Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 407 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

wspaniala niezwykla bombowa i w ogole uwielbiam ja xD

JustFurious

zgadzam sie . Shannen jest super ;)

JustFurious

shanen jest głupia ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Phoebe123

A dla mnie Shannen jest świetna tylko wielka szkoda że już nie gra w Czarodziejkach.

redsylwia

Zgadzam się!! W zasadzie gdyby sie nie kłóciła na planie to prawdopodobnie nigdy nie doszlo by do sprzeczki miedzy nami bo nikt nie znal by Rose jako jednej z czarodziejek! I byłoby fajnie :D

Prue_Halliwell

Prudance masz racje, ale trudno tak musiało być.

redsylwia

zapiszcie sie na www.charmed.phorum.pl !!

redsylwia

no niestety:) zapiszcie sie na polski serwis poswiecony Shannen! www.shannendoherty.dbv.pl! Zapraszam wszystkich fanów Shannen :D

Prue_Halliwell

nie zgadzam sie z prudance :) Shannen się nie kłóciła tak dużo, najwięcej kłóciła się Alyssa była zazdrosna o to że Shannen była zawsze najlepsza w czarodziejkach i zawsze na zdjęciach jako pierwsza rzucała się w oczy to złościło Alyssę a jeszcze ten romans z Brianem Krausem czyli serialowym Leo wywołał większe kłótnie bo Brian opowiadał się za Alyssą. i coś tam ostateczną ich kłótnią która spowodowała że kompletnie sie do siebie nie odzywały było coś związane ze ślubem Alyssy ale nie wiem co i na początku trzeciego sezonu Alyssa się zbuntowała że na okładce premierowego zdjęcia czarodziejek chce być w środku i dopięła swego co doprowadziło do tego że Alyssa zarządała jeszcze większych praw i większej roli dlatego dostała Cola. i właśnie w trzecim sezonie widać profesjonalizm Shannen bo mimo tego że nie odzywały się z Alyssą potrafiła grać jak grała zawsze a po Alyssie w 3 sezonie widać że coś jest nie tak bo zaczęła bardzo kwasić miny i stała się taka niesympatyczna i zimna to już nie ta sama Phoebe jaką poznaliśmy w 1 i 2 sezonie promienną ciepłą stała się zimna oschła i to widać. w końcu alyssa postawiła ultimatum albo ona albo Shannen i kiedy zapadła decyzja że Shannen odchodzi z serialu Holly czyli serialowa Piper też chciała odejść bo ona i shannen sa najlepszymi przyjaciółkami do dziś ale nie mogła odejść ponieważ miała podpisany kontrakt na dłuższy okres musiałaby zapłacić duże odszkodowanie dlatego właśnie w 4 sezonie widać cierpienie po starcie siostry ze strony Piper a Phoebe twierdzi że nie chce się załamywać dla Piper... i tak właśnie zaczęły się rządy Alyssy w czarodziejkach ;/;/ pozdrawiam gorąco :)

JustFurious

Hej;) dzięki za opowiadanie, ale znam tą historię, i jeszcze mogę dodać ze Alyssa miała blizszy kontakt z rezysterem, dlatego chciala wladzy, w sumie to mowiac ze Shannen sie klocila mialam cos innego na mysli...bo w takiej sytuacji kazdego by ponioslo! Ale faktem jest ze sie klocily miedzy soba, ja oczywiscie o wiele bardziej lubie Shannen niz Alysse! Alyssa jest taka zawzieta i po trupach a dojdzie do tego co chce, a przy tym taka "słodka" :P Tak więc mysle ze juz wszystko gra;) Pozdrawiam cieplutko:)

Prue_Halliwell

o kontaktach Alyssy z reżyserem nie wiedziałam ale wiem jednak że Alyssa jest wredna ;p dzięki za odpowiedź ja również lubię bardzo Shannen a Alyssy nie :)) buziaki :* :)

Prue_Halliwell

nie zgadzam sie z prudance :) Shannen się nie kłóciła tak dużo, najwięcej kłóciła się Alyssa była zazdrosna o to że Shannen była zawsze najlepsza w czarodziejkach i zawsze na zdjęciach jako pierwsza rzucała się w oczy to złościło Alyssę a jeszcze ten romans z Brianem Krausem czyli serialowym Leo wywołał większe kłótnie bo Brian opowiadał się za Alyssą. i coś tam ostateczną ich kłótnią która spowodowała że kompletnie sie do siebie nie odzywały było coś związane ze ślubem Alyssy ale nie wiem co i na początku trzeciego sezonu Alyssa się zbuntowała że na okładce premierowego zdjęcia czarodziejek chce być w środku i dopięła swego co doprowadziło do tego że Alyssa zarządała jeszcze większych praw i większej roli dlatego dostała Cola. i właśnie w trzecim sezonie widać profesjonalizm Shannen bo mimo tego że nie odzywały się z Alyssą potrafiła grać jak grała zawsze a po Alyssie w 3 sezonie widać że coś jest nie tak bo zaczęła bardzo kwasić miny i stała się taka niesympatyczna i zimna to już nie ta sama Phoebe jaką poznaliśmy w 1 i 2 sezonie promienną ciepłą stała się zimna oschła i to widać. w końcu alyssa postawiła ultimatum albo ona albo Shannen i kiedy zapadła decyzja że Shannen odchodzi z serialu Holly czyli serialowa Piper też chciała odejść bo ona i shannen sa najlepszymi przyjaciółkami do dziś ale nie mogła odejść ponieważ miała podpisany kontrakt na dłuższy okres musiałaby zapłacić duże odszkodowanie dlatego właśnie w 4 sezonie widać cierpienie po starcie siostry ze strony Piper a Phoebe twierdzi że nie chce się załamywać dla Piper... i tak właśnie zaczęły się rządy Alyssy w czarodziejkach ;/;/ pozdrawiam gorąco :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones