Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

W której roli ją wolicie ?Brendy czy Prue?
Ja osobiście lubię obydwie ale bardziej Prue

xDDDDD

Brenda... zdecydowanie/./. krotkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Daggulka_Preity

Brenda, Brenda i jeszcze raz Brenda...!!!
Ale jako Prue też całkiem fajnie...
Bardzo ją lubie jako aktorke.

xDDDDD

ja też chyba w roli Brendy :)) może dlatego że bardzo lubię ten serial :))

xDDDDD

A ja nie wiem! Uwielbiam Prue, ale nie moge sie wypowiedziec o Brendzie bo ogladam Beverly Hills dopiero od 3 tyg...i nie wiem jeszcze jaka ona jest tak na prawdę!! Ale jak na razie to podoba mi sie Shannen w roli Brendy ;)

Prue_Halliwell

Jako Prue, jej nie lubie, ale jako Brende bardzo, to moja ulubiona bohaterka razem z Dylanem

milus_2

Ja obie uwielbiam :D A Brenda&Dylan moja ulubiona para ;)

Blair

Prue





















































xDDDDD

Ja lubię ją w obydwóch rolach ale bardziej w roli Brendy :) :D :)

Frantic_Girl

Bardzo ją lubię/lubiłam? jako Prue w czarodziejkach,za to Brendy po prostu nie znoszę. Więc zdecydowanie PRUE!!!

Bellamy

Z jednej strony Prue a z drugiej Brende sama nie wiem nie mogę się zdecydować.

xDDDDD

Wolę Brendę aczkolwiek BH,90210 oglądam dopiero od 3-4 tyg.:)

xDDDDD

Zdecydowanie Prue.Fakt nie oglądam Beverly Hills... ale widiałam kilka odcinków i wole ją jako Prue.

xDDDDD

Ostatnio zmieniłam zdanie i stwierdziłam że jednak wole ją w roli Prue :)
Pozdrawiam :*

Frantic_Girl

heh, a ja lubie ja w obydwu rolach...i jako Brende i jako Prue...szkoda, ze w zadnym niegrala do konca...;(...pozdroffka...

Ensename373

No niestety nie grała do końca.Gdy ona odeszła to te seriale zrobiły się bez niej nudne:(

Ensename373

W BH nie grala do konca? Kiedy mniej wiecej odeszla? Wiesz moze z jakiego powodu?:P

phoebe_8

Shannen odeszła z BH w finale 4 sezonu z powodow rodzinnych ;)

Blair

jakich powodów rodzinnych ;D odeszła bo Aaron Spelling jej kazał: po pierwsze dlatego że twierdził że źle wpływa na jego córkę Tori która gra w serialu Donnę a po drugie dlatego że jej kontakty z Jennie Garth się nie układały :) pozdrawiam ciepło :) buźka ;D

xDDDDD

uwielbiam i Prue i Brendę :))) pozdrawiam :D

JustFurious

ja wiem tylko tyle że cała ekipa chciała jej sie pozbyć bo Shannen stwarzała problemy na planie.Napisała to Tori Spelling w swojej książce.Nic dobrego nie napisała o Shannen,a wtedy tak sie z nią przyjaźniła.
Oprócz tego Shannen miała dość serialu i odeszłaby sama mimo wszystko.

xDDDDD

Ja osobiści wolę Ją w roli Brendy w BH. jeśli chodzi o ten serial to moja ulubiona aktorka. Szkoda ze nie grała do końca;(. Brenda i Dylan to była moja ulubiona para:)

xDDDDD

A mi się coś ostatnio zmieniło i wolę ją jako Brendę :)

xDDDDD

strasznie trudno się zdecydować lubię i Prue i Brendę bo gra ją Shannen Doherty , ma w sobie coś uroczego.. szkoda że wyleciała ;-(

kfiatek25

Ja zmieniłam zdanie ;] Zdecydowanie wole Prue ! Za Brenda juz nie przepadam ;] Wole Kelly ;) Kelly&Dylan <333

Blair

Ja zdecydowanie wolę ją jako Prue.
Zapewne dlatego że BH 90210 nie zabardzo lubię.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones