Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Przeglądałam sobie stare numery Świata Seriali..i.. patrzecie co znalazłam..xD Artykuł o Charmed ;) I jak widzicie to Shannen a nie Alyssa była niewdzieczna awanturnica xD :

http://i31.tinypic.com/2ijqnie.jpg
http://i30.tinypic.com/6nz1ok.jpg
http://i27.tinypic.com/2wfixbq.jpg

Blair

No i nareszcie jakieś dowody:)





Lina_senpai

a ja nadal mówię że Alyssa była awanturnicą...w końcu to tylko z nią kłóciły się Shannen i Rose...dlaczego skoro Shannen była taką "niewdzieczna awanturnica" nie kłóciła się z Holly??
Poza tym...w tej gazecie było jeszcze napisane że Alyssa jest w ciązy a Shannen wychodzi za Brada Pita (wyolbrzymiłam to oczywiście) ale to nie zmienia faktu że większość tych gazet zamieszcza STERTY bzdur. Podobnie jak pudelek.pl z ktorego wszyscy sie smieja...dziwne ze nie smiejecie sie ze "swiata seriali" w ktorym co tydzień Angelina Jolie rodzi kolejne bliźniaki!

pozdrawiam :D :*

Prue_Halliwell

też mam ten artykuł świata seriali! to sterta bzdur! Aaron kiedy nadszedł 8 sezon czarodziejek w wywiadach mówił że Alyssa to niewdzięczna awanturnica! i że żałuje że to ona nie odeszła zamiast Shannen! a Shannen odeszła z czarodziejek BO SAMA CHCIAŁA!!! nie miała ochoty pracować z Alyssą! mimo że Shannen odeszła Aaron wielokrotnie ją prosił żeby wróciła chociaż na chwilę do czarodziejek na odcinki 4x01 <-- charmed again i na 7x16 <-- seven year witch i na finał 8x22 <--- forever charmed!! Shannen jednak już nie chciała! i nie dziwię się Shannen! a w dodatku Holly również chciała odejść z czarodziejek ale Aaron jej zagroził że jej kontrakt się nie skończył więc będzie musiała zapłacić karę! i tu jest prawda shando!

pozdrawiam ;)) ah się rozpisałam

JustFurious

No ale wiesz , ja podaje konkretny wywiad ;] A ty nie;] Skad mamy wiedziec ,ze mowisz prawde ? Od razu widac ,ze jestes fanka Shannen a nie Alyssy...Shannen wyleciala z obsady i to ja Aaron nazwal nieawdzieczna awanturnica ;] Masz czarno na bialym na pisane ;]

Blair

hehe czarno na białym? o ile polski brukowiec który nie zna się na hollywood wie lepiej to ja chyba jestem jakąś królową. do tego czytałam angielskie strony na których było CZARNO NA BIAŁYM! jak Aaron opisywał że żałuje że to Shannen odeszła hehe :)

JustFurious

aha jeszcze jedno napisałaś że podałaś konkretny wywiad... nie wiem gdzie jest ten wywiad no ale ok i jeszcze zapraszam na stronę: http://www.telenowele.fora.pl/czarodziejki,56/kogo-powinni-usmiercic-prue-czy-ph eobe,5672.html <--- pierwszy komentarz: Oto urywek wyiadu z prodcuentem "Charmed":

,, .... Od poczatku serialu na planie byly klotnie . Najpierw miedzy Alyssa Milano i Shannen Doherty , a potem miedzy Alyssa a Rose Mcgowan. W 2001 r. powiedzialem DOSC !!! Jedna z aktorek musiala odejsc . Wybor padl na Shannen .. Potem przyznalem - To byl blad ''

I jeszcze jak Aaron scharakteryzowal Alysse :

,, Niewdzieczna awanturnica - tak Aaron scharakteryzowal Alysse i zapowiedzial ze aktorka juz nigdy nie zagra w jego produkcjach.''


proszę bardzo

JustFurious

aa i to tak samo jak świat seriali napisał w tym artykule że jedynie piąty i szósty sezon liczą po 23 odcinki! bzdura! tylko 5 sezon liczył 23 odcinki!! proszę tu dowód na totalne bzdury! i do tego o ile mi wiadomo constance m burge to facet a w artykule świata seriali który tu przedstawiłaś Constance M Burge jest przedstawiony jako kobieta!!to ja już nie wiem sama czy to facet czy kobieta

JustFurious

To nie jest konkterty wywiad ;] Kazdy to mogl sobie napisac ;] Ja podałam z gazety..a to ? Tez moge sobie napisac i wkrecic kazdemu wala ;]

Blair

chyba nie widzisz co piszesz :) słoneczko czytałam wywiady angielskie i mam te adresy ale nie zamierzam ich tu podawać bo wątpię w twoją zdolność tłumaczenia do tego to jeszcze że ty żadnego wywiady nie podałaś ... podałaś jedynie ze świata seriali z którego mogę ci wymienić pęczki błędów które napisali aha no i zgadzam się z Prue

JustFurious

Po 1 nie mów do mnie Słoneczko , bo nawet nie wiesz do kogo sie zwracasz.
Po 2 podaj te wywiady. Studiuje min. Język Angielski wiec spokojnie sobie przetłumacze ;]
Ja podałam konkretny wywiad , jest tam czarno na białym napisane o Shannen i Alyssie.

Blair

żadnego wywiadu nie widzę to raz po drugie nie zamierzam z tobą dyskutować bo ty i tak "wiesz lepiej" po co więc psuć sobie nerwy nie warto aha i życzę ci powodzenia w szukaniu kolejnych dowodów bądź co bądź i tak będziesz broniła alyssy bo ją bardzo lubisz

JustFurious

No w sumie na tej stronie co dodałaś jakiś użytkownik pisze

Lina_senpai

Shando czy mogłabyś przetłumaczyć to na język polski?

Intentionally, Shannen Doherty wanted to end with her character after this episode, but she had already signed the contract for a third season.


http://www.imdb.com/title/tt0539331/trivia

Lina_senpai

ja ci prztełumaczę ale nie jestem pewna czy tak to będzie: bo to jest o finale odcinka drugiego sezonu i w tym fragmencie o który prosisz do przetłumaczenia jest napisane że Shannen chciała właśnie zakończyć swoją rolę jako Prue w finale 2 sezonu ale podpisała kontrakt na 3 sezony więc musiała grać dalej

Lina_senpai

,,Celowo, Shannen Doherty chciała skończyć z tą postacią po tym epizodzie, ale podpisała już kontrakt na trzeci sezon.

No i to co pisze na tej stronie :

Francuz Stewart jest drugim i ostatnim aktorem, który pojawił się "specjalne".

Na końcu epizodu, jeszcze raz, drzwi Rezydencji Halliwell są zamknięte magicznie przez Prue.

To jest ostatni epizode Vaughana Grega jako Gordona Dana.

To jest pierwsze pojawienie się Triady. Tria potężnych demonów . Oni powracają w 3 sezonie i pojawiają sie jeszcze w 8.

W tym epizodzie Prue jest pokazana jako nastolatek z grzywkami i aparatami na zębach. Wszystkie siostry Halliwell miały mieć hrzywki i aparat jako nastolatki. Piper w 3 sezonie w odcinku "Coyote Piper" ,
Phoebe w sezonie 6 w odcinku"Hyde School Reunion" i Paige w sezonie 4 w odcinku ,,Paige z Przeszłości".

Blair

sprytnie doszukałaś się tej strony --> http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.imdb.co.uk/title/t t0539331/&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3D%2523%2B%2BFre nch%2BStewart%2Bis%2Bthe%2Bsecond%2Band%2Blast%2Bactor%2Bto%2Bbe%2Bcredited%2Bas %2Ba%2B%2522special%2Bappearance%2522.%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dor g.mozilla:pl:official%26hs%3DgLt

JustFurious

Yyy chciałabyś ;] Sama to przetlumaczylam a ta strone to 1 raz widze ;]
I nie musisz mnie tak oczerniac dziecko , bo widac ,naprawde jaki jest twoj poziom/

Blair

dziecko ja cię nie oczerniam widać ty mnie oczerniasz skoro tak piszesz a w dodatku jak dla mnie to widać twój poziom skoro wierzysz w to co ci gazetka napisała --> nikt z nas tak naprawdę nie wie jaka jest prawda więc nie pisz tutaj że twoje racje są pewne bo to bzdura i to właśnie tak jest tak samo jest świat seriali napisał że 6 sezon czarodziejek liczy 23 odcinki co już jest totalną bzdurą...

JustFurious

wybaczcie ale włączę się w waszą kłótnieę...przerabiałam juz nie jedna sprzeczke na ten temat z uzytkownikami ubostwiajacymi Alysse...ale nie zauwazylyscie ze zaraz zaczniecie wyzywac siebie i zamiast dociec prawdy tylko bedziecie siebie na wzajem oczerniac i obwiniac...znam ta sytuacje z doswiadczenia...
Tak wiec moja rada...<Shando> nie wiem czemu masz taki nick skoro tak nie lubisz Shann...
I Prue Halliwell, popeiram cię w 100000000000000%. Jeżeli masz ochotę porozmawiać o Prue i Shannen w pozytywny sposób, zajrzyj na WWW.SHANNENDOHERTY.DBV.PL będziesz tam z pewnoscią mile widziana...

A co do waszego sporu...tan walka fanow Shanne i Alyssy trwa od zakończenia 3 sezony... <Shando> skoro jestes studentką to masz już troche lat na karku, więc wykaz się dojrzałościa, A <Prue Halliwell> proponuję odpuścić, bo to nie ma sensu...duzo przyjemniej jest rozmawiać o Shannen i Prue w pozytywnym świetle i miłej atmosferze.

Pozdrawiam

Prue_Halliwell

:)) stronę której podałaś adres odwiedzam codziennie hihi mam ją dodaną w ulubionych :P i zgadzam się z Tobą, buźki

JustFurious

bardzo mi miło:) wybacz ale nie pamiętam wszystkich użytkowników:) buziaki:*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones