Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 517 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

?????? co daje 1 nawet nie obejałem żadnego jego filmu

pingus_216

To po co zakładasz temat w na jego stronie i go obrażasz? Nawet nie znasz i nie obejrzałeś jego filmu. Widać, że niestety nie jesteś zbyt inteligentny, bo gdybyś był przeczytał byś opis aktora, i doczytałbyś się, że on ma żonę i 2 dzieci. Więc nie jest pedałem. Naprawdę jest mi Ciebie żal.

Karolina_24

Ja nie oceniam go jako osoby tylko jego umiejętności aktorskie tego pajaca. Nie jest kimś pokroju de niro czy al pacino tylkozwykłym frajerem.

pingus_216

Zaprzeczasz sam sobie. Dlaczego więc go osądzasz, jeżeli piszesz, że nie oglądałeś żadnego filmu z nim? A nie słyszałeś, że każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny. My tu nie piszemy, że jest on bollywoodzkim de Niro, czy Pacino. On jest dla nas tylko SRK. I jest wyjątkowy, zarówno jako aktor i człowiek. To samo się tyczy de Niro i innych aktorów.

Karolina_24

dziwi mnie to że ten SRK nic nie osiągnoł i dużo fanek jego marnego talentu leci na jego urode i nic pozatym

pingus_216

To jesteś materialistą. Wielokrotnie potwierdzał, że najważniejsza jest dla niego rodzina. I osiągnął to, że ma szczęśliwą rodzinę. A ten dorobek filmów. To także nic. Może i jest nazywany "amantem bolly", ale dorobił się tytułu. Ale także innych tytułów między innymi król bollywoodu. Jest właścicielem drużyny krykieta, ma własną wytwórnię filmową, własną linię perfum i coś jeszcze ale nie pamiętam co. A co najważniejsze dorobił się szacunku ludzi na całym świecie. I to nie tylko Hindusów. On kocha pomagać potrzebującym ludziom, chorym dzieciom. Bez wahania "oddaje" własne pieniądze. I powiem Ci szczerze, że zazdroszczę jego żonie jej szczęścia. Jej szczęścia które się zwie SRK. Bo obawiam się, że w naszym społeczeństwie nie ma już tak szlachetnych i normalnych mężczyzn jak on. Pozostali tylko cwaniacy.

Karolina_24

nie chce mi sie gadać nawet o tak żenującym aktorze co go nikt nie zna po prostu brak słów

pingus_216

Muszę przyznać, że Ty jesteś żenujący i Cię poprawiam, że Ty go nie znasz. I teraz jest Ci głupio.

Karolina_24

Nie no, nie no, nie no!
Cholera mnie bierze już, jak czytam takie głupotki takich upośledzonych dzieci. Nawet brak słów na komentowanie jego.!
Człowieku, ty wez i się schowaj w swoim domu, dalej oglądać tylko durną plastikową sieczkę Hollywoodu, i nie wkurzaj normalnych ludzi! OK? Proszę zrób to dla mnie i dla innych ludzi którzy się tu udzielają i zgarszają czytając twoje głupiutkie wypociny..;/

__KarLa__

buahahahah plastikową sieczka to jest bollywood, drogie dzieci to wy jesteście jeżeli sie nabieracie na taki kicz po pierwse nikt tego nie ogląda a po drugie nie zwracacie uwagi na gre aktorską tylko na wygląd tych pajacy co nie umieją tańczyć

pingus_216

Po pierwsze. "Nikt tego nie ogląda"-naprawdę? To ciekawe, skąd bierze się tyle ocen przy filmach i aktorach z Bolly? Przemyśl zanim coś powiesz!
Po drugie. "nie umieją tańczyć"-a co ty się z tyłkiem nie możesz ruszyć i im zazdrościsz? Wysłuchałeś od innych osób jakieś bzdety i gadasz tu o niestworzonych rzeczach. Jak chcesz się czegoś dowiedzieć o Indiach, Bollywood i innych... to poszukaj odpowiednich stron. Tu robisz tylko z siebie idiotę! I poszukaj sobie innych tematów na tym forum tego aktora, a nie zakładasz nowe głupkowate... I jeszcze obejrzyj sobie w końcu jakiś film tego rodzaju, a dopiero potem się wypowiadaj. Z nieobeznanymi w temacie nie mamy zamiaru dyskutować!!

PS: dziewczyny trzymajmy się starych zasad. Dajcie sobie spokój z tym kimś.

Madleen

I jeszcze coś... W Bollywood nie ma na szczęście takich sieczek, co w kinie amerykańskim czy europejskim. Przez durnowate horrory itp. chłopakom w wieku 14-18 lat miesza się w głowach i potem sami się mordują nawzajem dla zabawy, by pokazać drugiemu, kto jest lepszy! Sorry, ale tak naprawdę Hollywood czy Europa już nie produkuje tak dobrych filmów jak kiedyś, tylko chce zaspokoić widzów (szczególnie chłopaków młodych) przesyconymi sexem itp. komediami-żałosne. Bollywood nie produkuje na szczęście horrorów w takiej ilości. Tylko uczy moralności!
Skończyłam...

Madleen

"buahahahah plastikową sieczka to jest bollywood, drogie dzieci to wy jesteście jeżeli sie nabieracie na taki kicz po pierwse " tej ten opis lepiej się odnosi do polityków niż do bolly. politycy tylko ściemniają, obiecują, kłamią.

Karolina_24

ja horrorów nie lubie to po pierwsze a po drugie prawdziwe filmy są o życiu np biograficzne lub dramaty. nie jak w boolywodie wszystko kończy się heppy endem

pingus_216

nazywasz nasz "świat polityczny" horrorem. ja pierdziele. ja to zaliczam do najgorszej kategorii kiepskiej komedii. a w filmach bolly nie ma ani szczypty fabuły o życiu. przepraszam, ale jestem głupia masz racje, filmy bolly nie są o życiu. one są o tandetnej miłości, przyjaźni, szacunku, o nic nie znaczącej rodzinie. Boże ale ja jestem zacofana, to przecież nie jest o życiu. Gdzie ja myślę, przecież miłość, rodzina, przyjaźń elementy te nie istnieją w rzeczywistym świecie. One są tylko w filmach bolly. To w takim razie o czym są filmy biograficzne i dramaty?

Karolina_24

o prawdziwym życiu, nie o utopi wiecie co w was przejawia się fanatyzm tym bollywood zaślepia was "piękno" tych filmów

pingus_216

Dobra to powiedz mi, czy w prawdziwym życiu nie powinniśmy mieć szacunek dla rodziców (o tym jest K3G), nie przecież po co szacunek. teraz modne jest zabijanie swoich rodziców. czy w prawdziwym życiu nie powinniśmy doceniać wartości jaką jest życie, czy nie powinniśmy pamiętać, że to jest dla nad wielki dar, czy w prawdziwym życiu nie powinniśmy żyć tak "Jakby jutra nie było". czy w prawdziwym życiu nie mamy prawo być szczęśliwi, co przypomina nam "KKHH", czy w prawdziwym życiu wiemy kiedy się zakochamy, czy wiemy kiedy spotkamy tę drugą osobę, z którą spędzimy resztę życia, tak jak w "DDLJ".

A tan na marginesie. To Ty też jesteś zacofany. Nie czytałeś, że my jesteśmy sektą i naszym bożkiem jest SRK. Więc jak chcesz coś takiego napisać, to nie musisz. Tak nas nazwała osoba twojego pokroju.
Czyli po prostu na Was już brak słów. Prośba jeżeli nie chcesz się dowiedzieć co my widzimy w bollywood, to nie pouczaj nas, bo tak naprawdę nie wiesz co w tych filmach jest interesującego, wciągającego. Bądź osobą tolerancyjną.

Karolina_24

Ale powinnam Ci także podziękować, że nie przezywasz nas. To znaczy nie rzucasz wyzwiskami, nie poniżasz nas. To jednak świadczy, że masz jakiś poziom kultury w sobie.

Karolina_24

nie bede już nic pisał cieszcie sie tym aktorem jak macie takie potrzeby

pingus_216

aha i tak oceny swojej nie zmienie i swojego przekonania o bollywood też nie

pingus_216

A kto chce żebyś zmienił swoje zdanie o bolly? bo my nie. chyba raczej ty. a ty nie zmusisz nas żebyśmy bolly zaczeły nienawidzić

pingus_216

ciota?????? widziałeś jakiś film z Nim????? To obejrzyj i w tedy pogadamy. A co do cioty to nie wypowiadaj sie jak kogoś nie znasz.

Deepika15

Nikt ci się nie każe przekonyać do bollywood , nie trzeba nam takiego kogoś w naszych kręgach.
I kto tu jest ciota ?!!! ty z tym swoim loginem - pingus - koń by się uśmiał.
Nie obrażaj Shahrukh`a bo go nie znasz i do podeszwy butów nie sięgasz.
ak byś miał troche rozumu w głowie to byś takich głupot nie wypisywał

Rainbow_2

Ale Ku**a razi mnie że piszesz tu cytuję "co to za ciota?" o kimś kogo nie znasz i kogo ja osobiście lubię i szanuję i nie obrażaj mnie!!!!!!!

Rainbow_2

Namaste Rainbow 2!
Napisałeś do Deepika15 "jak byś miał troche rozumu w głowie to byś takich głupot nie wypisywał:
"miał"? "wypisywał"? Dla Twojej wiadomości Deepika15 to kobieta!!!

emmy17

Kajol_17 i Deepika_15...
Rainbow nie pisała tego do Deepiki! Nauczcie się czytać ze zrozumieniem. To był post skierowany w stronę założyciela tego tematu. Jakbyście były tu prędzej, to byście wiedziały o co chodzi. I wiedziały, że na takie głupie teksty anty fanów Bolly nie odpowiadamy! Ignorujemy. nie psujcie sobie nerwów i zostawcie ten temat w spokoju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones