Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

Ostatnio pojawiło się wiele informacji o domniemanym romansie SRK i PC... A co Wy o tym
sądzicie? Według mnie SRK musiałby stracić rozum by odejść od Gauri i dzieci dla Priyanki.

użytkownik usunięty
kitty113

What,what,what???

Ha Ha nic o tym nie słyszałam.Podejrzewam,że to tylko ploty.Ale jak miałby mieć romans to bardziej bym się s powiedzie wała tego że z Rani Mukherjee a nie z Priyanką xDD

To co znalazłam w sieci:

Przez bardzo długi czas uważaliśmy,że związek Priyanki Chopry z DRK to zwykła przyjaźń,dopóki nie zauważono ich wychodzących z biura SRK o 3:00 nad ranem (godzina szatana haha xD)kilka miesięcy temu! Od tego czasu plotka rozrosla się w przemyśle filmowym do stwierdzenia,że Ci dwoje są parą i że jest to powodem,dla którego żona SRK,Gauri, jest niezadowolona z nadmiernego zaangażowania aktorki w życie SRK.Mamy nadzieję ze ARK udowodni nam wszystkim pomyłkę!

No nieźle by było,ale afera xD
Ale tak jak pisałam wcześniej bardziej bym się spowiedziewała ze z Rani ;p jak już coś,bo jeszcze to nic pewnego,a znająć zycie okaże się pomyłką,no ale kto wie... Pozyjemy zobaczymy ;)

użytkownik usunięty
kitty113

I tutaj jeszcze coś :

http://www.bollywood.pun.pl/viewtopic.php?id=11826

Czytałam o tym:) A tutaj znalazłam jeszcze coś takiego:

http://www.bollywood.pun.pl/viewtopic.php?pid=206519#p206519

użytkownik usunięty
kitty113

No z tym palcem to nie złe xDD

kitty113

Gdyby nie to, że Priyanka jest singielką nie byłoby tych plotek. Chociaż z drugiej strony niejednokrotnie SRK łączony był z Kajol (ku niezadowoleniu Ajaya po ślubie). Zresztą Rani nie niejednokrotnie podkreślała, że King podoba jej się pod kątem seksualny, ale o jej romansie z SRK nie było nawet chyba mowy z tego, co wiem.
Póki SRK albo Kijanka, przepraszam Priyanka tego nie ukrócą jakimś oświadczeniem, że ich nic nie łączy to dalej to się będzie ciągnęło.

Rewelacje są sprzed około 10 tygodni, więc afera z romansem już pewnie ucichła. Zresztą nie sądzę (tak, jak pisałam na forum bollywood.pun), aby SRK poświęcił swój wysiłek i zabieganie o Gauri oraz prawie 21lat małżeństwa i dwójkę dzieci dla byłej Miss. Możliwe, że miała jakiś problem, a SRK został jej jedynym przyjacielem w świecie indyjskiej kinematografii, który jest w stanie jej wysłuchać i jakoś pomóc.

julCia69

Również uważam, że SRK musiałby chyba rozum stracić, by odejść od Gauri. No ale nigdy nic nie wiadomo...

kitty113

Zresztą Gauri gdzieś kiedyś powiedziała, że jeśli by SRK znalazł sobie kochankę to by wolała, aby od niej odszedł.

julCia69

To było w "Koffee with Karan", oglądałam to na YT. Dodała też, że jeśli on by sobie kogoś znalazł, to prosiłaby Boga, by ona też mogła ułożyć sobie życie z kimś innym. Miejmy nadzieję, że jednak nie będzie nigdy takiej potrzeby ;) SRK i Gauri naprawdę idealnie do siebie pasują.

julCia69

Poza tym nie urażając SRK, wydaje mi się, że Priyanka jest dla niego nieco za młoda :P

kitty113

Między Kijanką - kurcze, przepraszam - Priyanką, a SRK jest 17 lat różnicy. Poza tym SRK wcale nie wygląda na swój wiek, zresztą jak sam powiedział - cytując - "w wieku 60lat dalej będę mógł zagrać 20kilkuletniego Raja czy Rahula" - czy jakoś tak. Bardziej mi chodzi o sens, niż o dokładnie słowa. :P

Nie sądzę - powtórzę się po raz kolejny nie tylko tutaj to pisałam, ale i na forum bollywood.pun - żeby King poświęcił 21 lat (prawie) pożycia małżeńskiego, dwójkę dzieci i jakieś 7-8lat zabiegania o Gauri, aby w końcu być razem, pomimo tej różnicy, jaką jest religia, gdzie zdarzyło mu się spać na dworcu, bo nie wziął pod uwagi tego, że ona wcale nie ma ochoty go oglądać. Jest mądrym człowiekiem i nie poświęciłby tego wszystkiego, prawie 30lat, aby odejść do innej kobiety, tym bardziej nie do Priyanki.

Póki SRK lub Pri się nie wypowiedzą, media będą wmawiać romans. Moim zdaniem powinni już dawno uciąć te plotki, które odbić się mogą na dzieciach, które są w tej sytuacji najmniej winne.

julCia69

Muszę się z Tobą całkowicie zgodzić ;)
Masz konto na bollywood.pun? Mogę wiedzieć, jaki masz nick?:) Też mam tam konto:P

kitty113

W ostatnim wywiadzie dla OK! Magazine SRK zdementował te plotki. Oryginał wywiadu można znaleźć na kingkhan.eu lub na forum planetsrk, ale tam trzeba być zalogowanym. Swoją drogą to jeśli chodzi o Kijankę to ona prawie z każdym partnerem filmowym 'miała romans' także wydaje mi się to mało prawdopodobne. Kiedy patrzy się na SRK i Gauri widać jak bardzo się kochają. Poza tym nie wydaje mi się, że Shah Rukh poświęciłby tyle lat małżeństwa dla sztucznej Priyanki. Gdyby nawet to zrobił to miałby utrudniony w jakiś sposób kontakt z dziećmi, a do tego on nigdy nie dopuści. W każdym wywiadzie podkreśla jak kocha dzieci i żonę. Nie zostaje nam nic jak tylko zazdrościć Gauri męża. Ostatnie doniesienia donoszą również, że SRK i Priyanka przestali się przyjażnić. Podobno o coś się pokłócili, albo po prostu skończyła się promocja Dona 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones