Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
5 988 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Stephen King
kamilmania

Jak dla mnie "Łowca Snów", org. "Dreamcatcher"

mpfc

Większość trzyma pzoiom ale jest kilka słabszych jak np.Talizman i Bezsenność...
Ale przy takiej ilości powieści jaką King tworzy to jest nie uniknione...

kamilmania

Mi nie podobał się Buick 8, bo poprostu był nudny i nic się nie działo.

kamilmania

"Bezsennosc" , całkowicie nieciekawa książka

enterboro

Dokładnie. Czytam "Bezsenność" od miesiąca i nie potrafię przez nią przebrnąć :/ Dosłownie przy tym zasypiam.

kamilmania

Wszystkich jeszcze nie przeczytałam, ale wg. mnie "Desperacja" (przy niej "Bezsenność" była w miarę fajna).

kamilmania

Bezapelacyjnie: stukostrachy

krovva

bezsenność to wpadka Kinga miał chyba gorszy dzień - nudna:/

kamilmania

Osobiście uważam że wyjątkowo nudna jest debitancka ,,Carrie" i ..Bezsenność", reszta trzyma fason

kamilmania

'Łowca snów' był strasznie nudny,żiężko było doczyta go do końca,jeszcze 'Worek kości'

tiwoli

mi się 'worek kości' podobał. zanudziły mnie za to: 'desperacja' i 'regulatorzy'

kamilmania

jak dla mnie pokochala toma gordona i oczy badz lzy smoka nie jestem pewny co do tytulu ale ksiazka jest z gatunku fantasy takze mozna panu kingowi to wybaczyc

kamilmania

"desperacja" niestety. chociaż nie czytałam tych najczęscie tutaj wymienianych.

aga_chan

"desperacja" była świetna. jak dla mnie "rose madder" i... "bezsennośc"

kinomaniaczek

Ostatnio nie mogę przebrnąć przez "Pokochała Toma Gordona"

kamilmania

zdecydowanie "gra geralda" :o) jedyne co bylo dobre w tej ksiazce to polaczenie z "dolores claiborne"

kokacz

Najbardziej rozczarowująca: Miasteczko Salem.

Motorcycle_Boy

Bezapelacyjnie - cykl "Mroczna Wieża", ale ponieważ wiem, że każdy ma swoje gusta to wybaczam to Stephenowi :)

kokacz

zgadzam się. czytam to już chyba miesiąc, nudne jak flaki z olejem...

malaaa999

"gra geralda" oczywiście ;p

kamilmania

Stukostrachy i może jeszcze Podpalaczka (Firestarter

kamilmania

Najgorsza ksiazka Kinga to ,,Rose Madder'' i ,,Zielona Mila'', jeszcze pare bym mogl wymienic, ale wole mowic o tych dobrych, nie o slabych.

kamilmania

Moim zdaniem najgorszą książką Stephena Kinga był "Łowca snów" zaczynał się całkiem nieźle, ale druga polowa książki jest strasznie naciągnieta

kamilmania

Najbardziej rozczarowala mnie chyba "Pokochala Toma Gordona", ale chyba zadna nie byla tak zla zebym nie doczytal do konca :)

kamilmania

'stukostrachy', nie mogłam przebrnąć przez miesiąc.

Marmolada_2

"Worek Kości" był nudny jak flaki z olejem... Dla przykładu, "Komórkę" przeczytałem w 2 dni, a Worek ciągnął się u mnie chyba ze 2 tygodnie...

Patrix666

Najgorzej czytało mi się "Regulatorów"... całkowicie obdarte z klimatu jaki zapewnia King w większości książek. Przez "Stukostrachy" też szedłem długą i bolesną drogą, ale poza tym raczej nie moge mieć zastrzeżeń do mistrza horroru:)

Saintsailor

Z tych które czytałam (a przeczytałam jakąś połowę książek pana Kinga) najgorsza jest dla mnie Desperacja. 2 razy próbowałam ją skończyć ale niestety nie udało się. W pewnym momencie się poddaję....

kamilmania

Jak na razie najgorszą książką Stephena Kinga którą przeczytałam była zdecydowanie ,,Podpalaczka''.

czarna87

Gra Geralda, niestety nudna i dluzaca sie jak cholera...

kamilmania

Co Wy chcecie... "Bezsenność" jest świetną książką!! Bardzo mi się podobała. Jak narazie nie przeczytałam żadnej słabej ksiązki... ^^ Wszystkie mi się podobały ;D

Piglet

ZGADZAM SIĘ! Również bardzo mi się podobała BEZSENNOŚĆ .. Jeśli musiałabym wymienić jakąś najgorszą to chyba byłaby to jednak CARRIE, aczkolwiek również ją lubię :D

kamilmania

Hm, jak dla mnie to "Pokochała Toma Gordona". Przeczytałam dopiero za drugim razem. Nie była tak zupełnie beznadziejna, bo wszystkie książki Kinga lubię, ale tę najmniej.

suzee

Dolores Claiborne , ciezko mi bylo przeczytac ta ksiazke do konca, zupelnie mi nie przypadla do gustu

shen16

Mi się ta książka bardzo podobała (Dolores Claiborne), miała ona inny charakter niż większość książek Kinga.
Najsłabsza książka Kinga, którą przeczytałem to Gra Geralda.

Luki86

Uważam że to była bardzo dobra książka trzyma w napięciu do samego końca,poprostu zajebista,ona miała dla mnie szczególną wartość...

Luki86

Dolores Claiborne - jest dal mnie rewelacyjną powieścią. Chyba postawię ją w mojej pierwszej trójce Kinga. Choć to kwestia gustu! Bo trzeba przyznać, jest to literatura mocno obyczajowa. Jest jednak w niej jakaś magia. Polecam!!

kamilmania

Zdecydowanie "Komórka". Podczas lektury czułam się, jakbym w ogóle nie czytała starego, dobrego Kinga. Sama nie wierzyłam w to, co czytałam... Może to wina tłumaczenia... Nie mam pojęcia. Ale od reszty książek Kinga (przeczytałam prawie wszystko) "Komórka" odcina się zdecydowanie. Wielki zawód.

racjo

wg mnie bezsenność... aa i sklepik z marzeniami

użytkownik usunięty
Kuririn

Najgorsza była "Gra Geralda" oraz "Talizman" strsznie naciągany i wyimaginowany, nie podobał mi się absolutnie. Mam jeszcze kontynuację "Talizmanu" pt."Czarny Dom" ale jakoś na razie mi do tego nie śpieszno. "Bezsenność" była bardzo dobra, nie rozumiem dlaczego tylu osobom się nie podobała ;)

kamilmania

Nie czytałem wszystkich, ale najmniej spodobała mi się... "Desperacja". Beznadziejna.

Motortown

Komórka była słaba. I Desperacja od pewnego momentu też mnie denerwowała.

Kain

"Bezsennośc" mnie rozczarowała ale to i tak nic w porównianiu do niewypału jakim okazała się "Komórka". Wolałbym zapomniec, że jest to książka Kinga.

kamilmania

Chyba jednak "Bezsennosc"... Zawsze mam tak ze w ksiazkach Kinga musze przeczytac te kilka stron, zeby mnie wciagnela. A przy bezsennosci tego nie mialam. Rzucilam w kat po jednym rozdziale, nie moglam przebrnac dalej. Po opinniach boje sie tez zaczac czytac "Komorki", boje sie chyba zawiesc...

paolka16

Niesamowicie wynudziłam się czytając Colorado Kid... Pokochała Toma Gordona to też był niewypał..

kamilmania

"Bezsenność". Oczywiście było parę ciekawych rzeczy, ale po przeczytaniu czułam dziwną pustkę, bo liczyłam na coś więcej.

kamilmania

Regulatorzy zdecydowanie. I pewnie zostanę zlinczowany, ale nie mogę przebrnąć przez 1. tom MW (mam nadzieję, że się w końcu do niej przekonam;))

kamilmania

A mi się każda jego książka podobała i ''desperacja'' i ''bezsenenność''. Może w niektórych momentach są nudnawe, ale jako całość moim zdaniem są świetne

kamilmania

"Bezsenność" polecam osobom cierpiącym na bezsenność. Przypadłość zniknie w mgnieniu oka. Książka średnia i dlatego najgorsza.

kamilmania

Cmętarz dla zwieżąt . Nie mogłem przebrnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones