Sarah Wayne Callies

Sarah Anne Callies

6,5
10 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Wayne Callies
Pseudoautochton

SPOILER












To mam dla Ciebie dobre wieści ;)

Ivelise

uff zasnę dziś spokojniejszy

Pseudoautochton

ja również :)

Pseudoautochton

W The Walking Dead za nią nie przepadałem ale w Prison Break jak najbardziej ;)

Pseudoautochton

Dokładnie!

Pseudoautochton

podzielam Twoje zdanie, gra okropnie, straszne, drewno. Ma ciąglę jedną minę, ciągle niezadowolona. jedna z najgorszych aktorek jaką znam. Jak była jakaś scena z nią to aż mi się oglądać odechciewało


SPOILER


dobrze że ją uśmiercili, najradośniejszy moment w serii TWD :D

Feszter

jak ją uśmiercili to nawet zrobiło mi się jej żal

użytkownik usunięty
Pseudoautochton

A tu taka miła niespodzianka :-)
Druga wkur.wiająca postać to Carl jej syneczek.

tak syneczek jest wyjątkowo irytujący

Pseudoautochton

on jest po prostu głupi :v

Carl irytujący? Jest jedną z moich ulubionych postaci. Po tym jak zgineła jego matka to nawet się ogarnął i przestał być wkurzajacy mimo, że mnie też strasznie denerwował. Szczególnie podczas sceny w drugim sezonie, kiedy trzymali w szopie tego typa i on się do niego zakradł, żeby go zabić ale został nakryty przed drugą najbardziej irytującą postać po Lori :D

użytkownik usunięty
jokkerr

W sumie teraz Carl mnie nie wkurza, bo prawie wcale go nie ma ;-) I dobrze. Rick jest jednak z sezonu na sezon coraz bardziej irytujący....

użytkownik usunięty
Pseudoautochton

Nie zgadzam się. Jak dla mnie druga w rankingu najbardziej irytujących postaci w TWD. Pierwsza jest Andrea, jak tylko się pokazywała, to po prostu szlag jasny mnie trafiał.

Pseudoautochton

W innych filmach/serialach jest tak samo irytująca i "bezradna". Po prostu słaby aktorzyna.

Pseudoautochton

W skazanym na śmierć też irytuje najbardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones