Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 407 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Shannen i Cole z czarodziejek (julian mcmahon) byli parą ?? tzn nie wiem czy nadal są mam nadzieję że tak bo lubię ich obojga i tworzą wspaniały duet :D

JustFurious

ojejeu na prawde???? a wieszze forums Zaka Efrona jest dma fanow??? czy nie wiezz? najfajniejsa para to Zak Efron i Vanessa nazywsja uch Zanessa czy cie sie toodiba czy nie chocias pewnie zazdroscia i tak nie mala bys u niego sznas.

zulia_wedrowniczka

wybacz nie rozumiem co ty tu wypisałaś bo piszesz tak nie zrozumiale :)

JustFurious

Z tego co sie orientuję mieli ze sobą tylko romans:) Gazety sie rozpisywały, że taka wielka miłość, no ale...:) to jednak był tylko romans... rozstali sie jakiś czas temu.

pozdrawiam:*

JustFurious

A Phoebe była z Leo. Czyli Alyssa z Branem :)

P_Halliwell

tak słyszałam o ty,;)
a co tu wogóle robi zawshe zakuś???
podobno Alyssa i Shannen kłóciły się m.in właśnie o Juliana;)
nie ma co ja też bym się kłóciła;)

Lovely_Paige

zawshe zakus przyszła się na mnie zemścić i wystawiła 1 shannen doherty za to że ja wystawiłam 1 jej zaczkowi sraczkowi pewnie dziecina gdzieś się schowała i chwali się że jej plan się powiódł :D:D:D ale alyssa i shannen nie kłóciły się o Juliana :)

P_Halliwell

taak :) tylko że ich to też był romans bo rozstali się a wiem bo kiedy nagrywali 5 sezon czarodziejek alyssa była z justinem timberlakiem :)

JustFurious

To jest zawiła historia...w kazdym badz razie...Shannen i Julian mieli romans :P mam pare fotek, jakby ktos chciał ;D

pozdrawiam:*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones