Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 535 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Nie wiem czemu ale mnie jej widok odpycha i gra slabo dlatego daje 1/10

komandorfoka

tak 'ortodoksyjnego' geja, to jeszcze nie spotkałem :) chociaż wiem, że to prowo.

tmrzski

Sam jestes gejem i gowno wiesz.

komandorfoka

HEHE DOBRE

tmrzski

Nie geja! Kochającego odmiennie!:-D

Swan_Lake

Poprostu Scarlet Johanson to pasztet i tyle w temacie. Jedna z brzydszych aktorek i w dodatku bez talentu aktorskiego

komandorfoka

Przykro mi, nie każdy może być spełniony seksualnie i zawodowo/artystycznie - stąd tego typu komentarzyki.
Mam nadzieję, że oszczędzasz rękę przy swoich dziewczynach o nazwisku .jpg.

Swan_Lake

Swan Lake wniskujac po twoim poscie lubisz sie dzielic swoim doswiadczeniem erotycznym. A wracajac do teamtu to narazie zdania nie zmienie.

komandorfoka

Jeśli chcesz prowadzić ze mną konwersację to musisz się w niej stosować do poprawnych reguł gramatyki, ortografii i interpunkcji polskiej. Tak po pierwsze. Jeśli nie to nie marnuj miejsca na tej stronie.

Swan_Lake

Dyskusje za takim chamem i prostakiem ? A to dobre.

Swan_Lake

Łohohoho! Widzę, że kolejny kolega o humorze najwyższych lotów...

komandorfoka

Marzenie każdego normalnego faceta... no może prawie "komandorfoka"

mniammmmm...

Roberto17k

Normalny facet to by jej kijem nie tracil ale jak stac kogos tylko na same pasztety to taka aktoreczka niskich lotow to jest dla niego bogini.

komandorfoka

z tego co rozumiem wszystkich gejów nazywasz normalnymi facetami
pierwszy raz jestem zadowolony z tego że jestem nienormalny

użytkownik usunięty
fredek_5

jaaa tez :D co za koles z tamtego aaaaaaaaaaaa :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
komandorfoka

wiesz co jestes zerem

Niepasuje? to won z mojego tematu...

komandorfoka

obawiam się o swoją dupę

komandorfoka

Wiesz co to interpunkcja? Naprawde ciezko sie ciebie czyta..Uzywaj przecinkow, bylabym wdzieczna

Roberto17k

Mów za siebie. Ja jestem normalnym facetem, ale zaręczam Ci , że nie chciałbyś zobaczyć tej pieknej Scarlett bez tapety. Oj nie chciałbyś. Każdego dnia idąc ulicą mijasz o wiele piękniejsze.

komandorfoka

Ja podobnie...

komandorfoka

A wg. mnie genetycznie jest ładna. Nie szkielet, piersi ma duże, biodra ok. I w ogóle bliska ideałowi samicy homo sapiens, co do buźki to można się spierać(dla mnie dosyć ładna) a aktorsko średnia bardzo, prawie że słaba:)

użytkownik usunięty
komandorfoka

Przykro że jesteś chory na homoseksualizm,ale scarlet jest wprost zjawiskowa :-)

komandorfoka

babeczka jak babeczka, na moje nawet ładna. ale nawet jeśli nie, zastanawia mnie po co komu zakładać taki temat? rozładowywać można się na wiele innych sposobów, nie obrażając przy tym nikogo. tyle dobrze że wyżej wspomniana babeczka nie będzie marnować czasu i niszczyć sobie zgrabnych linii papilarnych na zakładanie tematu podobnej treści o autorze tego tu o. takie zabawy to na forach jakiś gimnazjalnych czy jakichś.

komandorfoka

W 2005 roku została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą na świecie przez amerykański magazyn FHM. - nic dodać nic ująć . Przeczytaj sobie biografie Scarlett na filmwebie jeśli nie wierzysz .

komandorfoka

no bo jak ty wolisz obrabiac pałeczke Davidowi Hasselhoffowi to nie dziwie sie ze ci sie takie piekne panie nie podobaja :)

użytkownik usunięty
komandorfoka

Dobra aktorka, przyjemny głos, ale uroda praczki/pomocy kuchennej :/ Na pewno w roli służebnej polerującej sztućce będzie świetna. Czekam.

komandorfoka

piszesz, że dajesz 1/10, a oceniłeś na 6/10? coś tu chyba nie gra :P

komandorfoka

A Hasselhoff jako avatar to manifestacja czego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones