Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 407 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Nie znam innych osób o tak krzywej i niesymetrycznej twarzy. Do tego talent i zachowanie na poziomie Joli Rutowicz. Ocena 1/10

Franio

Nie rozumiem jak można kogoś oceniać po "krzywej i niesymetrycznej twarzy" i porównywać do Joli Rutowicz. Po drugie gdyby Shannen nie miała talentu i nie posiadała umiejętności aktorskich nie zagrała by w tylu serialach i filmach, i nie cieszyła by się tak dużą popularnością na całym świecie!. Twoja ocena jest zdecydowanie nie obiektywna, a kierowanie się wyglądem nie ma tu żadnego znaczenia....

Franio

Dziecko najdroższe! Logika! Jak możesz nie dostrzec jej talentu? Trzeba być naprawdę skończonym kretynem. Jak rownież, zaiste, nie mogę zrozumieć co możesz powiedzieć o jej zachowaniu? Spotykasz się z nią, czy coś w tym stylu? Czy wiedzę czerpiesz z portali plotkarskich? Zapewne to drugie. W takim razie gratuluję głupoty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Franio

Żal mi cie i twojego pożal się Boże postrzegania świata....

Franio

Świat byłby lepszy bez takich trolli na filmwebie jak ty.

Franio

http://www.youtube.com/watch?v=kRA6wedXE0U

Franio

żadna z niej aktorka - bardziej drewniana niż Pinokio po inwazji termitów.

Pan_Papryka 2.0

Shannen jest świetną aktorką. Poza tym to wcale nie odeszła z Charmed tylko została wyrzucona. Smutne ale prwadziwe. I to przez Alyssę( mimo wszystko ją lubię). Poszło o faceta Juliana McMahona na którego Aly miała chrapkę.
Na początku Charmed dobrze się dogadywały.

shan_2

Wszystkich którzy cenią Shannen i jej talent zapraszam na http://www.weloveshannendoherty.socjum.pl

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Private_Witt

Ludzie mają twarze, nie ryje, może ty jesteś wyjątkiem. I z góry cieszę sie, że nie muszę cię ogladać w t v.

HollyShannen19

mam bardzo ładny ryj, mój ryj powszechnie uważany jest za ładny i takiego ryja nigdy nie będziesz miała! i Twoja aktoreczka

Private_Witt

Bogu dzięki!
Shannen nie jest "moją aktoreczką" lubię jej grę i tyle. I bardzo nie lubię, kiedy ktoś nie potrafi kulturalnie wyrażać swojego zdania.

HollyShannen19

taaa, jasne, nie Twoja;] masz jej zdjęcie na avatarze i imie w nicku i się jeszcze obruszasz jak ktoś napisze, że ma krzywy ryj, faktycznie nic Cię z nią nie łączy;]

Private_Witt

Nie łączy. Bardzo ją lubię razem z Holly w Charmed - i właśnie na to wskazuje mój nick i avatar. A obrażliwe posty zawsze mnie denerwują nieważne czy dotyczą Shannen czy Holly czy kogokolwiek innego. Możesz jej nie lubić, ale "ryj" jest określeniem obraźliwym nie sądzisz?

Franio

oj, franka, spojrz do lustra, a potem krytykuj innych.

diepole

Nie pierdź DUPOLE bo smród robisz!

Franio

Proponuje najpierw spojrzeć na siebie, nim zaczniesz kogokolwiek oceniać .

A co do jej talentu to obejrzyj sobie chociaż jeden serial z nią to porozmawiamy , widać że gdy odeszła z Czarodziejek serial stracił na jakości .

buterfly

Popatrzyłem i nie mam nawet w połowie tak krzywej i brzydkiej gęby jak ona. No, ale o gustach się nie dyskutuje. Pewnie lubisz takie przekrzywione beztalencia.

Franio

Widzę ze mam do czynienia z narcyzmem , mówisz że o gustach się nie dyskutuje a sam zacząłeś ten temat .


buterfly

Postarałem się być obiektywny i porównałem symetrię mojej twarzy i twarzy Shannen. Okazało się, że u niej różnica w usytuowaniu poziomym oczu wynosi 6 cm (jest to b. dużo i uznawane jest za patologię), a u mnie tylko pół centymetra. Czyli Shannen ma jedno oko położone znacznie niżej od drugiego, skrzywiony na bok nos i asymetryczne usta (wykrzywioną całą twarz). Talent aktorski tej osoby można też w miarę obiektywnie ocenić- mimo wielu ról nigdy nie dostała żadnej liczącej się nagrody aktorskiej.

Franio

Jestem ciekaw na jakie podstawie to oceniłeś nie widząc aktorki na oczy, bo chyba nie na podstawie zdjęć z internetu ?

Co do aktorstwa to że aktorka nie dostała żadnej nagrody, za swoją rolę uważasz za jednoznaczny brak talentu ?

W takim razie najwidoczniej, co innego bierzemy po uwagę oceniając aktorstwo .

buterfly

A ciekawe co innego bierzesz pod uwagę oceniając aktorstwo? No bo chyba nie zasiadasz w jury Oscarów?

Franio

To jak wcieliła się w daną postać czy mnie do niej przekonała czy wręcz przeciwnie, i wiem że jest to subiektywne odczucie i akurat ciebie jej gra nie przekonuje .

Ale na pewno nie można oceniać czyjegoś talentu aktorskiego, biorąc pod uwagę to czy za swoją rolę dostała jakąś nagrodę ..

Idąc twoim tokiem myślenia aktorki które nie dostały żadnej roli za swoje rolę, nie są dobrymi aktorkami .

buterfly

Sprostowanie: aktorki, które grały w wielu popularnych filmach i nie dostały żadnej nagrody NA PEWNO nie są dobrymi aktorkami.

Franio

Obojętnie w jakie produkcji by nie zagrała jeżeli nie dostała za swoją rolę nagrody, nie oznacza to jednocześnie że jest słabą aktorką .

Co do jej twarzy aktorka od 2014 roku choruje na raka piersi z przerzutkami na węzły chłonne .

Niestety dopiero prawidłowo została zdiagnozowana rok temu i dopiero od tego czasu zaczęła się leczyć, wcześniej o chorobie nie miała pojęcia więc nie dziw się że jednak twarz ma zmieniana

buterfly

Współczuję jej i życzę zdrowia, ale twarz miała brzydką znacznie wcześniej i brak talentu też. Z tą chorobą to nic pewnego jednak, bo wiele aktorek i piosenkarek ogłasza, że choruje na raka, a potem okazuje się, że to wynika z chęci przyciągania uwagi mediów.

Franio

Co do braku talentu będę się powtarzał że to rzecz gustu, do ciebie jej gra nie przemawia do mnie już tak .

A insynuowanie że Shannen mogła wymyślcie sobie chorobę tylko po to żeby się bardziej wypompować, uważam po po prostu za bezczelne z twojej strony - Nie życzę ci żeby kiedykolwiek spotkała cie taka choroba lub jakiekolwiek inna .

Po drugie nie musi posuwać się do takich kłamstw bo widzowie i tak zapamiętają ją, z jej dobrych ról takich jak : Beverly Hills, 90210 , filmu Szczury z supermarketu oraz z serialu Czarodziejki .

buterfly

KOŃCZĘ TĘ ŻENUJĄCĄ DYSKUSJĘ....bye

Franio

Żenujące to są twoje posty bye .

Franio

A i na drugi raz proponuje bardziej sprawdzać informacje

Nie znasz jej a oceniasz jej zachowanie .

To nie Shannen doprowadzała do awantur na planie ''Czarodziejek'' lecz Alyssa , po odejściu Shannen wcale nie było lepiej gdyż Alyssa zaczęła kłócić się z Rose .

A tutaj potwierdzenie tej informacji : http://swiatseriali.interia.pl/news/news-czarodziejki-od-a-do-z,nId,2236938,nPac k,2

buterfly

Nie dyskutuję z fanami tego krzywogębego beztalencia. Szkoda mi na to czasu.

Franio

Ty nie dyskutujesz ty po prostu hejtujesz aktorkę , nie podając żadnych faktów -

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones