Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 407 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

bardzo dziękuję operatorom za rekację pozdrawiam i przepraszam za kłopot a co do Shannen wspaniała aktorka niesamowita kobieta jest profesjonalistka i naprawde fantastycznie gra szkoda ze odeszla z czarodziejek pozdrawiam :)

JustFurious

Jestes boska!! A Shannen WSPANIALA!! I PIEKNA OCZYWISCIE :P

Prue_Halliwell

:D:D :D:D ty też jesteś boska :D hihihi buźka :**

JustFurious

Dobrze zrobiłaś !!!! :D ;D Pozdrawiam :*

JustFurious

dobrze że to zrobiłaś należało się jej, wreszcie będzie można pogadać naormalnei o Shannen, a swoją drogą bardzo ją lubie :))

annabells

:D:D:D dzięki dzięki ;p A co do Shannen szkoda że nie pojawiła się w finałowym przynajmniej odcinku beverly hills 90210 oglądałam film z nią związany z świętami Bożego Narodzenia naprawdę ciekawy polecam

JustFurious

zaraz będzie nowy !!!!!!!!!!!

JustFurious

A pamiętasz może tytuł tego filmu?? Gdybyś mogła to napisz :)

Frantic_Girl

Ja też bym chętnie go obejrzała. Liczymy na ciebie :D i z góry dzięki :)

Frantic_Girl

film nosi tytul christmas caper ja ogladalam go w internecie z napisami ale mozna go tez obejrzec na youtube od uzytkownika shannendohertyorg chyba ale juz w jezyku angielskim wiec wymaga to znajomosci jezyka ale mozna jeszcze troche poczekac mysle ze jesczze troche i bedzie do sciagniecia na roznych stronach

JustFurious

Dzięki :)) postaram się go obejrzeć, spróbuję coś wykombinować :P

JustFurious

na torrentach moze bedzie z checia bym wam pomogla ale nie wiem jak : http://pl.youtube.com/user/SHANNENDOHERTYORG <--- tu jest strona na ktorej znajduje sie ten film w czesciach u uzytkownika shannendohertyorg jednakze film jest w nagielskim takze wymaga to znajomosci jezyka angielskiego pozdrawiam :D:D

JustFurious

dzięki :)) fajnie że podałaś link

PS. wcześniej nie sądziłam że można kogoś polubić przez neta :) Pzdr

JustFurious

Jak coś to to pytanie było do Shannen Doherty (Asia) :)

Frantic_Girl

Uwielbiam tą aktorke jest super wogole swietna
pozdro dla wszystkich fanów shannen.

JustFurious

Dzięki za info :) ;D :) Pozdrawiam :* :*

Frantic_Girl

:D spoko ;] :* pozdrawiam również :))) buziaki

Frantic_Girl

Nareszcie cisza i spokoj!! :) Ja ogladalam wszystkie filmy z Shannen i szczerze mowiac "sleeping with the devil" byl najlepszy! jest poprostu fenomenalny! Shannen gra w nim swietnie i bardzo profesjonalnie, chyba przez ostatnie 15 min caly czas plakalam! tak sliczny jest ten film!!!! No i "Another day" boski!! polecam te dwa filmy, są CUDOWNE!!!!!
P.S. w "another day" Shannen gra z Julianem Mcmohanem (serialowym Cole`m z charmed) xD

buziaki dla wszystkich fanow Shannen :*:*:*

Prue_Halliwell

http://pl.youtube.com/watch?v=gYgPCjY3Zeg to jest link do filmu "Satan`s school for girls" podoba mi sie ale są lepsze ;) Oczywisciejak to filmy na YTube po angielsku;)
http://pl.youtube.com/watch?v=G1wRoTuBlYI a to link do "Another day" koniecznie to zobaczcie!! troche zakręcony ale śliczny :)

bu$$ki:*:*

JustFurious

A może znasz więcej fajoskich filmów z Shannen ?? Jak coś to ja z miłą chęcią bym je obejrzała :) ;] :D

Frantic_Girl

Prudance podala adresy xD wlasnie od tego uzytkownika co wam podalam :D ma on tam film jeszcze another day czyli inny dzien i jeszcze satan school for girls czyli satanistyczna szkola dla dziewczyn tez je ogladalam polecam :)

Frantic_Girl

a w tym another day gra rowniez cole z czarodziejek czyli julian mcmahon i gdzies przeczytalam ze to wlasnie dlatego odchodzi z czarodziejek bo alyssa milano byla zla ze zgodzil sie zagrac w produkcji filmu shannen doherty

Frantic_Girl

oo wlasnie i prudance wspomniala o filmie Sleeping with the Devil on tez jest u uzytkownika youtube SHANNENDOHERTYORG :) ja rowniez polecam fantastyczne filmy :)))

JustFurious

Dzięki za tytuły ;D Przedtem nie widziałam tamtych wpisów ;P

Frantic_Girl

nie ma sprawy..;) ja teraz nie moge doczekac sie najnowszego filmu z udzialem shannen...podobno bedzie fenomenaly :)

Prue_Halliwell

jaki?
<za krotki>
<za krotki>
<za krotki>
<za krotki>
<za krotki>
<za krotki>
<za krotki>
<za krotki>

JustFurious

Jak ma być fenomenalny to w takim razie ja też nie mogę się doczekać ;P ;P ;D

Frantic_Girl

wejdzcie na www.shannendoherty.dbv.pl i tam na pierwszej stronie w newsach jest opisany ten film! pozdrawiam :*:*

Prue_Halliwell

dzięki :))

krotka wiadomosc
krotka wiadomosc
krotka wiadomosc

JustFurious

Dzięki wielkie ;D :) Również pozdrawiam :*

Frantic_Girl

;) tak wogole to logujcie sie na mojej stronie!! adres powyżej ^^ ;) ale przypomnę: shannendoherty.dbv.pl! :D pozdrawiam buziaki:*:*

JustFurious

Ona cała jest wspaniała :)
pozdrawiam

xDDDDD

Zauwazyliscie ze nagle tu ucichlo od momentu jak Rose nic nie pisze??
Szkoda bo nudno sie tu zrobiło :/
To moze sprobuje rozpoczac jakis temat... Pisalam na boardsach o nowym filmie z Shannen pt "Defunct" i podobno shannen nie bedzie w nim grała i to wszystko to jedna wielka plota!! Juz sama nie wiem co o tym myslec!! :/

Prue_Halliwell

bedzie w nim grala wystarczy wejsc na wikipedie :D tam jest napisane ;p

JustFurious

wiem ale to podobno pomyłka!! tak mi napisal Msyanna z oficjalnej strony Shannen! podobno film bedzie w kinach ale shannen nie bedzie w nim grala! Pozdrawiam:*

JustFurious

Ale by była lipa jakby Shannen w nim nie grała !!

Frantic_Girl

"It's a false rumour. Dianna checked it a few months back, Shannen is not part of the movie.

/hugs and love

Yana"

To jest ten post!!! ;)
w sumie to dolina :/

Frantic_Girl

mnie najbardziej denerwuje to ze shannen doherty jest swietna aktorka i filmy w ktorych gra nie sa pokazywane w polskiej telewizji ;( ostatnio byl film okno strachu no iten serial czarodziejki i na tvnie prawdziwe historie z shannen doherty aaa i na tvp1 koniec swiata chyba taki tytul ale tak shannen nie grala glownej roli
mam nadzieje ze tych filmow z shannen w polskiej telewizji bedzie coraz wiecej!! :))) buziaki dla wszystkich fanow shannen

JustFurious

Tez mam taką nadzieję :]

>>za krótki<<
>>za krótki<<
>>za krótki<<
>>za krótki<<
>>za krótki<<
>>za krótki<<

JustFurious

ostatnio przeczytałam że Shannen odeszła z beverly hills 90210 nie z powodu kłótni z Jennie Garth ale z powodu takiego iż Aaron stwierdził że Shannen ma zły wpływ na jego córkę Tori Spelling serialową Donnę i nie wiem czy to prawda wie ktoś może??

JustFurious

Nie wiem różne rzeczy o niej piszą. Ciekawe czy ona naprawdę taka jest...

Frantic_Girl

taka czyli jaka?
wiesz to co pisza to nie ma sie czym przejmowac :) shannen ma swoje zycie prywatne niehc robi co chce my ja lubimy i cenimy za aktorstwo i za to ze jest i mysle ze nie powinnismy przejmowac sie tym co pisza bo plotkarskie serwisy i gazety pisza to co chca ... i nie zawsze jest to prawda buzka :))

Frantic_Girl

Shannen no i ogladalas te filmy ktore ci podalam tzn u tego uzytkownika youtube tam sa filmy ktore nie byly emitowane w polskiej telewizji: another day christmas caper a czy diabelskie gimnazjum bylo emitowane to nie wiem :) noo ale tez jest u tego uzytkownika

JustFurious

Chodziło mi o to czy faktycznie tak się kłóci. No ale masz rację niech sobie piszą co chcą ja i tak o niej zdania nie zmienie :) a co do tych filmów to narazie nie oglądałam bo nie zbyt miałam ostatnio czas ale napewno je zobacze ;D POzdrawiam :*

Frantic_Girl

w czwartek bedzie film z Shannen na tvn7 pozdr:*

JustFurious

czesc. Bardzo lubie ta aktorke. Szkoda tylko ze w Polsce jest z nia malo filmow, a jak juz jakiszakupia to powtarzaja bez przerwy. jakby nie mogli kupic w to miejsce jakiejs innej produkcji z jej udzialem. Pozdrawiam

JustFurious

Ja też ją lubię ale w gazecie pisało że Shannen chciała przejechac swoich byłych narzeczonych<uoee>

natali95

to chyba byly tylko jakies plotki mam nadzieje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones