Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

Wtedy znajdzie się tam, gdzie jego miejsce - czyli poza dziesiątym tysiacem. Hehehehehehe

simps84

Ty mam wrażenie że z tobą jest coś nie tak.Sprawia ci porzyjemność obrażanie i wkurzanie innych ludzi.Czy ja wchodze na fora tych super wedłóg ciebie aktorów i ich opluwam nie więc jeśli nie lubisz bollywoodu to spadaj oglądać sowich Simpsonów buraku.

Preity27

Priety! Nie przejmuj się taką miernotą (mam na myśli jego recenzję). Żałujmy go. Trzeba takim pomóc. Na jego miejscu strzeliłabym sobie w głowę z żalu nad sobą. Ale nie, bo w jego przypadku kula błądziłaby miesiącami w poszukiwaniu móżdżku. Nie ma więc biedak wyboru. Musi egzystować. Ale my go przetrzymamy. Przecież mamy naszego SHAHRUKHA i JEGO cudowne filmy. Więc czym my się tak naprawdę przejmujemy? Włączmy sobie film z NIM i zapomnijmy o takich indywiduach jak ten Simps. Miałam nie wstawiać youtubków na forum, ale zbliżają się Święta więc zrobię przyjemność wszystkim bollymaniakom i jak zawsze będę się z całych sił starać przemienić ten żałosny temat w coś pięknego. Bollymaniacy! Wypowiadam wojnę takim natrętom i ich obelżywym wypowiedziom. Zamiast zniewag proponuję przemienić jego temat w hymn pochwalny dla kinematografii indyjskiej i jej króla - SHAHRUKH KHANA. Zaczynam. Oto mój ulubiony teledysk z "Dona". Jak Wam się podoba?
http://pl.youtube.com/watch?v=Hp107eWcQ2c&feature=related
I cztery teledyski:
http://pl.youtube.com/watch?v=4VtPlTg6Euk
http://pl.youtube.com/watch?v=eGuCg__ZGxA
http://pl.youtube.com/watch?v=kqR8BB1QR14&feature=related
W tym teledysku JEGO mina na widok takiego wampa, jak piękna Sonali Bendre, jest bezcenna. Ha! Ha!
http://pl.youtube.com/watch?v=0es2b0koelM&feature=related
Oceńcie Sami. Pozdrawiam miłośników bollywood. Namaste.

Marguerite

Powinniście miec osobny portal. Bo filmweb to portal dla filmów, więc kaszana z Indii tu nijak pasuje.

simps84

Hindusi jedzą kaszę. Ja też ją lubię. Nie mam nic do niej, ale jeżeli Tobie nie smakuje, możesz nie jeść. : ) Nikt Cię nie zmusza. Może coś innego? Ten pomysł z osobnym portalem bardzo mi się podoba. Z resztą mamy już kilka. No jednak jeśli chodzi o kochanego SHAHRUKHA to się z Tobą zgadzam. Od nadmiaru głowa nie boli. Będziemy mogli wspólnie się pozachwycać JEGO talentem aktorskim. Witaj w klubie miłośników bolly i SRK. Nigdy nas za dużo. Pozdrawiam.

Marguerite

Zaobserwowałam że niektórzy są nietolerancyjni. Najprawdopodobniej ktoś tu nie widział ani jednego filmu z Bollywood i ocenia pochopnie, sama osobiście nie radze tego robić ponieważ za miesiąc możesz zmienić zdanie. tak było w moim przypadku, byłam taka jak ty, teraz już wiem że wiele straciłam przez długi czas twierdząc ze te filmy to kaszana jak to określiłeś. Na szczęście zmieniłam zdanie:)pozdrawiam

rzenka

Nie. Dzięki. Za wiele już się tej chały naoglądałem.

simps84

Proponuję Ci, żebyś podał jakiś tytuł:) Może polecimy Ci jakieś lepsze filmy od tych, które widziałeś :)Pozdrawiam

simps84

Brak słów człowieku na ciebie, każdy zrozumiał że go nie lubisz, po założeniu przez ciebie innych głupawych tematów. Nie wysilaj się tak.
Z tobą coś nie tak jest chyba. Ty się leczyć powinieneś. Takie zdania na Jego temat to dl siebie mógłbyś zachować. Przeginasz z lekka.
(nie wiem czy nie powtórzyłam kogoś słów, bo nie przeczytałam innych wypowiedzi, emocje przypłynęły i musiałam od razu odpisać.)

simps84

Głosujmy oceniajmy Simpsona na 1!!! Tak! O tym właśnie marzymy! Ocenić cię na jeden, splugawić, zdeptać do gwałtu się nie posuniemy- nie z tobą- to by nie była kara dla ciebie tylko dla nas<lol2>
Wiesz Simpson? Raz na miesiąc przychodzą tu 2-3 osoby takie jak ty, dodające mi rozrywki... i dzięki bogu, bo bez ludzkiej głupoty z której można się śmiać było by nudno. Czy ty myślisz, ze podnosząc mi ciśnienie swoimi głupimi hasłami denerwujesz mnie? W pewnym stopniu tak, ale czuje też dreszczyk emocji wyżywając się na tobie, wdeptując cię w podłogę...
Kocham to po prostu...
Kochany nie wychodź z domu świat jest zły...

aniamrowka2

Oceniamy takie gnioty,jak simpsony na mniej niż 0.Zresztą co tu mówić sam jesteś gniotem.Obrażasz innych,pragniesz szczerości?!
O to ona.Jesteś trudnym przypadkiem nie do uleczenia,żal mi twoich rodziców(gdybym miała takiego syna to chybabym się powiesiła),twój mózg i inteligencja nie dorównują Panu SRK,dlatego jesteś o niego zazdrosny chorobliwie.Twoje wypowiedzi świadczą,że jesteś w wieku niemowlaka,który dopiero nauczył się raczkować.Nie podałeś argumentów dlaczego nie lubisz tego aktora,twoje komentarze to nawet głupi potrafi napisać.
Dam ci dobrą radę:
1.lecz się o ile nie jest zapóżno
2.najlepiej sp*****aj do simpsonów
3.przestań zaśmiecać
4.a dla świętego spokoju i dobra dla nas wszystkich to popełnij samobóstwo(utop się,powieś,strzel w łeb)a może wtedy będziesz szczęśliwy
5.przykazanie Boga:bądż tolerancyjny,szanuj siebie i innych,milczenie jest złotem

wazka16

aha...zapomniałam dodać,że filmweb jest dla ludzi o różnych gustach i filmy z Indii jeśli nie wiesz też zaliczają sie do filmów(przeczytaj sobie definicje słowa fil i gusta)

użytkownik usunięty
wazka16

Wazka! Nie bój się! Ręce mu i tak prędzej, czy później uschną po czym odpadną i zaśmiecą mu jego teren nie nasz...
Respektuję w pełni twe przykazania!
Panie szanowny Simpsonie. Punkty te wydamy w formie broszurowej, po czym wyślemy ci pocztą, nie płać, głupota jest chorobą, więc dostaniesz gratis.

Masz rację. Biedaka trzeba wspomóc w ciężkiej chorobie. Na nią już w jego przypadku nie ma lekarstwa.

użytkownik usunięty
Marguerite

Ni lekarstwa, ni nadziei... a nie wiem czy głupotę połączoną z domieszką chamstwa można sklasyfikować do chorób... ale innej kategorii nie mogę znaleźć...

Taki przypadek wykracza po za jakąkolwiek klasyfikacje, ale głupiemu trzeba współczuć głupoty. Więc moje kondolencje Simps84 i Samhar z powodu głupoty.:)

simps84

Max 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones