najlepszy aktor Bollywood!

i mówię to z czystym sumieniem, bo obejrzałam ponad 400 filmów bolly i żaden aktor nie ma takiegoczaru i uroku osobistego jak Shahrukh Khan ;]

40
  • Zgadzam się. Powinien być w przyszłości nagrodzony przez amerykanów Oscarem za całokształt pracy twórczej. Jednak chyba do tego nie dojdzie, niestety. 400 - pokaźna liczba! A co do jego gry... Jest mistrzem. To wielka przyjemność podziwiać kunszt i piękno w jego wykonaniu. To taka indyjska Merryl Streep :-D. Król Midas- czego nie dotknie- zamienia się w lśniący bogactwem kruszec.

  • Też się zgodzę ale osobiście uważam że to nalpeszy aktor nie tylko Bollywood. Filmów Bollywood nie wiem czy widziałem 400 czy mniej czy więcej ale do tej pory nie widziałem aktora który gra podwójną rolę w filmie ( głupek i gangster albo aktor i fan aktora ) i żebym nie czuł ze to ten sam aktor. Mimika twarzy i nie tylko ( smutne oczy lub zaskoczenie, mina szczęścia, otwarcie ramion do przytulenia, nikt inny nie umiał by wprowadzić tego co on samym wyciągnieciem rąk ) , umiejętność odegrania wszystkiego ( od amanta po gangsera ) poprzez samą grę i całokształt filmowy sprawia że nawet w Hollywood mu mało kto może dorównać. No może jeszcze jeden może ... drugi nazywany tatą SRK oraz największa Legenda Bollywood ( szczególnie jako dyrektor szkoły Gurukul ) Amitabh Bachchan.

  • SRK jest legendą, a tytuł ten wypracował kunsztem aktorskim, to prawda. Niemniej patrząc na jego najnowsze filmy odnoszę wrażenie, że spoczął na laurach i bardziej gwiazdorzy niż gra. Może to tylko etap przejściowy.
    Ja osobiście na podium postawiłabym pod względem warsztatu Aamira, ale nie ukrywam, że SRK też jest wspaniałym aktorem. Liczę, że na starość będzie jak senior Bachchan - wyskoczy z czymś takim jak "Black" i znowu będę mu hołdować.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię