Steven WilsonXI

Stephen John Wilson

8,0
2 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Steven Wilson
DiegoGonzales

W świecie muzycznym faktycznie można go do boga porównać. A już na pewno do cudotwórcy :)
"The Raven..." jest tego najlepszym dowodem. Kolejnym zresztą.

Lukas_Art

Czy ja wiem? Insurgentes i GfD uważam ze lepsze płyty, po trochę z każdej mam zamiar usłyszeć na koncercie w Poznaniu.

DiegoGonzales

No i jak było w Poznaniu? Mam czego żałować? :)

Lukas_Art

Koncert obędzie się 29 listopada...

DiegoGonzales

Myślę, że nie ma takiego emotikona, który ukazałby zapadanie się pod ziemię z zażenowania własną głupotą ;)

Lukas_Art

Też tak myślę.

DiegoGonzales

Podobnie jak nie ma emotikona ukazującego wywyższanie się ;)

DiegoGonzales

dobry rzemieślnik, ale bez przesady

stonedfish

Uważasz, że Bóg robi lepszą muzę? Wątpię ;)

DiegoGonzales

swietny w solowych projektach i sredni w Porcupine Tree takie utwory jak raven ... czy drive home mozna sluchac w nieskonczonosc

pharaoh1

Absolutna zgoda "Reven that... " to utwór naprawdę cudowny... pozdrawiam maniaków twórczości Stevena... szczególnie tej solowej choć i w Porcupinach wiele dobrego się działo.
A koncert w Poznaniu był fantastyczny. Myślę, że najlepszy w życiu na jakim byłem i chyba PG w maju w Łodzi go nie przebije..

Marek_Porcupine

Za to ja uwazam nową plyte solowąza totalny crap i zzynke z lat 70, natomiat Porcupine Tree i no-man genialne.

kashmir23

A ja uważam inaczej. Trzeba odróżnić zżynkę od inspiracji i stworzenia genialnej całości, często znacznie lepszej niż pierwowzory, na czele z tytułowym utworem The Raven that refused do sing:).

Marek_Porcupine

Nom, dlatego np The Sky Move Sideways cz Insurgentes to nowoczesne albumy wyraznie zainspirowane elektronika czy tez rockiem progresywnym, a Raven to idealna i nieudolna kalka Genesis King Crimson itp. No ale to moje zdanie

kashmir23

W 100% się zgadzam, też nie lubię Ravena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones