie przeżyje...
P.S. to jest forum i moje opinie są tak samo ważne jak twoje! Piszesz tak jakby mnie obchodziło co sądzą o tej roli M.Streep czy S.Bullock.ofiary komercji z hollywoodu...

fauzi

ofiary...ofiara jestes Ty lecz glupoty!

M_Weaver

nom ciekawe.Napisz coś jeszcze.Tyle radości wnosisz;D

użytkownik usunięty
fauzi

Wg mnie S.J. Parker to rewelacyjna aktorka, obejrzałam z jej udziałem wszystkie filmy i nie mogę niczego złego na jej temat powiedzieć. Świetna gra aktorska.

fauzi

według mnie gdyby nie ten serial, nie zrobiłaby kariery bo aktorką jest przeciętną

fauzi

A wg mnie się nie zeszmaciła, tylko wzięła role dzięki której stała się znana. Taka praca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones