Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 655 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Tak własnie uwazam jest to najciekawsza postać....tuz za nim najcudowniejsza postacia jest Alice.

Patrysia098

Potwirdzam Jacob jest nafajniejszą postacią najciekawsza. No i nie jest idealny :)

Dominisia_fw

To z nim powinna być Bella, ale z drugiej strony Jacob nie zasługuje na kogoś lepszego xP

Lx3

Fajnie by bylo gdyby Stephenie napisala Sage np. z dalszego zycia Renesmee i Jacoba to moglo by byc ciekawe takie zycie pol czlowieka pol wampira...

Diana1604

przede wszystkim Jacob a nie Jackob.
no co do niego.
nie wiem czy najfajniejeszy, ale zgadzam sie, że powinna być jedna przynejmniej częśc o Nessie i Jaku

Pati_Peace

Przedłużenie sagi...hmmm! Otóż to, a nie trzeba się domyślać:(
Jest może i najlepszy, ale Nessie także...
Takie jest moje zdanie na ten temat:P

Maybe_me

taaaak, zdecydowanie najlepszy .. w łykaniu sterydów. ;dd

Domish

Mowa tu o samym bohaterze książki,a nie (jak sądzę) o odtwórcy tej roli...
Przynajmniej czytając II tom sagi nie musiałam sobie przerywać od nadmiaru lukru...Myślę że to dlatego bardzej lubię postać Jacob'a.Nie jest wydealizowana(patrz Edzio)
Autorka chyba też myślała o tej postaci jak najbardziej pozytywnie,bo nadała jej ciekawy charakter i nietuzinkową osobowość. A dialogi pomiędzy Bellą,a Jacob'em były naprawdę miłą odskocznią od przecukrowanych rozmów z "pijawką" - przechodząc do meritum sprawy-Jacob Black jak dla mnie,jest najciekawszą postacią w sadze Meyer.

A moze jak nałyka się więcej sterydów,to powstanie kolejna część o Superwolf'ie czy coś takiego...A przy okazji trochę pomajstruje we wnętrznościach Romea.Byłoby zabawnie :D
Pozdrawiam.

Zarrock

Tak jakby go ciut poturbowal nic by my sie nie stało ;)

rodaczek1

może od razu zgwałcił? Vampiers sucks dicks Wolf.

Domish

w sumie świetny pomysł na filmy, powiedzmy `przyrodnicze` ;d

Domish

Naprawdę świetny :D Chętniej bym go obejrzała(w takich okolicznościach).
Tylko który robił by za kobiete...A może żaden? :D

Zarrock

no żaden to by było oczywiście wysokobudżetowe gay movie. ;dd

Domish

ale jaja, gdzie sie przeniosles?


Jacob góra, co nie ?

Patrysia098

nie jacob tylko jackob
wgl jackob jest normalnie taaki słiit loffciam go całym sercem belka jest głupia że go nie chciała jak on ją wtedy pocałował to ja normalnie myślałam że zemdleje!!

Patrysia098

Ja też uważam, że Jacob jest jedną z najfajniejszych postaci :P W przeciwieństwie do Edwarda nie jest idealny, ma wady i to właśnie czyni go postacią bardzo ludzką, że tak to powiem. Po przeczytaniu książki odniosłam wrażenie, że jest postacią niezwykle sympatyczną i żal mi go było. Że musiał się tak beznadziejnie zakochać, nie?
No i nie za bardzo przypadł mi do gustu wątek z Renesmee (czy jakoś tak :P) jakoś tak... dziwnie?

nevrane

A ja w książce najmniej lubiłam właśnie jego. Wręcz mnie strasznie denerwował :P

justyna_kinga

Jacob to moja ulubiona postać z całej sagi.
żal mi go strasznie było, ale cieszę się bo zasługiwał na kogoś lepszego.
To bella nie zasługiwała na niego.

Aneczkaaaaa

Jacob to NAJGORSZA osoba z książki ;/. Najbardziej lubię Belle i Alice no i Emmeta xd. Czasem mnie rozśmiesza. A i chodzi tylko o książkę nie o ten film ;/.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones