Sarah Jessica Parker

7,2
9 625 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

a zrobiła niezłą karierę , niektórzy to mają farta

nathalie34

to chyba nie zależało jednak od szczęścia :) trzeba się po prostu odpowiednio urodzić...
http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/biography/SarahJessicaParker.html

użytkownik usunięty
nathalie34

Jest aktorką a nie modelką, więc wygląd nie ma tu nic do rzeczy.

no niby nie ma, ale wolę oglądać ładnych ludzi w filmach , myślę że jak większość .

użytkownik usunięty
nathalie34

Ja wolę oglądać utalentowanych. Poza tym ładni nie do każdej roli pasują, a filmy z samymi pięknymi ludźmi byłyby bardzo nierealistyczne.

No i owszem, ale dalej twierdzę że jest po prostu brzydka .

nathalie34

Są takie rzeczy, że nikt nie zaprzeczy.

Sparow5

Przynajmniej na pewno nie ja :)

nathalie34

Przecież ona jest ładna, jak można mówić, że Sarah jest brzydka?! Zdecydowanie jest heeeeen daleko poza kategorią "brzydkiej" kobiety.

pitoresk

mhm... pewnie dlatego wszyscy jej twarz nazywają "końską" :D

nathalie34

W filmie ''Dziewczyny chcą się bawić'' była niezłą pupencją.

nathalie34

A ja bym chciała, żeby ludzie nie byli puści i ograniczeni, myślę, że zresztą jak większość

nathalie34

Barbara Streisand tez nie jest pieknoscia a zrobila kariere. Pewnie dawniej nie tyle liczyl sie plastik-fantastic co talent i umiejetnosci.
A poza tym ja oceniam ze SJP wcale nie jest brzydka- jest ladna, seksowna i kobieca, to ze odbiega od oglnych kanonow piekna nie czyni jej brzydka.

lonely_stoner

o, wystarczy popatrzec na zdjecia: http://www.filmweb.pl/person/Barbra+Streisand-9170 dzis by albo kazali jej zooperowac twarz albo nie mialaby szans na kariere- co oznacza moim zdaniem ze popkultura rzadzi swiatem :/

lonely_stoner

zgadzam sie , że nie ocenia sie po urodzie aktorki
ale nie porównywałabym Sarah Jessica Parker do Barbra Streisand , która jest świetną aktorka i piosenkarką
i w jej przypadku wygrał talent, a Sarah miała szczęście zagrać w Seksie w wielkim mieście

Anda00

No nie mówię że musza być piękne, ale stwierdziłam fakt że urodą nie grzeszy bo tak myślę, fajnie że jej się udało ,nie w moim temacie nic zawistnego . Fakty faktami. Rola Seksu w wielkim mieście fantastyczna !

nathalie34

Z Twoich poprzednich wypowiedzi można wywnioskować , że wszyscy aktorzy powinni być piękni i większość tylko takich chce oglądać.. ja tak jak homek_2 wolę oglądać filmy z utalentowanymi aktorami lub po prostu dobrą fabułą, piękno możesz sobie popodziwiać na zdjęciach.

szprotka24

ale jedno i drugie powinno iżć z soba w parze , to jednak hollywood . A jakiei filmy ogladałaś z utalentowanymi aktorami ????

nathalie34

Bardziej cenię w filmach różnorodność, niż podręcznikowe piękno.
Jak widać po moich ocenach wolę filmy które może i nie wymagają wykazania się ogromnym talentemaktorskim, jednak gdybym miała wybrać film z pięknymi a drewnianymi, lub przeciętnymi/brzydkimi aktorami wybrałabym opcję nr 2.

szprotka24

już przynudzasz , napisz swój temat i niech inni piszą.
Nudna parker i nic mnie w niej nie bawi . żegnam

nathalie34

Po co napisałaś ten temat jeśli nie pasuje Ci to, że w nim odpowiadam?
Jak chcesz sobie z określoną grupą osób porozmawiać to sobie pisz na GG, albo fb.
Nie mam zamiaru zakładać tutaj swojego tematu, idź sobie reklamy w tv oglądać, a nie próbujesz robić za jakiś głos większości.

szprotka24

kompleksy masz jak ona? to współczuję. Nie mam durnego gg, strata czasu .

nathalie34

Nie, nie mam kompleksów, po prostu napisałam co myślę na ten temat. A czy ona ma - nie wiem.

lonely_stoner

Barbara Streisand i Sarah Jessica Parker mają jedną wspólną cechę której zawdzięczają kariery - descent.

nathalie34

W koncu jest żydówka

mania19

A no tak :) Rewelacyjna aktorka .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones