Tamzin Merchant

Tamzin Claire Merchant

7,0
2 197 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tamzin Merchant

Jak dla mnie niesamowicie zagrała Kitty Howard w ,,Dynastii Tudorów'',można powiedzieć,że nawet lepiej (oczywiście według mnie) od Emily Blunt w ,,6 żonach Henryka''!Rewelacyjnie odegrała tak trudną rolę zagubionej,nastoletniej królowej.W końcówce 3 sezonu podobała mi się,ale bez jakiegoś szczególnego uwielbienia.Wiedziałam,że w 4 sezonie pokażę jeszcze wiekszą klasę.I jak na razie mam rację:)))Po obejrzeniu 2 odcinków 4 serii jestem nią zachwycona:*
Ta aktorka ma w sobie potencjał!!!

tara_05

Podpisuję się pod tym co napisała Tara. Jej Katarzyna Howard jak narazie jest bardzo przekonująca, urocza, zabawna i niewinna. Wzbudziła moją sympatię i teraz nie wyobrażam sobie lepszej Kitty Howard:)

Tamzin ma do tego bardzo specyficzną urodę. Uważam że jest piękna:)

ania__87

Mnie też się jej gra aktorska podobała.Ale niestety nie z wyglądu...

Boleynowa_9

"nie z wyglądu" - pod tym sie podpisze.
Nie oceniajmy jeszcze tak bardzo jej gry aktorskiej w Tudorach dopóki nie
zagra wszystkiego co ma tam zagrać.

tara_05

Gra bardzo dobrze. Chyba niełatwo zagrać taką idiotkę ;)

GregoryHouse

GregoryHouse, świetne stwierdzenie.
Nie mogę się doczekać jej gry w końcowych jej momentach.

endlessnight

A ja jestem najbardziej ciekawa jej egzekucji,co ona powie przed śmiercią,jak ją będzie lud traktował...W którym odcinku będzie jej egzekucja?

Boleynowa_9

w 5 - właśnie obejrzałam przed chwilą. ;)

tara_05

zgadzam się co do tego, że dobrze się spisała grając Katarzynę. Podołała roli, podobala mi się w niej. A urodę ma normalną. NIe wybija się specjalnie, ale ładna jest. W sposób normalny :P

mgkwt

dla mnie z urody jest zjawiskowa. :) Nie jest taka posagowa pieknoscia, ale wyglada niewinnie jak porcelanowa laleczka i ma jakis blysk w oku. :)

A i jako krolowa mnie urzekla, jedna z moich ulubionych postaci....w swojej glupocie niemal czarujaca D: ...i scena koncowa, to chyba jedna z najlepszych scen serialu w ogole...

Gatiniusha

Świetnie zagrała w Tudorach i wcale nie jest brzydka. Niekiedy wygląda naprawdę ładnie. Choć wydaje mi się, że w 3 sezonie wyglądała lepiej niż w 4. A jej postać Catherine Howard bardzo polubiłam :)

AnneBoleyn1536

Ja nie polubiłam Katarzyny Howard , ale rola godna pogratulowania ;D Świetnie zagrała scenę swojej egzekucji ;P W ogóle całkiem nieźle , ale sama ,,Kasia" to strasznie irytująca osóbka ! Cieszę się , że szybko wylądowała tam , gdzie powinna ...

basia95balicka

Polubiłam ją jako Catherine.

YourBeatrycze

Obejrzała cały sezon 4 i uważam, że Tamzin znakomicie poradziła sobie z tą rolą. Głupiutka, nierozwazna, słodka i dziecinna Katarzyna Howard; dokładnie tak ja sobie wyobrażałam.
Podadto w serialu wyglądała na nastolatkę, w każdym innym filmie o żonach Henryka, Katarzyna przedstawiana jest jako 25letnia kobieta, co zawsze mnie trochę raziło.

Gatiniusha

Mnie się też podobała bardzo w Tudorach. Muszę przyznać, że jak zobaczyłam ją w pierwszym odcinku na tej huśtawce, to wydawała mi się jakaś taka krzywa i dziwna, ale z czasem dostrzegłam w niej nieoczywiste piękno. Dziewczyna ma charyzmę i wygląda na przemiłą osobę - wnioskuję to z wywiadu z making offu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones