Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 655 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Uważa że jest dowcipny, mądry i piękny. Żal mi go i wszystkich jego fanek. Na retuszu to każdy może być ładny oprócz niego, ha ha!!!

david113_13

Jeśli naprawdę tak uważasz nie musisz tego tutaj pisać. Zachowaj to proszę dla siebie i nie obrażaj wszystkich jego fanek. Mnie to raczej ciebie jest żal...

david113_13

syndrom zazdrośnika?






;;;;;;

Szmminka

hahahaha czego tu zazdrości ??? on jest podobny do świni...

tralallalala

magdaand11
---->> hahahaha czego tu zazdrości ??? on jest podobny do świni...


Cóż. Nie żeby jakoś specjalnie mi się podobał - nie ekscytują mnie chłopaczki młodsze ode mnie, jednak takie ubliżanie to już gruba przesada. Do jakiej znowu świni on jest wg Ciebie podobny? o_O Kolejny nonsens. Prezentujesz tu podobny poziom co autor tego tematu. -_- Bez urazy, ale taka jest prawda. Jeśli on przypomina Ci świnię to jestem nawet ciekawa do jakich zwierząt byś upodobniła innych aktorów.

nemesisswan

Nemesissvan - Hmm... Nie oceniam go bo go nie znam... Nie twierdze, że jest debilem, ale z wyglądu przypomina mi świnie i mu tego nie zazdroszcze. Nie mówie, że jest brzydki, czy brudny, jak na świnie przystało, ale przypomina mi 'ją' z zarysu twarzy, a po za tym chyba mogę wyrazić własną opinię? Jaki ty poziom reprezentujesz jeśli wszystkich upominasz? Napewno nie jestem gorsza od ciebie bo uważasz się za starszą i mądrzejszą.

david113_13

O gustach się nie dyskutuje ;D Czyż nie??

fasolka58

Taaa....my to wiemy ale co niektórym to trzeba to z osobna tłumaczyć...

Larissa

Brzydki? Debil? To może prześlesz Nam swoje zdjęcie i pochwalisz się wyższym wykształceniem? Och, i na pewno posiadasz również nieprzeciętne umiejętności aktorskie. -_- Ech... Żal... Najpewniej mam do czynienia z góra 15-letnim szczeniakiem szczeniakiem; marginesem, który "kozaczy" pod blokiem popija piwo z sobie równymi, pali skręty i myśli, że co to on nie jest. Nic tylko pozazdrościć rodzicom dziecka i pogratulować dobrego wychowania.

nemesisswan

Uuu...ostro i dobitnie,ale przynajmniej może coś trafi do tego dziecka;)

david113_13

Może by tak zachować odpowiedni poziom , i nie krytykować wszystkich z góry, panie idealny ? :>

david113_13

ale brzydki ten debil!!! <--- myslę, że tytuł mówi sam za siebie. nasz david113_1 3 ma 10 lat i śmieje się z własnego posta :)

wg mnie jest przystojny, a już na pewno ma zajebistą klatę. mimo to, nie jestem jego fanką.

david113_13

Piękny się odezwał .
Ja nie jestem jego fanką, ale uważam, że jest dobrym aktorem. I w tak
młodym wieku ma dużo filmów na swoim koncie.


Po prostu zazdrościsz lub masz kompleksy ^^

pozdrawiam xd

Pommella

żal mi was, nie mam kompleksów, w życiu nie piłem alkoholu ani nie paliłem, mam 16 lat i same nagrody ze świadectwa łącznie z czerwonym paskiem, na pewno będe miał lepsze wykształcenie niż ta głupia "Tejlor" co w zmierzchu zagrała :/

david113_13

`żal mi was, nie mam kompleksów, w życiu nie piłem alkoholu ani nie paliłem, mam 16 lat i same nagrody ze świadectwa łącznie z czerwonym paskiem, na pewno będe miał lepsze wykształcenie niż ta głupia "Tejlor" co w zmierzchu zagrała :/`

chwalisz się czy żalisz, bo nie rozumiem.

david113_13

tak piszesz bo ci retusz nie pomaga? I widzę, że go znasz jak piszesz że uważa że jest dowcipny i mądry

Dominika25121

widze że nikt tu wywiadów z nim nie ogląda :/

david113_13

`widze że nikt tu wywiadów z nim nie ogląda :/ `
a nie wiesz po co ?

david113_13

Eee, pozwól, że uczczę Twoją wypowiedź munitą ciszy...

Bells93

ech, udręczone fanki parkinsona... xD

eklers

`ech, udręczone fanki parkinsona... xD `
wydaje mi się że to forum Lautnera.

Domish

Jeżeli Taylor jest taki brzydki to może podasz nam swoje zdjęcie? Pewnie musisz wyglądać jak jakiś grecki bóg skoro tak bluźnisz urodą tego ,,debila'' jak to określiłeś?


I jeszcze jedna rzecz. wypisujesz nam tutaj że Lautner uważa że jest piękny, mądry i zabawny, pewnie go bardzo dobrze znasz i korzystasz z wiarygodnych źródeł, lub przyłapałeś go jak się chwalił? Morze podasz nam te źródła i wtedy zobaczymy czy czy jest tak jak mówisz?

Shantel_Black

Podsumowując:)

Napewno Taylor jest ładniejszy od Pattinsona (pseudo alkoholika i lumpa):)

Szmminka

A Taylor ma pseudo per koński krzywy zgryz i lalka barbie z serii dzi*ka. ;dd

rattyMonster_

Nie wiem czy przez tą wypowiedź chcesz sie dowartościować czy co ale nie tędy droga...jestem ciekawa jakie ty masz pseudo panie "napisałem orginalną wypowiedź i sie ciesze z tego"...żal mi takich osób jak ty...;///

Larissa

ojej, to straszne, ale jestem dziewczyną. ;dd

rattyMonster_

Heh...dla mnie to możesz być nawet kosmitką, i jakoś mnie to nie ruszy.

Larissa

przykre. ;<

david113_13

To jest portal o filmach i o aktorach, którzy w nich grają. Z tego co wiem to nie wszyscy aktorzy muszą być nieziemsko piękni.

Według mnie nie powinnaś osądzać jego wyglądu itd, itp...
Fakt, że gdyby nie saga Zmierzch ten aktor najprawdopodobniej nigdy by się nie wybił, nie upoważnia Cię do obrażania nie tylko jego samego, ale również jego fanek.

Jak dla mnie jest słabym aktorem, ale to tylko tyle na jego temat.

bima

nie wiem do kogo to było, ale nie wszystkim się musi podobać;/

Szmminka

Dajcie juz spokoj...
Zakladacie kolejne bzdurne tematy zeby zwrocic na siebie uwage i powyzywac fanki!!Jest juz pare takich tematow podpiszcie sie pod nimi a nie zasmiecajcie forum idiotycznymi wypowiedziami. Po co wam to?! Chcecie sobie ulzyc czy jak. Przeciesz doskonale wieciwe ze fani was za to zlinczuja a wy tylko ich podpuszczacie. Jak masz cos do aktora to owszem forum jest do dyskutowania o tym nie wyjezdzania z tekstabi,,Ale brzydki ten debil,,. Skoro zalozyciel jest ladnieszy niech da zdjecie ocenimy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones