Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Nie rozumnie dlaczego Shannen odeszła z czarodziejek ....Czy ktoś wie o co w tym wszystkim chodzi ?
I o co chodzi z Alyssą ?Ktoś mi mówił że ona i Shannen niezbyt się lubiały .I dlaczego przezx te wszystkie odcinki ani razu nie pokazali np. jakiegoś wspomienia z nia??

xDDDDD

Shannen odeszła, ponieważ Alyssa zaczęła się, że tak powiem "rzucać", a mianowicie wywierać presję na Aronie o lepszą rolę (dlatego dostała Cole`a), do tego wszyczynała kłótnie z Shannen i z tego co wiem, troche nią pomiatała tzn dawała jej najgorszą robotę, Shannen jak to Shannen nie pozwalała sobą pomiatać więc na planie powstawały istne tornada! Wtedy Aron postawiła ultimatum albo Shann albo Alyssa... Została Alyssa (podobno miała blizszy kontakt z rezyserem!!) Shannen sama odeszła, nie wytrzymując napiecia, zabroniając używania jej wizerunku w filmie, dlatego przez cale 5 sezonow po odejsciu Shannen nie zauważycie w filmie ani jednego zdjęcia z jej podobizną. (poza jej plecami w piątym sezonie). Poprostu nie chciała mieć nic wspólnego z Charmed.
Mam nadzieje że ci pomogłam! (oczywiście co do odejścia Shann jest mnostwo spekulacji, ale ja napisalam ci to co slyszalam. Obilo mi sie o uszy rownież że to Shannen ponoć wzniecała ogień na planie powodując kłótnie, ale raczej w to nie wierzę)

Pozdrawiam :*:*:*

Prue_Halliwell

Dzięki :):) Wg. mnie to ona nawet dobże grała Prue....A np. w 6 sezonie ją pokażą ??

xDDDDD

Niestety nie! Nie zobaczysz jej już do końca Charmed, a przynajmniej jej twarzy! Wg mnie grała świetnie! I to Alyssa powinna odejść!

xDDDDD

Ja też myślę że to Allysa powinna odejść. W ogóle to najbardziej lubiałam Prue a tu ją wyrzucili :(

Frantic_Girl

zgadzam sie w 100% co prawda Shannen byla nie raz zapraszana na plan charmed w kolejnych sezonach ale caly czas odmawiala udzialu...szkoda :(

Prue_Halliwell

ja również uważam że to Alyssa powinna była odejść, nie chcę tu urazić fanów Phoebe-Alyssy, ale Phoebe miała najsłabszą moc i teraz też, tak naprawdę ją było najłatwiej pokonać, tym bardziej że Aaron później żałował że to Shannen odeszła, Aaron mógł się tutaj wykazać jakąś lojalnością wobec Shannen i usunąć Alyssę, w końcu już raz Shannen odeszła z jego produkcji jakoś tak głupio, że odeszła i drugi raz...

JustFurious

Zgadzam się, Aaron nie dosc ze zalowal iz Shannen odeszla to jeszcze zalowal ze przyjął Rose, powiedzial ze to byl ogromny bląd!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones