Sienna Miller

Sienna Rose Miller

7,5
13 818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sienna Miller

Trzeba przyznać że jest naprawde ładna , ale przecież jest sławna tylko dlatego że przez pewien czas była z Judem Lawem.Nie ma żadnego dorobku artystycznego i jak dla mnie to musi być dość wredna i tylko udaje taką słodką... Ale jeszcze zobaczymy co z niej wyrośnie!

madimm

Mi się tam podoba jej rola cynicznej współlokatorki głównego bohatera w Inspektorze Eddie'm

madimm

słodką idiotką to moze ty jestes... Dla wiadomości: Sienna grała w filmach zanim poznała Jude law'a Gówno prawda ze to dzięki nie mu stała się sławna... A ze ładna jest to fakt... pewno ładniejsza od Cibie...

Klaux

No może sie nie "wyzywajcie" na forum! Każdy ma prawo powiedzieć co chce, ale bez przesady, Madimm po prostu wyraziła swoje zdanie na jej temat. Ja ją lubie, owszem świetnie zagrała w "Inspektorze Eddie'm" Ale [nie wiem dlaczego, niekonuiecznie (Jude Law)] stała sie sławna, bo jak patrzyłam na ludzi z "Inspektora Eddie'go" to eszyscy ieli mase filmów a ona ma dopiero takie nowe, dopiero teraz ją zaczeli angażować ;)(:
PS; wielka szkoda że obcieła włosy.

Rozarossaop_pl

Jednak jest coś na rzeczy jesli chodzi o romans z Lawem, bo prawie kazda inna aktorka młoda ma od niej dwa razy bogatszą filmografię, ale dziwnym trafem tyle o nich nie słychać... Nagle odkąd pojawia się w magazynach, zwiększyła się ilość ról

Klaux

Sienna zagrała w na razie w 7 z Casanova w 8 do roli w Alfie) gdzie zagrala z Judem Law to byly wasciwie male rolki w kiepskich filmach, po za tym ma juz 25 lat to nie jest imponujacy dorobek. Wychodzi na to ze to jednak Jude Law ja wypromowal, gdyby nie on, nikt by nie mial nawet pojecia kto to Sienna Miller.

Taja

Tak pewnie jest, ale w sumie co ona winna, że tak ją promują. Zakochała się w sławnym gościu )i dziennikarze sami za nią zaczęli ganiać.

madimm

Ja w sumie znam ją tylko z kolorowych szmatławców które co rusz trąbiły o jej związku z Judem...

Dzierzba

Ja nie mogę uwierzyć, że tak śliczna kobieta jest z takim obleśniakiem jakim jest Jud Low. Oglądałam chyba tylko Casanove z jej udziałem i uważam, że spoko zagrała. Ale i tak ją lubię:P

Loolly

Ja także widziałam z nią tylko "Casanovę" i w tym filmie ją pokochałam. Mam nadzieję, ze zagra jeszcze w wielu wspaniałych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones