Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Jestem zdruzgotana!Shannen była moją ulubienicą w serialu Czarodziejki! ;( Buuu!

Joan_of_Arcadia

Moja tez :D Ale mam nadzieje ze zobaczymy ja jeszcze w jakiejs produkcji .

Blair

Też mam taką nadzieję. Brak mi jej ;( ;(

Blair

Oczywiście, że zobaczymy i to już niedługo. Oo 4 lutego od poniedziałku do piątku o 16:50 Polsat będzie emitował serial "Beverly Hills 90210", w którym Shannen grała przez 4 lata.

Robik_3

Słyszałam, że Shannen będzie grała w Czarodziejkach :) :)
To prawda????

sam_7

Jak moze grac skoro umarla ? Zreszta w Ameryce wemitowali juz wszystkie 8 sezonow i Shannen sie juz nigdy nie pojawi!!!

Blair

Shannen jest troche zdenerwowana sytuacją z planu Charmed dlatego postanowiła nie wracać (chociazby jako duch swiatłości) i zabronić używania jej wizerunku w filmie, dlatego przez cale 5 sezonow po odejsciu Shannen nie zauważycie w filmie ani jednego zdjęcia z jej podobizną. Troche to samolubne ale nie można się jhej dziwić w koncu zostala tam źle potraktowana :/

Prue_Halliwell

Dokładnie. To osoba o silnym charakterze. I za to ją najbardziej lubię :)

Z "Charmed" odeszła bezpowrotnie, niestety.. Też lubiłam ją najbardziej.. ale cóż poradzić.. :|

Prue_Halliwell

oo kurcze a ja zastanawiałam się czemu nie ma tam żadnego jej zdjęcia żeby ją wspomnieć obejrzałam już wszystkie serie czarodziejek i o ile dobrze pamiętam to w 7 czy 8 sezonie Phoebe miała taką wizję zobaczyła wszystkie bliskie jej osoby które odeszły np. jej Babcia jeszcze taki jej chłopak ale tego poznamy w 5 sezonie Andy też był i Piper jak w 3 sezonie umierała i jeszcze kilka osób i wszystkich tych osób były zdjęcia a o Prue był tylko pokazany napis: Prudence Halliwell 1970-2001 i zdziwiłam się myślałam że to po prostu kolejny kaprys Alyssy i w ogóle w odcinkach do przodu są odcinki gdzie pokazują przeszłość i w kilku fragmentach były sceny z Prue i na każdym została wycięta tylko w 5 sezonie odcinka 18 widać Prue a raczej jej plecy... ale zgadzam się z Shannen bo Aaron potraktował ją tak jak w beverly hills 90210 czyli po chamsku i nie dziwie jej sie że tak postanowiła

JustFurious

Ja również. Temat jej odejścia z "Charmed" jest ogólnie tematem tabu, we wszelkiech dyskusjach z jej udziałem. W jednym z wywiadów dla amerykańskiej telewizji, na pytanie o powód tego odejścia, odpowiedziała, że nie potrafi już dłużej występować w serialu, którego fabuła aż tak bardzo odbiega od rzeczywistości..

Linka_xD

W sumie to szkoda że nie powie otwarcie co sie tam stało i dlaczego aż tak znienawidziła charmed:( byłoby łatwiej i nie chodziłyby różne absurdalne pogłoski:/ ale kiedy zapytałam sie Shannen dlaczego odeszła (na boardsach) to moderatorka Dianna od razu zareagowała wyzywając mnie że Shannen nie chce mówić na ten temat:/ poprostu dolina:(

Linka_xD

taak ja tez ogladalam wywiad gdzie powiedziala ze chce pracowac z prawdziwymi aktorami w prawdziwcyh filmach kinowych i ze ma 30 lat i nie ma czasu na tego typu seriale ale szkoda ze odeszla ;/ to moja ulubiona aktorka moglby polsat puscic jeszcze raz powtorki :)))

JustFurious

Ja tez zaluje ze odeszla :( Shannen tez jest moja ulubiona aktorka :D Ale pocieszeniem jest , ze ciagle gra w nowych filmach :D I w tym roku bedizemy mogli obejrzec z nia az 2 filmy ;)

JustFurious

Będą powtórki w wakacje, więc jeszcze będziemy miały okazję ją zobaczyć na polsacie :)

Prue_Halliwell

skąd wiesz że będą powtórki w wakacje :) były w poprzednie więc w te też?? oczywiście mam nadzieję że będą bo zależy mi na tym

Joan_of_Arcadia

tak ja bym chciała żeby ona wróiła tzn. nie chciałabym aby wywalili Rose z planu tylko żeby były 4 siostry bo wszystkie je lubię :)

xDDDDD

ja lubilam je wszystkie tzn konkretnie phoebe w 1 i 2 sezonie teraz jej nie lubie ja rowniez bardzo bym chciala zeby Prue wrocila ale to nierealne bo serial juz sie skonczyl tzn mam na mysli emitowanie za granica kontrakty sie porozwiazywaly a w przyszlych odcinkach i sezonach niestety prue nie wystapi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones