Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 366 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

wygląda, jak smok z niekończącej się opowieści.

użytkownik usunięty
Shenanigans

po prostu jej zazdrościsz urody i popularności i tyle w tym temacie, stąd od ciebie te bezsensowny komentarz!

nie wiem czego mam zazdrościć ?
buźki jak u smoka Falkora ?

użytkownik usunięty
Shenanigans

a twoja buźka jak z taniego filmu kostiumowego rodem z Wielkiej Brytanii, jakby nie była taka ładna nie brała by udziału w tylu sesjach zdjęciowych!

skąd wiesz, jak wygląda moja buźka, cwaniaczku ?

użytkownik usunięty
Shenanigans

masz zdjęcie wstawione

och dzięki sherlock'u holmesie.
nigdy bym nie pomyślała, że jako avatar ludzie NIGDY nie wstawiają zdjęć innych osób. czy gdybym miała zdjęcie jaszczurki, myślałbyś, że jestem piszącym na komputerze gadem ?
No, ale czego można się spodziewać po fanie Seleny Gomez....

Shenanigans

Dokładnie.

Masz rację

użytkownik usunięty
globus6a

tak ja też się zgadzam

przepraszam, ale jak skrytykuję to beztalencie to już od razu zazdroszczę ?
Wasza Selenka jest nietykalna, czy co ? Wolno jej prawić tylko nieszczere komplementy ?

użytkownik usunięty
Shenanigans

piszesz na tym forum jakbyś już co najmniej zdobyła z 2 Oscary, a tak na prawdę masz zerowe doświadczeniu w tym kierunku, osiągnij tyle samo lub więcej, wtedy możesz udawać jeszcze większą gwiazdę!

słucham ? To aby komentować drewnianą grę jakiejś osobistości to według ciebie trzeba być aktorką ?
A znasz powiedzenie "Szewc bez butów chodzi'' ?
Nie wiem, w którym miejscu udawałam gwiazdę, może mnie oświecisz ?

Shenanigans

powiem ci tyle nie przepadasz za nią to bynajmniej jej nie wyzywaj :/
ej a mam pytanie bo ona podobna ma grać w filmie pt "13 powodów " czy coś w tym stylu :) może mi ktoś coś więcej na ten tema t powiedzieć ?:) z góry dziękuje,

delena4

nie ten temat bejbe.
ja ją wyzywam? kiedy?

użytkownik usunięty
Shenanigans

chodziło delena o twój m.in. komentarz : "wygląda, jak smok z niekończącej się opowieści".

ależ to nie jest wyzywanie, to czysta prawda ;]

Shenanigans

droga koleżanko krytyka osoby (a tym bardziej kogoś kto występuje na szklanym ekranie), nie polega na tym aby powiedzieć "ale ma ryj"? to jest twoim zdaniem krytyka? skoro piszesz że jest beztalenciem to napisz dokładnie dlaczego jest tym beztalenciem... że źle gra, nie wyraża emocji itp. a tutaj wyskakujesz ze zdaniem "ALE MA RYJ" i to twoim zdaniem jest krytyka?... ile Ty masz lat?

prox81

Panie/Pani jakaśtam, opisywałam już to wcześniej, ale specjalnie dla takiej osobistości, jak ty(ekhem..wielbicdielki/a tak ambitnego filmu jak Avatar) wymienię jeszcze raz :
1) zero talentu aktorskiego (gra sztucznie)
2) skoro nie umie jednej rzeczy zrobić porządnie to się bierze za 1000 innych (projektuje, śpiewa, gra - człowiek orkiestra!)
3) muzyka jest bardzo płytka. przepraszam, ale jak ''kółko, kółko'' ma przemawiać do wszystkich
4) jej kariera skończy się na tandetnych rolach w programie dla dzieci Disney.

Shenanigans

nie jestem wielbicielem. trafiłem tutaj całkiem przypadkiem... twoja wypowiedz tylko mnie przekonuje ze nie warto z toba rozmawiac

prox81

czemu dziubeczku ? :(
no nie mogę, fan Avatara nie chce ze mną rozmawiać ;<

Shenanigans

Avatar został ocenimy przez mnie ze względu na innowacyjność i formę 3D, której kino wcześniej nie widziało.

prox81

wtf ? Od kiedy film ocenia się tylko pod względem montażu i wykonania, a nie fabuły ?
poza tym technologia 3D wystąpiła wcześniej np. w Podróż do wnętrza ziemi 3D.

Shenanigans

porównaj technikę 3D z Podróży do wnętrza ziemi i technikę 3d z Avatara to zobaczysz o czym mówię, bez porównania... poza tym poczytaj trochę o nowoczesnej formie 3D i dopiero się wypowiadaj bo widzę, że nie masz o tym zielonego pojęcia

prox81

hej, czemu unikasz moich pytań kwiatuszku i nie odpowiesz : od kiedy filmy ocenia się tylko po montażu, a nie fabule ?

Shenanigans

ocenia się wszystko dziewczynko. tutaj grafika i technologia 3D w połączeniu z HD zaćmiła fabułę.. w sumie była ona nie ważna. Za technologię film ten dostał ode mnie taką notę. to tak ciężko zrozumieć?? tym bardziej że idzie się na film s-f z nowoczesną technologią????

prox81

*nieważna, stokrotko, słownik nie boli :)
To tak samo, jakby oceniać aktorkę tylko po wyglądzie.
A gdyby zrobić film o kurach, które pływają żabką po kosmosie i rozmawiają o lasach tropikalnych w technologi 3D i HD to też dałabyś 9 czy tam 10 za ładny wygląd ;> ?

Shenanigans

ej nie wyskakuj mi tutaj ze słownikiem. spacja mi się wcisnęła a ty wielkie halo robisz? widać, że nie widziałaś tego filmu w tej technologii. ale zaraz oczywiście swoje napiszesz, że skąd mogę wiedzieć, a no mogę i widzę po wypowiedzi.

Shenanigans

poza tym o gustach sie nie dyskutuje. twoim filmom i ocenom wiele być zarzucił, ale po co??? bo to ocena danego użytkownika. kulturalny internauta się nie czepia, tylko stara się zrozumieć jakie elementy kierowały danego użytkownika w ocenie filmu. Kultura świadczy o człowieku, tak jak twoje "ALE RYJ" gdzie tutaj kultura osobista?

prox81

och wybacz, przecież jestem taka niemiła :(
A no film widziałam, to że nie uznaje go za wielkie dzieło nie oznacza, że go nie widziałam.
Tylko na mnie technologia nie robi najmniejszego wrażenia, dla mnie ważna jest fabuła.
Proszę bardzo zarzucaj wszystko co chcesz moim ocenom. Ja zarzuciłam twoim, ponieważ po tym, jak człowiek ocenia film, jaki filmy ogląda można zobaczyć na jakim jest poziomi i z kim się gada.
Nie robię wielkie halo z twoje spacjo, poprawiłam cię, ponieważ irytują mnie błędy.

Shenanigans

nie chce mi się gadać z prostymi ludźmi. cześć

prox81

z prostymi ludźmi ? Tzn., że ty jesteś jakaś... wybitna ?
Po twoich wypowiedziach nie odnoszę wrażenia, abyś należała do tych ''nieprostych''

użytkownik usunięty
Shenanigans

Królewna się znalazła weź kobito zobacz ile tu jest wypowiedzi na ,,nie". Jeszcze tego nie zauważyłaś?To się skapnij i daj innym spokój!

widzę... no i co w związku z tym ?
czy ja kogoś zmuszam do tej rozmowy ?
stop. Czy ty masz dopiero 12 lat ? :O

użytkownik usunięty
Shenanigans

Nie,tylko se tak ustawiłam.I nie powiem ci ile mam naprawdę,nie twój interes.

po twoich wypowiedziach myślę, ze masz 12, jak nie mniej.
nie każę ci mówić.
tylko...wyrazy współczucia.

użytkownik usunięty
Shenanigans

Taak.Na pewno. Dla cb również w.y.r.a.z.y

Tak trudno napisać ciebie ?
Och coż za cięta riposta, jak ja to przeżyję :o !

użytkownik usunięty
Shenanigans

wiesz kończę tę bez sensowną rozmowę.Nara

Shenanigans

Że ci się nie podobają jej filmy to się nie dziwie bo z twoich wypowiedzi oraz z tego że oglądasz serial ,,gotowe na wszystko" wnioskuje że masz 30-40 lat i jesteś nieco albo nawet całkiem zgorzkniała ( a filmy czy seriale jak za pewne wie taki koneser jak ty bo w końcu ośmielasz się na ich temat wypowiadać są przeznaczone głównie dla widzów w wieku zbliżonym do wieku głównego bohatera aby mogli się z nim utożsamić ). Mam w związku z tym pytanie czy oglądałeś WOWP w oryginalnej wersji językowej czy może z żałosnym polskim dubbingiem bo mnie z dubbingiem to też się wymiotować chce ( ale to nie są oryginalne teksty tylko polskie gnioty a Selene dubbinguje starsza o 14 lat Anna Wodzyńska i nie sądzę aby była w stanie wczuć się w rolę nastoletniej amerykanki bo sama już dawno zapomniała jak to jest mieć naście lat a co za tym idzie nie potrafi również przekazać odpowiednich emocji ). Poza tym to że obejrzałaś kilka filmów nie czyni z ciebie krytyka bo może nie wież ale wypowiedzi krytyka powinny być rzetelne i obiektywne a twoje takie nie są. Teksty w stylu ,,jaki ryj." pokazują jaką jesteś osobą i że do Seleny ci daleko.

Shenanigans

Jest piękna! Może gra w beznadziejnych serialach(w sumie to nie wiem bo nic nie oglądałem) ale jeśli chodzi o urodę to jest chyba jedną z ładniejszych amerykańskich aktorek,przynajmniej teraz jak ma 18 lat;)

Marcinekk

Po pierwsze w jednym serialu a nie serialach to że w jednym odcinku jakiegoś serialu gościnnie zagrała to nie znaczy że w nim gra bo nie znajdziesz chyba żadnego aktora czy aktorki który gościnnie ani raz w serialu się nie pojawił . A poza tym jak możesz twierdzić że serial jest beznadziejny skoro go nie oglądałeś? Jeśli chodzi o urodę to się zgadzam że jest ładna tylko że ona jest aktorką i piosenkarką a nie modelką więc bardziej mnie interesuje jak gra a nie jak wygląda.

Spicke

dla mnie ona wcale nie jest ładna .. jest ohydna.. inne aktorki są ładniejsze.. wolę Jonas Brothers słuchać niż tą piszczącą Selenę Gomez

maciejek93

to fajnie że wyrażasz swoje zdanie ale gdybyś nie zauważył to jest forum filmowe i ocenia się tu grę aktorską a nie to czy ktoś śpiewać umie i czy ktoś jest ładny.
poza tym jeden woli brunetki drugi blondynki , jeden woli kościste inny przy kości to kwestia gustu jest nie ma uniwersalnego rodzaju urody który się wszystkim podoba.
podobnie jest z muzyką jeden woli pop drugi rock trzeci rap a jeszcze inny metal a pozostałe rodzaje uważa za śmieci jego prawo bo to też jest kwestia gustu ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje.

Spicke

nawet jeśli o to chodzi to Selena Gomez jest beznadziejną aktorką.. nie umie grać ani nic .. po prostu żenada..

maciejek93

a w czym Ją oglądałeś jeśli można spytać?

Spicke

w czarodziejach , w tym programie ochrony księżniczek czy jakoś tam, i gościnnie w Nie ma to jak statek i Hannie Montannie

Spicke

wystarczy

maciejek93

jak dla mnie wystarczy

Spicke

to dobrze .. po prostu mi się nie podoba ona i jej gra aktorska.. możesz się ze mną nie zgadzać ..ale ja wyrażam swoje zdanie

maciejek93

Ja Ją lubię ale każdy ma prawo do własnego zdania a Ja opinie innych ludzi szanuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones