Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Szukam kogos kto chciałby pomóc mi w prowadzeniu polskiego serwisu o Shannen Doherty! Jest tylko jeden warunek... musi znać angielski (no i co oczywiste być wielkim fanem Shannen). Chetnych proszę o wiadomosc na adres Prudance@buziaczek.pl w temacie wpisujcie "konkurs na admina". Pozdrawiam!!

Prue_Halliwell

Cześć,
Ciekawa propozycja, powiem więcej: jestem tym zainteresowania.

Bardzo lubię Shannen i chętnie pomogłabym Ci w prowadzeniu stronki na jej temat. Mam doświadczenie jako webmaster- jako "szczeniak" prowadziłam kilka blogów, jakiś czas temu udało mi się stworzyć własną stronę za pomocą języka HTML, ponadto moderowałam na forach. Jeśli chodzi o język angielski, to radzę sobie. Nie mam go jeszcze opanowanego 'perfect', ale pracuję nad tym. Wypowiadam się na forach zagranicznych, koresponduję międzynarodowo.

Jeśli będziesz zainteresowana, napisz tutaj, a podam Ci namiary.


Pozdrawiam :)

Linka_xD

Oczywiście jestem zainteresowana;) Bardzo chętnie przyjmę twoją pomoc:D prosze napisz mi maila z twoim nr gg i porozmawiamy na ten temat:) (prudance@buziaczek.pl) Pozdrawiam goraco :*

Prue_Halliwell

Bardzo się cieszę :) Wiadomość już poszła na e-mail.

Prue_Halliwell

Hej Prue :D wiem że odświeżam stary temat: to ja Prue Halliwell ;] zmieniłam nick i avek :)) ta propozycja nadal jest aktualna?? buzi ;**

JustFurious

Aktualnie mamy już komplet administratorów, ale możesz nam pomóc poprzez aktywność na stronie, np. na forum. :)

Linka_xD

Hej Prue Halliwell:) Myślę ze nigdy nie za duzo osob do pomocy wiec jesli na prawde chcesz i sie w to mocno zaangazujesz to czemu nie:)
buziaki :*:*:*:*

Prue_Halliwell

oooj naprawdę :)) to by było bardzo miłee :)) i z przyjemnością bym się w to zaangażowała ;p

Linka_xD

Hej Prue Halliwell:) Myślę ze nigdy nie za duzo osob do pomocy wiec jesli na prawde chcesz i sie w to mocno zaangazujesz to czemu nie:)
buziaki :*:*:*:*

Prue_Halliwell

Hej Prue Halliwell! Pisałam do ciebie na mojej stronie ale widocznie nie otrzymalas tej wiadomosci. Czy nadal chcesz nam pomoc? poniewaz potrzebuje pomocy w prowadzeniu serwisu ze wzgledu na to ze mam mature w tym roku i niewiele czasu. Odezwij sie prosze:) Buziaki :*:*:*:*:*:*

Prue_Halliwell

hej hej ;D tak tak właśnie się zalogowałam tam i widzę tę wiadomość ;p przepraszam że tak późno zaraz Ci na nią odpiszę ;)) buziaki ;* śliczny avek

JustFurious

dzieki slonce:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones