Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Wszytkie panny jak widzą mięśniaka opalonego to nogi się pod nimi uginaja - nie kumam tego...;/ Już bardziej podoba mi się Patisson i ten koles co w 2 częsci na początku filmu rzucił się na Bellę na jej urodzinach;p Może poprostu nie lubię mulatów...? Mi się ten koles wogóle nie widzi...!

mkndm19

Ok, każdy ma swoje zdanie. Kiedyś podobał mi się Edward/Robert, ale to było dawno. Teraz dużo, ale to dużo bardziej lubię Taylora. I wcale nie lecę na jego mięśnie itp. uważam takie podchodzenie do sprawy za strasznie płytkie. Mi w nim się podoba przede wszystkim jego charakter. Uważam że nie jest snobistyczną gwiazdką bo śledząc jego wywiady i zachowanie na takiego nie wygląda. A jako człowiek zachwyciłam mnie juz jak miał 13 lat, w końcu wtedy ja tez byłam młodsza. I na prawdę nie cenie go za muskulaturę. Nawet kiedy nie miał takich miesni podbil mnie swoim zajebistym uśmiechem. A oczy ma piękne, no ale cóż mam słabosc do brązowych oczu :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones