Shane TaylorI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/154642/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":447,"rate":8.393736017897092,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/154642/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":1,"rate":6,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,4
447 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shane Taylor
  • Bardzo podobała mi się jego rola w Kompani Braci. Koleś ma wszystko czego trzeba dobremu aktorowi - ładniutką buźkę, głęboki głos... no i talent oczywiście ;) Pytanie - czemu ma na koncie tylko jedną poważniejszą rolę?? Czy na zawsze pozostanie Eugene'm Roe? :(

• Wesna_2 Też sie dziwię, że praktycznie nie grał w żadnych innych filmach. Szkoda, bo z przyjemnością go oglądałam w Kompanii Braci.

• Wesna_2 Racja, bardzo charyzmatyczny aktor - momo, iż grał wręcz epizodyczną rolę w Kompanii Braci zwracał na siebie uwagę... Zapewne aktywniej udziela się w teatrze, a szkoda. Powinien częściej pokazywać się na dużym ekranie.

• thereforyou Epizodyczną? Nie powiedziałbym, był cały odcinek przedstawiony z jego perspektywy:) Piąty lub szósty, odcinek o Bastogne. Według mnie rewelacyjny aktor.

• Sonic1987 Zobaczcie najnowszy sezon Kontry. Genialnie zagrał czarny charakter ;)