Sarah Jessica Parker

7,2
9 625 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker wyznała, że "wygrana" w rankingu na najmniej atrakcyjną kobietę świata uraziła nie tylko ją, ale i jej męża, Matthew Brodericka.

W zeszłym roku magazyn "Maxim" opublikował plebiscyt, w którym nadano aktorce niechlubne miano "najmniej seksownej kobiety w grupie bardzo nieatrakcyjnych kobiet" oraz porównano do konia.

ahahahahahahahahahha

konrii_2

myślę nie nalezy zawierzać bo między nią a Angelina Joli jest jedna różnica WIELGACHNE WARGI!! jakby parkerowa powiększyła sobie usta od razu było by lepiej

konrii_2

Nie dziwię się, ja jak na nią patrzę też mi się jej głowa z koniem kojarzy. Chociaż pomimo że najładniejsza nie jest kilka brzydszych by się pewnie znalazło ;p

bankol

mnie jakoś się z koniem nie kojarzy a Sarah i Joli to fajne babki

użytkownik usunięty
konrii_2

Żałosne... szkoda mi czasu by ten post skomentować...

ihaha... :) Ma podobno zagrac w kinowej wersji ,,Konia, ktory mowi" ;)

Picard

zakazdym razem jak na nią patrze to sie smieje z tego Końskiego pyska

konrii_2

ten twoj nick "konrii " - kon(r)i, kon(r)ski, kon(r)iowaty, nie daje mi spokoju, czyzbys sam mial jakies ukryte kompleksy zwiazane z konska uroda?

coma43

ja nie rozumiem jak ta pani może występować w filmie sex w wielkim mieście,przecież ona jest aseksualna do potęgi...

konrii_2

Nie uważam żeby Sarah była najpaskudniejszą kobietą świata, widziałam kobiety od niej o wiele, wiele brzydsze, a wręcz ohydne, więc chyba trochę podkoloryzowane te wyniki sondy. Sarah nie jest ładna, ale żeby od razy paskudna i najbrzydsza? No nie za bardzo mi się wydaje to realne.

konrii_2

Oprawiłam jej postać w ramę, którą powiesiłam w moim pokoju. :) Uwielbiam kobitkę.

vodkatini

skłonność do kobitek?

aronn

Nope. Ta kobieta to KLASA. A ja lubię kobitki z klasą.

vodkatini

niezle,cały rok minał i dopiero odpowiedz,cuuda :D

aronn

: D to dlatego, że nigdy nie wchodziłam w powiadomienia, ale dziś jest tak nuuuuudno więc szperam sobie tu i ówdzie :D

konrii_2

Wygląda jak brzydki, stary i żylasty facet przebrany za kobietę. Najbrzydsza aktorka obok Whoopi Goldberg i Tori Spelling.

Franio

a jej polski odpowiednik to Kożuchowska,bee.

aronn

ja nie wiem czemu zagrała w sex w wielkim mieście bo nie umie grać dla mnie jest sztuczna do bulu a moja nie chęć do niej nie jest spowodowana jej wyglądem bo uważam ze jest bleee.....końska twarz na nią mówią tak samo jak na torii spelling czy jak jej tam..

konrii_2

A mi sie ona podboba;o! Ma świetną filigranową figurkę i fajną, sympatyczną, piękną twarz, no i świetne włosy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones