Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Czemu odeszła z???

użytkownik usunięty

Czemu odeszła z czarodziejek???

o matko nie wiesz?
dobra
byla nie mila na planie filmowym spozniala sie i na wszystkich krzyczala,z bewery hils tez ja za to wywalili

użytkownik usunięty
oliwia_9

oliwia-9 - to nie jest prawda

1. z beverly hills odeszła na własna prośbę( zreszta sie nie dziwie)
2. z planu czarodziejek została wyrzucona przez Alysse Milano, która nie wiedzieć skąd dostawała najwieksza gaże za role, a kiedy Shanen upomniała sie swoje, to reżyser stanąl po stronie Alyssy i shanen odeszła.

he

i to była najgłupsza rzecz na planie Charmed bo bez Prue ten serial traci sens :(((

Lady_From_Burton_World

wlasnie oliwia zastanow sie co piszesz ;/

Dzisiaj byl ostatni odcinek z Prue :(

użytkownik usunięty
Lady_From_Burton_World

też tak myślę :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
sanczopansa

ty na pewno go masz :D

No raczej ty.
Shannen piła na planie charmed,kłóciła się z każdym ,zresztą po twarzy widać że jest niezbyt miła.
Krzywa twarz i zero talentu taka z niej aktorka.

użytkownik usunięty
Damx123

pierwsze zdanie twoje to jakieś banały nie poprzedzone żadnym konstruktywnym dowodem

co do drugiego to ona ma normalna twarz i jest dobra aktorka

tyle

Hahaha dobrą aktorką..niezły żart.
Niestety ale to co piszesz to również nic potwierdzonego.
Shannen przychodziła pijana na plan serialu charmed i 90210 .
Poza tym się kłóciła wiecznie i wyleciała na krzywy zbity pysk.

użytkownik usunięty
Damx123

podaj jakieś źródło swoich informacji a nie podajesz pusty banał bez pokrycia.

Pusty banał podajesz również ty.
A to akurat prawda że wyleciała,widocznie ma taki charakter niezgodny.

użytkownik usunięty
Damx123

prawda że wyleciała ? raczej sama odeszła...

nie wiesz jak ma charakter nigdy z nia nie gadałeś, więc nie pisz rzeczy o których nie masz pojęcia

Nie wiesz czy nie piła na planie?
Chyba że razem z nią piłaś?
A z tego co wiadomo to wyleciała i piła i miała humory swoje.
Zresztą widać po zmarszczkach że za dużo marszczyła twarz ze złości.
:D

użytkownik usunięty
Damx123

Takie wywody że sie upijała na planie mógłbyś potwierdzić z pewnością gdybyś pił razem z nią, na szczęście ona nawet nie wie o twojej egzystencji i istnieniu :)

Marszczyła twarz bo miala na poczatku moc w oczach, no a zmarszczek to ona tam żadnych nie miała, normalna fajna kobieta, jestes jakis do niej uprzedzony

twoja sprawa nie zamierzam dalej z toba polemizowac, bo ty tylko przytaczasz jakis banał bez pokrycia

http://charmedones.tribe.net/thread/44c730b0-524b-4408-af52-716213887bde poczytaj artykul komenty wiekszosc mowi ze sama odeszla ze miala konflikt z Alyssa
http://wiki.answers.com/Q/Why_did_Shannen_Doherty_leave_Charmed tu to samo
http://www.fanpop.com/spots/charmed/videos/9090194/title/real-reason-hy-shannen- doherty-left-charmed kolejne potwierdzenie

Poza tym osoby pracujące na planie Charmed potwierdziły, że zaczęło się to gdy Shan zaczęła spotykać się z Julianem McMahonem. Bo Aly za wszelką cenę chciała go dołączyć do swojej kolekcji.
Wtedy zaczęły się też kłótnie o gażę i inne rzeczy. Jest jeszcze kwestia, że Holly chciała odejść z serialu razem z Shannen ale została powstrzymana kontraktem. A jeżeli już serialowa Piper chciała odejść to więcej racji było po stronie Shan.
Ale to były dawne dzieje. Dzisiaj obie panie nie czują do siebie nie chęci.

użytkownik usunięty
Shalice

O jej przypomniałaś mi ten temat :)

o dowiaduję sie tu nowych kwestii, skoro Holly nawet chciała odejść, to masz rację tutaj...


lubie sobie powracać do tego serialu :)

Ja też uwielbiam i ubóstwiam wszystkie trzy aktorki Shan, Holly i Aly. Dlatego przekopałam pół internetu, żeby dowiedzieć co tak naprawdę było przyczyną odejścia Shan.
Poza tym Rose McGowan też miała niekiedy sprzeczki z Aly. Tak się składa, że Alyssa odbiła chłopaka każdej z pozostałych czarodziejek. Shan, Marka Wahlberga. Holly Briana Krause a Rose Ahmeta Zappę.

użytkownik usunięty
Shalice

ona i w serialu i poza nim widzę taka łasa na facetów :P szkoda tylko że na czyichś ;P

jak tylko robią w polsacie powtórki w wakacje tego serialu to zawsze oglądam.

Oczywiście najlepsze przynajmniej jak dla mnie były odcinki do czasu aż Prue umarła.

Holly fajnie to zagrał jakby naprawdę zaczynała tęsknić za Shan :)

Ja sobie nagrałam wszystkie odcinki, żeby nie czekać na powtórki :D
Ja też uważam, że odcinki z Prue były lepsze bo później dało się we znaki zmęczenie materiału i to wszystko zaczynało się bardziej komediowe robić.
Holly dała popis wspaniałej gry aktorskiej, gdy grała zrozpaczoną po śmierci Prue. Dla mnie t było mistrzostwo świata. Szczególnie scena w Hell Hath No Fury przy grobie Prue.
Cieszy mnie jeszcze fakt, że Shan i Rose się lubią.

użytkownik usunięty
Shalice

Ty farciaro ;D myślałam też nad ściągnięciem z jakichś torrentów, ale szybko porzuciłam ten pomysł ;D zx moim mega wolnym netem XD

Prue była takim równoważnikiem, ona była ta najbardziej stabilna, stanowcza, zdecydowana, Piper łagodziła spory i taka ugodowa, Phoebe taka frywolna nieco i to tak fajnie wyglądało to zróznicowanie charakterów, potem przyszła Rose która też taka trochę frywolna była, a Phoebe jakby zaczęła się cechami upodabniac do Prue i to mi się nie podobało...

ta scena kiedy płacze w pokoju i nie chce wyjść na pogrzeb :(


To dobra nowina :D

No dokładnie. W końcu scenariusz nie zakładał, że Prue umrze i każda z sióstr miała przypisane pewne cechy charakteru. A potem już po odejściu Shan to wszystko zaczęło się mieszać i scenarzyści trochę zgubili się przy tym.
Tak ta scena też była wspaniała.
Żałuję tylko, że Shan nie zgodziła się zagrać potem gościnnie. Chociaż z drugiej strony po takich zdarzeniach jakie miały miejsce na planie też bym się pewnie nie zgodziła.

użytkownik usunięty
Shalice

Na ich miejscu starałabym się zatrzymać Shan, nie dość, że miała mnóstwo fanów to i razem z Holly bardzo dobrze odgrywały swoje role :D


W sumie na jej miejscu nie wiem czy ktoś w ogóle by sie zgodził.

Jakoś mnie kręcą filmy o tematyce magii, ostatio powtórzyłam serię Władcy Pierścieni i harrego Pottera

Ale Aaron wybrał Aly. Zresztą zastanawia mnie dlaczego. Shan znał od dawna, a gdyby za czasów BH90210 zaszła mu za skórę to nie brałby jej do Charmed. Szczególnie, że potem żałował swojego wyboru. Ale już po czasie...
Pewnie nie bo i z jakiej racji grać gdzieś, gdzie cię nie chcieli.
Harrego też lubię ale i tak nic nie przebije Charmed jeżeli chodzi o magiczne sprawki :D

użytkownik usunięty
Shalice

AAron też miał spiny z Shan i dlatego, ale to wszystko przez lizsukę Alyssę na pewnoe bardziej oszkalowała Shan do Spellinga,

No i ten Władca pierścieni, mam też ta chrapkę na tego Hobbita

No, ale cóż. Musimy przeboleć, że mamy tylko 3 sezony z Prue.

Ja będę czekać, aż wejdzie do kin ta część z Evangeline Lilly :D Ją z kolei uwielbiam z LOST :D

użytkownik usunięty
Shalice

O prawie już zapomniałam o tej rozmowie xD

Teraz też leci na polsacie chyba ostatni sezon serialu, niew iem dokladnie...

No tak 2 część Hobbita może być ciekawie, oby wiecej bylo wątków z Aidanem Turnerem ;) Lost - oglądało się, oglądało :)

Te ostatnie sezony to tylko raz oglądałam. Cały czas wracam do pierwszych trzech :p
Ja chcę tylko Eve zobaczyć :D Ogólnie nie jestem wielka fanką Władcy Pierścieni, ale obejrzeć mogę bez narzekania :p
A Lost to mój ulubiony serial na równi z Charmed :D

Shalice

A coz takiego sie na tym planie wydarzylo, by miala takie solidne powody, aby nie wystapic goscinnie? Z tego co sie doczytalam( choc nie przerobilam calego tego materialu, bo zdecydowanie za duzo i zbyt nudne) to Holly i Alyssa zagrozily, ze jezeli Shannen nie odejdzie, to one obie zrezygnuja. Czy o to chodzi?

Vam

Holly akurat jest najlepszą przyjaciółką Shannen, i chciała razem z nią odejść z serialu, ale zatrzymano ją kontraktem.
Poza tym ciężko oczekiwać od Shan, żeby wystąpiła gościnnie w serialu, którego stacja źle traktowała wszystkie aktorki.
http://www.ew.com/ew/article/0,,1178272,00.html
Plus producent przez którego pomysłodawczyni Constance odeszła, bo serial zaczął iść w kierunku komedii...a Shannen bardziej podobała się wizja Conny, a nie Kerna, który zaczął mącić w konwencji serialu.

z tego co mi wiadomo zostala ona wywalona z planu, bo zagrała w jakimś fimie erotycznym, albo i w kilku. mój brat z niej się śmiał, więc wiadomo...heh.

Ala_Alicja

Zagrała po tym jak odeszła z BH 90210. Z Charmed nie miało to nic wspólnego.

Dobre pytanie, bez niej ten serial już mnie nie bawił.

kkrajewska2

No Shannen też przestawało bawić to, co Brad Kern miał zamiar zrobić z serialem i co w zasadzie z nim zrobił. Shan chciała, by Charmed było a little bit darker, a Kern zaczął robić z tego komedię na każdym kroku.

Shalice

Dokładnie tak. Shannen odeszła z własnej woli i bez niej ten serial nie był już taki sam. Jest najlepszą przyjaciółką Holly i uwielbiałam je razem. Alyssa wstrzynała klotnie, spory, nic dziwnego że Shannen miała dość, także jeśli chodzi o pracę na planie(tak jak napisaliście, serial zaczął iść w zupełnie inną stronę, czego nie chciała, między innymi oglądałam jak uzasadniła, że nie chce tkwić w jednej roli przez tak długi czas(a powody znamy). Bardzo mi było przykro, że odeszła,a wszystko przez Alyssa... A jak zwykle to Shannen się dostało. Pięknie zagrała Holly(gdy uśmiercono Prue) , oddając tym samym całe uczucia po jej odejściu. Potem pojawiła się Rose i również miała spięcia z Alyssą, co potwierdza fakty. Od początku nie mogłam w ogóle tego zaakceptować I chyba dalej nie mogę. Mogli Rose od razu zrobić najmłodszą siostrą wtedy może nie doszło by do tego. Gdzieś nawet napisałam, że zostawiam to już bez komentarza, a jednak dalej nie mogę tego przeboleć. Szczególnie teraz gdy odświeżam pierwsze odcinki 3sezonu...:(

Monica_7

Właśnie od wczoraj oglądam na nowo ten serial. Oglądałem Czarodziejki będąc jeszcze w podstwówce/gimnazjum. Bardzo miło wszystko sobie na nowo przypomnieć. Nawet nie widziałem, że ta Alyssa była taka zła i niedobra. Wiedziałem tylko, że Shan odeszła ze względu na kłótnie z nią. Hmm.. Szkoda, że komiksu nie przenieśli na ekrany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones