Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

dajcie z nią spokój mała, brzydka bez umiejętności aktorskich Selenka jest żałosna i wzbudza litość

AuSeR

nowostyl coś tam. Wy naprawdę jesteście zacofani;) Wnioskuję , że masz kompleksy na punkcie wyglądu ;) A wszystkie te obraźliwe epitety pewnie dotyczą się Ciebie samego ;) Ale dobra samokrytyka nie jest zła, bo w końcu najważniejsze to być szczerym ze sobą! Gratuluje!
I Założę się , że nie oglądałeś , żadnego filmu w jej wykonaniu;)

A co do Seleny: Już pisałem, ma talent, ale nie wykorzystuje go dobrze. Tyle na ten temat!

BezkrytycznyKrytyk

Popieram;)

BezkrytycznyKrytyk

Dobrze powiedziane!!! A co masz na myśli mówiąc, że go dobrze nie wykorzystuje?

Olka05

Sądzę, że grając w Disneyowskich "cukierkach" nie ukaże swego talentu. Granie w tych produkcjach jest dobre dla kariery aktorskiej do pewnego momentu . Później , by stać się kimś w tym zawodzie, trzeba podnieść sobie poprzeczkę . Ale poczekam na Spring Breakers , może tam coś pokaże

BezkrytycznyKrytyk

jak dla mnie jest sliczna, urocza:)
co do talentu? nie lubie oceniac talentu w filmach z dubbingiem -.- mimo to uwazam ze nie jest zla :)
jak sie podszkoli to bedzie super:)
nie wiem czego ludzie sie spodziewaja po nastoletnich aktorach... bez zadnej szkoly, u nich oceniac poki co nalezy jedynie umiejetnosci 'wrodzone' :)

zabulka90

Zdaje mi się, że teraz prawdziwym testem dla seleny będzie gra w SpringBreakers i nie tylko zresztą dla niej. Film zapowiada się ciekawie, może nie wyjątkowo. no cóż, zobaczymy pożyjemy, po krytykujemy ;)

BezkrytycznyKrytyk

oooo:) chetnie obejrze jak juz bedzie:)

AuSeR

@AuSeR Świetnie ujęte :)

AuSeR

Dobrze:)

nowystylnowydill

Zgadzam się. Z tym wyłupiastym czołem i durną miną wygląda jakby miała zespół downa, o jej umiejętnościach, a raczej ich braku nie wspomnę.

Vaylander

Zgadzam się z tym u góry.
Kompletne, żałosne, puste beztalencie.

Terranova

Puste, żałosne to jedynie są Twoje wypowiedzi ;) Nawet nie umiecie porządnie się wypowiedzieć... Jak tam pośredniak?

BezkrytycznyKrytyk

Tak więc sądzisz że ona jest mądra, niewiarygodnie utalentowana i piękna, tak ? Widziałeś filmy z jej udziałem ? Widzę że tylko krytykujesz ludzi.

BezkrytycznyKrytyk

Więc sądzisz że jest mądra, niewiarygodnie utalentowana i piękna ? Hmm...widziałeś chociaż filmy z jej udziałem ?
Twoje wypowiedzi jedynie krytykują ludzi którzy się wypowiadają .

Terranova

Uważam , że jest... gdzieś tak napisałem? Skąd się mogą brać takie niepotrzebne dedukcje? Przeczytaj sobie kilka innych sformuowań, w tematach wcześniej, i to co o o niej napisałem. Więc proszę o nie wyciąganie , wybacz te słowo, durnych wniosków z niczego. Tak, trudno Ci w to uwierzyć ale widziałem, co poddaje wątpliwości Twoja wiarygodnosc . Ale co do jednego przyznam ci racje : Jest piekna . Co do reszty: Przeczytaj sobie inne tematy, albo nie odpowiadaj ...

BezkrytycznyKrytyk

Wybacz że nie czytam wszystkich twoich wypowiedzi!
Widocznie dla mniejszości ludzi wydaje się ona "względna", cóż o gustach się nie dyskutuje,ale o...a co ja będę się ... niektórzy po prostu nie potrafią, lub nie chcą ujrzeć prawdy..

Terranova

Oka wszystko ładnie i pięknie... Próbujesz sprzedać stek bzdur, ale wciąż nie podałeś przykładów... Więc , podasz je czy nie? Może spróbujesz mnie oświecić...

Terranova

skoro nie czytasz wszystkich wypowiedzi to skad wiesz co dokladnie napisal?

BezkrytycznyKrytyk

może dasz sobie spokój z ocenianiem bo ty najwyraźniej wolisz krytykować innych użytkowników!

olalalala

Krytykować? :) Jeżeli oni krytykują aktorkę na podstawie "jednego" odcinka Czarodziejów, nie umią zrozumieć , że Selena gra tylko w Disneyowskich produkcjach, co za bardzo nie pozwala rozwinąć skrzydeł i wyzywają później od brzydkich bez talentów ? Próbuję ukazać ich prostotę rozumowania na podstawie ich wypowiedzi nie więcej :)

Terranova

nie znasz się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Terranova

Kolejny mądry się ujawnił!!!!!!!!

Vaylander

A ja zgodzę się z czymś innym. Widać , że brakuje ci czegoś w głowie. Na downa? Cóż, aż strach pomyśleć jak Ty wyglądasz...Wspomniałeś o braku umiejętnościach tej dziewczyny. Konkretne przykłady? Pozwól , że zilustruje to : Swoją wypowiedzią udowodniłeś, że albo jeszcze chodzisz do podstawówki, albo masz problemy ... No , cóż, na tym poprzestanę :)

BezkrytycznyKrytyk

Bardzo dobrze:)

Vaylander

zespol downa to choroba i nie powinno sie w ten sposob wypowiadac, tego typu wypowiedzi swiadcza o pogladzie, ze ludzie inni sa gorsi. a nie sa.

Vaylander

Znalazł się. Popatrz w lustro może coś sobie uświadomisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!

nowystylnowydill

Ja też się zgadzam...

Malgrin

sam jesteś brzydki ! http://www.youtube.com/watch?v=gMCDSHQOzhY&list=UUuLB4JgBuHUmJdLKssOX8jA&index=1 &feature=plcp

globus6a

Wszystko zależy od gustu. To, że Selena nie jest w moim guście, to nie powód, żeby mnie obrażać...

Malgrin

a ty pewnie jestes sliczna hihihi

globus6a

pewnie tak:)!!

nowystylnowydill

Nie jest żałosna i czym niby wzbudza litość ?
No nie jest najlepszą aktorką ale Ona gra w serialach dla dzieci i młodzieży a Oni nie wymagają oscarowych ról

STOPACTA

Zgadzam się z tobą.Jest nawet ładna i nie gra wcale źle ;-)

użytkownik usunięty
DaMa_13

Ja tam jej nie lubię,nie ma talentu i koniec .
<To moja opinia> .

Bardzo proszę. nikt nie zmusza cię do zmiany zdania na jej temat!

STOPACTA

Oczywiście!!!!masz rację:)

nowystylnowydill

jest ładna i śpiewać też potrafi nie skreślajcie jej tylko dlatego że chodzi z biberem

nowystylnowydill

Napisałeś, że ona mała. Ona mała ?? Ma 170cm wzrostu, to jest w sam raz dla dziewczyny.

laurus007

No właśnie. To ile ma mieć wzrostu 2 metry!!!!!

nowystylnowydill

Gościu nie wiem, dlaczego Seleny Gomez tak nie lubisz, ale moim zdaniem jest całkiem odwrotnie.
Po pierwsze "Super śpiewa i ma pełno fanów" :)
Po drugie "Bardzo dobrą aktorką i może jeszcze nas zadziwić swoim talentem aktorstwem" :)

tomasz004

Dobre argumenty:)

nowystylnowydill

co za dziecinada, fakt o gustach się nie dyskutuje,ale nazwanie ją brzydką to już przesada, co do warsztatu aktorskiego,zgadzam się z 'BezkrytycznyKrytyk' ,że ma go,ale nie ma jak się popisać skoro występuje w produkcjach disneyowskich, gdzie kino jest dla dzieci i młodzieży,którzy chcą miło spędzić czas przed telewizorem i nie zastanawiają się nad głębią serialu, szczerze przyznam,że mam 20 lat i czasami bardzo przyjemnie mi obejrzeć czarodziejów w waverly place, nie bądźmy aż tak krytyczni. Selena ma szansę rozwinąć jeszcze skrzydła,a przez Ciebie wyłącznie przemawia wielka zazdrość :)

karolajnaa_77

no właśnie!!!!!!!!

nowystylnowydill

Dobra dobra nie ciśnieni ować się tak może trochę przesadziłem bo pisałem to na kacu ale i tak jej nie lubię ;))

nowystylnowydill

?????????????????

nowystylnowydill

weź się ogarnij o co ci chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!! Co z tego że jest niska i nie wykazuje się wybitną grą aktorską. Poza tym podobają mi się jej piosenki 3 płyty wydała. a przy okazji wcale nie jest brzydka. Znalazł się znawca pewnie uważasz że Julia Roberts jest "piękna". Pewnie obejrzałeś jeden odcinek czarodziejów i zaczynasz się wypowiadać.uspokój się komentatorze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

olalalala

a ty co tak jej bronisz ? psychofanka się znalazła haha ale pewnie jesteś taką gówniarą że nie wiesz co to znaczy

nowystylnowydill

To podaj jej definicje. Pomyśl tylko jaki sukces odnosi Selena i o czym to świadczy. Umie grać dodam że nie jest już gwiazdą Disneya. Świetnie śpiewa, lubię jej piosenki. Jednym słowem dziewczyna ma talent, wygląd, a ty masz kompleksy człowieku.

TheWalkingDead

Dobrze powiedziane:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones