Shay MitchellI

Shannon Ashley Garcia Mitchell

7,2
4 668 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shay Mitchell

Może i nie gra na najwyższym poziomie, ale nie jest tak źle, jak co niektórzy twierdzą... Poza tym jest PRZEPIĘKNA! Idealna wręcz. Cudowna! Więc wynagradza swój czas ekranowy walorami estetycznymi! :)

tsch

Akurat tu się zgodzę, Jest niebywale piekna;)

tsch

No to fakt. A w ostatnich odcinkach jeszcze jakaś piękniejsza się zrobiła. A ja tam się nie zgadzam że źle gra. Po prostu Emily taka jest, małomówna i trochę nieśmiała. Przez co może się wydawać że ona gra sztywno.

Claudia_9513

Może rzeczywiście. Fajnie byłoby ją zobaczyć w pełnometrażowej produkcji.

tsch

Zgodze sie jest naprawde sliczna, szkoda ze aktorka taka slaba, choc postac Emily nabrala troche kolorow to chcialabym ja zobaczyc w jakims filmie

tsch

Jest cudowna , wygląda przepięknie zwłaszcza w ostatnich odcinkach :) ♥

tsch

Ja też się zgadzam z tym, że jest niesamowicie piękną kobietą :) chciałabym być Jej dziewczyną :D

demondesh

A ja chciałabym wyglądać jak ona :D

cocoatea

Widocznie uważasz, że kobieta nie ma nic więcej do zaoferowania bardziej wartościowego od urody,
która przecież nie jest żadną wartością. Ale czego spodziewać się po kobietach, które gustują w pewnych siebie cwaniakach, bogatych egoistach, towarzyskich bajerantach, próżnych przystojniakach czyli
mniej wartościowych facetach którzy zaliczają najwięcej kobiet.
Ale dla kobiet to nie ma znaczenia, że to mężczyźni próżni i puści, bo instynkt pcha ją do mężczyzn o silnych genach,
facetów, którzy wiedzą jak postępować z kobietami, oczarować jej próżne ego oraz zaimponować.
Z takimi typami facetów kobiety chętniej godzą się na seks bez zobowiązań.
Z takimi szybko chodzą do łóżka licząc na związek i są wykorzystane, bo facet chciał tylko romansu, ale oczywiście kobiety nie chcą być oceniane po przeszłości. Kobiety nie chcą starań, bo zaloty odrzucają, bo chcą same wybrać faceta, a więc dać się na tacy,
a więc starania są bezcelowe. Uwielbiają kobiety takich, którzy okłamują i zdradzają,
bo lubią wybaczać i atakować kochanki. Uwielbiają facetów, którzy akceptują ich seksualność,
doceniają i nagradzają odwagę seksualną, bo tacy wydobywają z kobiet całą kobiecość i
z takimi kobiety chcą spełniać swoje fantazje seksualne,
a wartościowy facet na samą wieść ilu miała facetów pomyśli o niej jak o szmacie.

returner

Ściana bojkotu, którą przestałem czytać na pierwszej linijce bo nie warto. I to wszystko dlatego że ktoś napisał że kobieta nie musi być dobrą aktorką bo jest ładna? Lecz się.

Feax

ale przecież on ma racje

tsch

true that

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones