Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 535 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

aktorka ta nic sobą nie reprezentuje, myśli, że urodą przyćmi sobie brak talentu. jednak tego
pierwszego też jej niestety brakuje. Usta wyglądają jak napompowane, albo jakby ją osy
pożądliły w wargi, twarz jak u córki rolnika, która buraki plewiła przez lata, cycki też nie z
bardzo. czym tu się zachwycać? widziałam ją w wielu filmach, jednak nie zachwyciła mnie w
nich, nie miała żadnej roli, która powaliłaby mnie na kolana. po prostu oglądam
jednokrotnie film z tą aktorką i do niego więcej nie wracam. Scarlett raczej nie zwraca uwagi
w filmach. jest, bo jest. dziwi mnie taka ocena i miejsce w top100

Demoustier

uuuu, pojechała koleżanka po bandzie. zły to ptak co własne gniazdo kala, nieładnie:/

no ale właśnie to najlepszy dowód na to jak frustracja wywołana zazdrością o urodę innej kobiet potrafi wpłynąć na rozsądek:]

użytkownik usunięty
Demoustier

a ty droga Demoustier wyglądasz za to bardzo ładnie:)

Stilnes

Ja niczego nie udowodniłam bo nie jestem homoseksualna:) rock'n'roll jako publiczne przyznanie się do swojej odmienności seksualnej, czego się w tym kraju nie robi z racji głębokiej nietolerancji. Nie jestem zazdrosna bo nie mam o co (logiczne) ale nie będę tego udowadniać zaślepionemu, zakochanemu psychofanowi który widzi w SJ boginię a jej autorytetu broni niczym największej świętości:) No sam przyznaj, że to bezcelowe. Kwestie oświecenia praktykowano w średniowieczu...

Demoustier

Jesteś zazdrosna i doskonale zdajesz sobie z tego sprawę:)

Stilnes

Robisz z siebie głupka intencjonalnie czy to po prostu twój sposob bycia? Manipulujesz cudzą treścią i myślisz że robisz to sprytnie i zabawnie a w rzeczywistości wychodzisz na zwykłego prowokatora pałającego się trollingiem. Właśnie straciłeś na wiarygodności.

Demoustier

szkoda czasu na te dyskusje. wchodzę tu tylko dlatego, że za każdym razem, gdy ktoś doda komentarz w tym temacie, pojawia mi się komunikat... Stilnes jest człowiekiem ograniczonym. Żadne argumenty i tak do niego nie dotrą.

użytkownik usunięty
SatineNic

Ps! Pozdrawiam lesbijki:)

użytkownik usunięty
Demoustier

Demoustier ty śmiało możesz robić foty przed lustrem i je pokazywać ale SatineNic niestety odradzałabym choć oczywiście wolny kraj:)

SatineNic

No trzeba przyznać że dyskusja w wielu miejscach przybrała bardzo nieoczekiwany obrót:)
Koleżanki żeby bronić swoich racji wyciągały najróżniejsze argumenty, tak że było i o kościele i o nietolerancji i o polskiej mentalności, o homoseksualizmie...
nie obyło się oczywiście od obrażania mnie, poddawania w wątpliwości mojej dojrzałości, inteligencji a nawet męskości:D

istny cyrk:)
a wszystko to z powodu zazdrości i obłudy...

no bo jak rozsądny czlowiek, bez względu na płeć, może wypisywać takie rzeczy o takiej kobiecie???
http://www.youtube.com/watch?v=gQ5VenkJIPA&feature=related

Stilnes

może, wystarczy spojrzeć na przykład tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=HQnnGyu7O8g&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=FtqBON67d-s
http://www.youtube.com/watch?v=WQllF07jKig

SatineNic

jeszcze więcej pięknych kobiet o niepodważalnej urodzie...

i co? czy ja gdziekolwiek napisałem że one nie są piękne?
czy to niby ma być jakaś zależność że skoro one stąpają po ziemi to od raz to ma byc dowód na prawdziwość twoich niedorzecznych tez odnośnie scarllet??

Stilnes

dałam Ci dowód na to, że są znacznie piękniejsze kobiety od niej.
każdy ma inny gust. te kobiety bardzo mi się podobają, Scarlett nie.

SatineNic

ależ ja to doskonale rozumiem.
tylko to nie znaczy że skoro kobieta ci sie nie podoba to od razu wypisujesz brednie na jej temat typu " Usta wyglądają jak napompowane, albo jakby ją osy
pożądliły w wargi, twarz jak u córki rolnika, która buraki plewiła przez lata, cycki też nie z
bardzo."
bo to już jest po prostu śmieszne i godne pożałowania.

Stilnes

być może trochę przesadziłam. jednak nie zmienia to faktu, że Scarlett mi się nie podoba i wbrew temu co uważasz nie zazdroszczę jej. po prostu widok jakiejkolwiek kobiety z takimi ustami jak Scarlett wzbudza we mnie wstręt i obrzydzenie. poza tym jako aktorka nie może się jakoś wykazać... po prostu nie ma wrodzonego talentu. Lindsay Lohan - 2 lata młodsza, swojego czasu była świetnie zapowiadającą się aktorką, było widać po niej, że ma ogromny talent, jednak zaprzepaściła swoją szansę w wiadomy sposób... szkoda dziewczyny, ale cóż - sama sobie zmarnowała życie. a Scarlett ma już 28 lat i do tej pory nic konkretnego nie pokazała. przykre, ale prawdziwe.

Stilnes

co różni te kobiety od Scarlett?
po 1: mają ten blask w oczach... każdy wie o co chodzi (Twojej idolce brakuje głębi spojrzenia, nie potrafi "grać oczami", a to oczy wyrażają najwięcej emocji. Scarlett jest kobietą o pustym spojrzeniu - radzę to głębiej przeanalizować)
po 2: nie mają gigantycznych pompowanych ust (teraz pomyśl jakie usta lepiej się całuje)
po 3: mają piersi normalnej wielkości (nie wylewają się z sukienek)
i to je właśnie czyni wyjątkowymi i piękniejszymi od Twojej Scarlett...
mogłabym w sumie wymienić jeszcze wile innych aspektów jednak ww. są wystarczające i zadowalające

SatineNic

tobie chyba naprawdę zazdrość nie pozwala trzeźwo patrzeć.
AD1 zabawne że ty tego nie widzisz a zauważyło to tyle osób, w tym np woody allen, ale nie sensu pisać o czymś czego nie widzisz.
wystarczy obejrzeć chociażby lost in translation albo vicki christina barcelona...
AD2 ja nie wiem gdzie ty widzisz te gigantyczne usta? przecież choćby jolie ma większe. S ma piękne, pełne, zmysłowe usta rozsądnej wielkości. zresztą są to jej naturalne usta, wiec nie wiem czemu to miałby być jakąkolwiek ujmą dla jej urody.
AD3 piszesz tak jakby jej cycki były jakichś monstrualnych rozmiarów.

wiesz dlaczego przez większość świata SJ jest uważana za niemal ideał piękna?
ponieważ już nawet naukowo udowodniono dlaczego takie kobiety jak ona są najseksowniejsze. chodzi o to że niewysokie kobiety o długich nogach i pełnych kształtach najmniej przypominają mężczyzn. są po prostu esencją kobiecości, czego już np nie powiesz o jakiejś wysokiej, szczupłej i kanciastej supermodelce, która może i jest piękna, ale na pewno nie tak seksowna i kusząca jak kobieta typu SJ
ty na pewno wolisz kobiety??

Stilnes

"już nawet naukowo udowodniono dlaczego takie kobiety jak ona są najseksowniejsze." - nie najseksowniejsze, tylko mężczyźni wolą takie kobiety. udowodnione było, iż według mężczyzn kształty jak u Scarlett są oznaką płodności. dlatego też mężczyźni uwielbiają i wybierają takie właśnie kobiety.
wątpisz w mój homoseksualizm - Twój problem. wiem co lubię, w końcu od ponad 2 lat mam żonę (ona również jest piękniejsza od Scarlett :D).

SatineNic

ja pierdzielę, "nie najseksowniejsze, tylko mężczyźni wolą takie kobiety bo są płodne"
tak, jak oglądam SJ w jakimś filmie, to wciąż rozmyślam nad tym jaka ona musi być płodna-_-

to co się ludziom wydaje seksowne i atrakcyjne zostało podyktowane przez ewolucję, więc to chyba oczywista zależność nie?

Stilnes

czytaj ze zrozumieniem i jeżeli chcesz już coś cytować, to cytuj w taki sposób w jaki napisałam. odnośnie płodności: chodzi o to, że Ty patrząc na Scarlett myślisz, że mógłbyś mieć taką żonę. to jest naturalne, świadomie bądź nie zwracasz uwagę głównie na duży biust, większy tyłek... i dlatego na żonę wybierasz sobie Scarlett a nie Nicole Kidman. (to tylko przykład)

użytkownik usunięty
Stilnes

no sorry kochani ale Phiffer jest tragiczna-- scarlett o wiele już ładniejsza nawet z tą buźką świnki:)

Stilnes

PS. nie jestem Twoją koleżanką chłopcze.

SatineNic

nie wiem czy dobrze znasz sens tego słowa, ale jak by nie było, jesteś koleżanką z forum:)

Stilnes

mimo wszystko mężczyźnie czy też chłopakowi nie wypada kobiety w pewnym wieku nazywać koleżanką, nawet na forum.

SatineNic

-_-'

to wstaw sobie "Pani" przed nickiem, jeez...

użytkownik usunięty
Stilnes

Ale szacunek się należy każdej osobie. W internecie nie jest się anonimowym kozakiem, który może wszystko ^^

jak ktoś jest taki "delikutaśny" to może niech się trzyma z daleka od jakichkolwiek forów.
jeszcze tego k***a, brakuje żeby się ludzie w necie na per pan/pani do siebie zwracali :P

użytkownik usunięty
Stilnes

Nasze wypowiedzi świadczą o poziomie naszej kultury :)

kulturę ma raczej w pogardzie, że się tak wyrażę

zresztą, przejrzyj sobie posty.
w żadnym nikogo nie obraziłem. zarzucałem jedynie zazdrość o obłudę. natomiast ja zostałem obrażony wielokrotnie (nie żeby mnie to ruszało), nie wspominając już o tym co o Scarlett pisały niektóre SZANOWNE PANIE

SatineNic

małe dziewczynki zabierają się za ocenianie urody kobiety pożądanej przez 99% mężczyzn :))) Do czego to dochodzi

AzoriuSS

małe dziewczynki zabierają się za ocenianie urody kobiety pożądanej przez 99% mężczyzn :))) Do czego to dochodzi



Możecie pisać, że w waszym mniemaniu Scarlett jest brzydka, że są lepsze aktorki, jednak to mężczyźni mają największe prawo głosu. Wydaję mi się, że nie macie pojęcia co tak naprawdę kręci niektórych facetów, więc dalsza dyskusja nie ma sensu. Aha i nie udawajćie, że jesteście urażone bo ktoś krytykuje wasze zdanie, do którego rzekomo macie prawo. Otóż nie do końca.... ponieważ próbujecie oceniać kobiete tak jakbyście byli mężczyzną, co chyba wydaje się trochę nie w porządku. Dziewczyny... faceci mają inne postrzeganie na pewne sprawy, tak jak wy widzicie x rzecz, tak my widzimy y rzecz... dlatego fajnie by bylo jakbyscie dały sobie spokój, bo Scarlett jest stworzona dla mężczyzn... nie dla dziewczynek :)

użytkownik usunięty
AzoriuSS

Tak jakby nikt tu nie oceniał kobiety tak jakby był mężczyzną. Są tutaj też kobiety, które wolą kobiety i nie wiem czy ,aż tak trudno to zrozumieć ? "Jednak to mężczyźni mają największe prawo do głosu" - to ,że jesteśmy takiej samej płci to znaczy ,że nie mamy prawa głosu? Typowy polski facet, szowinista. Jest równouprawnienie kolego. To ,że Scarlett ma wielkie cycki i was to pociąga (z czego wynika ,że mówicie iż jest ładna) to nie znaczy ,że my też oceniamy ją pod takim kątem. Jest wiele pięknych aktorek, którym Scarlett mogłaby buty czyścić ! ( I jestem świadoma tego ,że ja z moją urodą nie mogłabym czyścić butów Scarlett, ale to nie odbiera mi prawa do wyrażania tego ,że WEDŁUG MNIE SCARLETT JEST BRZYDKA)
=)

lesbijka nie patrzy na kobietę tak jak mężczyzna, bo dla kobiet inne aspekty są istotne.

użytkownik usunięty
Stilnes

No tak, bo osobnik płci męskiej nieświadomie szuka potencjalnej nosicielki dzieci ^^ A kobiety patrzą na hm, kobiecość, klasę, urodę ?

idiotycznie napisane, nie chce już mi się nad tym rozwodzić, ale mniej więcej tak to wygląda.
tylko że jak kobieta zobaczy u innej kobiecość, klasę i urodę (na co własnie miedzy innymi zwracają uwagę mężczyźni) i jest jeszcze do tego zakompleksiona, to ją delikatnie mówiąc zaczyna skręcać z zazdrości i zaczyna czuć się zagrożona. więc najczęściej podejmuje próby zdyskredytowania rywalki na wszelkie możliwe sposoby. kobiety uwielbiają "knuć"

Stilnes

znawca kobiet i ich kompleksów...

SatineNic

to co napisałem, to nie są przykłady z nie wiadomo skąd.
to są jedynie obserwacje tego co się dzieje. widziałem cos takiego nie raz i nie dwa razy.

Stilnes

ja już Ci powiedziałam jakie są moje i typy. a Ty dalej swoje... że niby zazdroszczę Scarlett. sorry memory nie bzyknęłabym jej. za to gorące 40 owszem :D

SatineNic

a czy ja coś o tobie napisałem???

użytkownik usunięty
Stilnes

Hm, ja nie mam kompleksów, nie czuję zagrożenia - w jakiej dziedzinie mi zagraża ? Nożem mi nie grozi... Czy to ,że uznaję Miley Cyrus za brzydką i nieutalentowaną to znaczy ,że jej zazdroszczę ?!

w tym przypadku nie pisałem konkretnie o SJ, tylko pewnych specyficznych zachowaniach kobiet w okreslonych sytuacjach

użytkownik usunięty
Stilnes

Nie wszystkie kobiety są takie same :) Można określić ogólnie, ale nigdy nie wiesz czy zazdrosna kobieta obrzuci rywalkę jajkiem, czy po prostu obrobi jej dupe za plecami. Nic nie da się przewidzieć ^^

użytkownik usunięty
Stilnes

no raczej nie:) mam koleżankę lesbijkę i zawsze gapi się na mój tyłek itp., także kobiety les także patrzą na figurę i na urodę

no ja też mam mam taką koleżankę (nawet dwie) i ona to trochę inaczej opisała

AzoriuSS

dziewczynką byłam wieki temu. każdy ma swoje zdanie. ja wyraziłam tutaj własną opinię. poza tym wiele osób się ze mną zgadza. Poczytaj tylko inne tematy, dziecko.

SatineNic

Ahh tygrysice! Wspaniała konwersacja. A panią Johansson wręcz ubóstwiam, ale to tylko moja opinia, nie chcę, by się na moją głowę gromy posypały.
Pozdrawiam.

azeez_2

no i w końcu kulturalna wypowiedź... Ty ją ubóstwiasz, ja nie. i nikt się nie czepia. :D
pozdrawiam

SatineNic

mówisz o kulturze, a przeczytaj jeszcze raz założony przez siebie temat.
to jest niby kulturalna wypowiedź?

Stilnes

Ja rozumiem, że mamy wolność słowa itd, ale popieram Stilnesa bo nie można obrzucać kogoś g*wnem dlatego ze komus się nie podoba i jechać po nim jak to zrobiła SatineNic w pierwszym poście.
Jeżeli komus chce się pisać posta o tym, że ktoś wygląda jak córka rolnika pożądlona przez osy, to albo musi miec poważny powód albo nie jest normalny bo normalny człowiek swoja opinie zachowuje dla siebie lub wyraża ją w bardziej kulturalny sposób np mówiac, ze zwyczajnie SJ jest brzydka lub nie w moim typie.
Pozatym jesli chcesz by zwracano się do Ciebie PANI to mam dobra radę: szanuj a bedziesz szanowana.

użytkownik usunięty
SatineNic

Nie czytam tego całego wywodu, na jakiej podstawie stwierdzasz, że nie ma talentu? Jak dla mnie świetnie się sprawuje w każdej roli. Przemawia przez Ciebie czysta pogarda i zazdrość. To jest bardzo dobra aktorka. Nie mówię tak tylko dlatego, że jak ją widzę to mi pałą furgocze jak ruski wentylator, po prostu jest dobrą aktorką. Typową z Hollywood. Taki jest poziom tych filmów i ona się do nich dostosowuje. Proste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones