Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 655 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

nie nie nie i jeszcze raz nie! zupełnie mi nie pasuje do tej roli ;/ wygląda jakoś tak sztucznie i w ogóle, kompletnie nie to czego się spodziewałam.

Everrrgreen

dokładnieeee, on nie może grać Jacoba!!!... no może tego z pierwszej czesci, ale do następnych powinni obsadzić Stevena Straita!!!

eewulkaa

ON ?!
totalna beznadzieja! nie nadaje się !
wcale nie wygląda na Indianina.
całkowicie inaczej "widziałam" Jacoba czytając powieść.
Steven Strait? no ujdzie, jeszcze może być.
ale ON ? !

Vivica

heh, dziewczyny, w pierwszej części i tak Jacob był dzieckiem... ,może jak będą kręcić 2 część to zmienią aktora :D zobaczymy co pokaże.

eewulkaa

jestem jak najbardziej za aby Jacoba w drugiej czści grał Steven Strait. On jest dokładnie taki sam jaki powinien być Jacob w Księżycu w nowiu, ale dopiero po przemianie. Taylor mógłby zagrać do momentu sceny w kinie kiedy nie ma jeszcze tych mięśni i takiego wzrostu.

natalie11

no to musze cie zmartwić, bo Taylor zostaje.

Everrrgreen

chyba wam chodzi o to że strasznie dziecinnie wygląda nie? ;)
ale te zdjęcia tu są nieźle przeterminowane

http://i30.tinypic.com/v457hv.jpg
tu już lepiej wygląda

http://images.starpulse.com/pictures/2007/10/22/previews/Taylor%20Lautner-KMY-00 0057.jpg
i tu ^^

ale z tym rekinem i lawą to daaawno było :)

użytkownik usunięty
Everrrgreen

Taylor jako Jacob to tylko w pierwszej części ! Mam nadzieję że do następnych (jeśli będą) wybiorą kogoś innego !!!

Everrrgreen

Wygląda bardzo dziecinnie :/ Na Zmierzch się jeszcze nadaje, ale w kolejnych częściach to juz kompletnie nie. Ale w sumie to pewnie prace nad Księżycem w nowiu zaczną się dużo później, więc kto wie może "dorośnie" ;P

seyre

dla mnie- acob idealny. : )) < 33

http://img359.imageshack.us/my.php?image=normal04rc6it9.jpg
http://img359.imageshack.us/my.php?image=normal04rc6it9.jpghttp://img359.imagesh ack.us/my.php?image=wolfthingbymop11vh1.jpg

bohaterka

http://img359.imageshack.us/my.php?image=wolfthingbymop11vh1.jpg

bohaterka

http://img364.imageshack.us/my.php?image=taylornewpu4.jpg

bohaterka

Nie przesadzajcie, nie jest on aż taki zły. Oczywiście inaczej sobie wyobrażałam Jacoba, on odbiega znacznie od niego z wyglądu ale w końcu mogli dać do obsady kogoś gorszego :)

WeronikaG

z długimi włosami wygląda jak Jacob. Mnie tam pasuje

ChiliPorcelain

hmmm.... teraz to może nawet... ciekawe tylko kogo wcisną do drugiej części, bo chociaż Taylor ćwiczy na siłowni to raczej niemożliwe jest żeby nagle urósł 2m....

eewulkaa

dla mnie jest oki, przypomina indianina, ma dziecięce rysy - zupełne przeciwieństwo Edwarda, oby jeszcze dobrze wczuł się w swoją rolę, mile widziany w drugiej częśći^^

Bulvie

Jeśli dobrze zagra, to będzie OK. Moim zdaniem pasuje, a to, że dali tu jakieś zdjęcie z epoki kamienia łupanego, to już wina redakcji. Poza tym nawet jeśli wydaje się dziecinny, to w długich włosach wygląda o wiele poważniej. W "Księżycu..." też mile widziany, bo zapewne zanim wypuszczą film, zmężnieje i to sporo (jak było z Potterem i Radcliffem?). A co do wzrostu- myślę, że nie warto szukać na siłę kogoś, kto ma 2 metry, bo i tak na wzrost przeważnie nie zwraca się większej uwagi, a poza tym efekty specjalne czynią cuda. Jak dla mnie jest zupełnie w porządku. Zawsze mogło być gorzej.

Everrrgreen

Nie!!! On zdecydowanie nie jest dobrym Jacobem... poza tym nie wyobrażam sobie go w Księżycu w Nowiu! Jak niby ma się nagle zamienić w górę mięśni?!

Everrrgreen

Witam, witam xD
Powiem krótko - wbrew wyglądowi ... Pięknisia Taylor spisał się w roli Jacoba, było Go gość mało - ale naprawdę podobał mi się w "Zmierzchu" :)
A co do wyglądu to.. Jest naprawdę przystojny xd moim zdaniem ;)
I to zdjęcie u góry jest niestety stare.. Czas je zmienić - Taylor nie jest już dzieckiem, tylko fajnym, młodym mężczyznom xd
Pozdrawiam fanów sagi Stephenie Meyer, filmu "Zmierzch" i oczywiście Taylora ;) ;*

ania_0312_2

Oczywiście fanów Taylora tam miało być ^^ ;)

Everrrgreen

śietni pasuję do Jackoba!
idealnie!

mabia_2

dobry był , wiele to on sobie w tej części pograć nie miał okazji ale , ale jak dla mnie to taki dokładnie był Jacob

Everrrgreen

Podsumowanie... był naprawdę dobry ;). Prosimy do kolejnej części :).

draqla

ona ma 175cm wzrostu, co go z mety dyskwalifikuje, chyba że do czasu następnej części urośnie. Jest jeszcze dzieckiem, więc jakieś tam szanse są.

Binula

To będą musieli nad nim popracować do New Moon. Bo jak zostawią go z tymi wątłymi mięśniami to się chyba posikam ze śmiechu na filmie.

marville

Michael Copon na JACOBA !!!! XD :D
Taylor to taki dzieciuch... WG mnie oczywiście innym może się podobać :)
ale jak dla mnie chłopak ma po prostu 16 lat czy ile tam.
A do roli Jacoba w NM potrzebny jest prawdziwy mężczyzna !
Jacob jak już się 'przetransformował' to wyglądem przypominał 26-latka.
Więc to musiałby być cud żeby ucharakteryzować Lautnera na o 10 lat straszego lol a jeśli by się im to udało to na wejściu dałabym im Oscara za to :D

Everrrgreen

Co wy chcecie?! Jacob w "Zmierzchu" ma 15 lat, czyli i tak Taylor jest starszy od bohatera o rok. W "Księżycu..." ma 16, a film wypuszczą dopiero w 2010. Przez dwa lata w tym wieku urośnie jeszcze conajmniej 10 cm, zmężnieje, a spece od filmu mogą go optycznie "powiększyć"- Taylor bliżej kamery i już jest nieco większy, a jak się uprzeć to w profesjonalnie poprawianych butach da się koło 4 cm dorobić. Zresztą... jak dla mnie jest idealny ;] Swoją drogą Robert to bardzo przystojny facet, ale bez przerwy wygląda na ćpuna (brr) %D. Jacob jest zarąbisty ~~.

OneOfVampires

Nie będę się na ten temat kłócić bo każdy ma inny gust ;)
Chcę tylko powiedzieć że w drugiej części Jacob sam mówi że fizycznie wygląda na 26 lat choć w środku wciąż ma te 16.
Nie wydaje mi się żeby potrafili AŻ TAK go ucharakteryzować czy komputerowo "powiększyć".
Jak napisałam wyżej do roli 'dorosłego' Jacoba potrzebny jest mężczyzna.
To że film chcą wypuścić za rok nie znaczy że będą czekać tyle na Lautnera. Zdjęcia zaczynają się w marcu, a Jacob odgrywa bardzo dużo rolę w drugiej części.
Niepokoi mnie też to, że reżyser chce pozwolić się wykazać Robertowi, więc zmieni się scenariusz na tyle by ukazać jego aktorskie 'zdolności'. Wydaje mi się to zbędne. Dla mnie liczy się fabuła i jak największa zgodność z książką a nie Pattinson wepchany na siłę w zmienioną fabułę filmu..
a Rob w filmie wyglądał świetnie i nie zauważyłam by był w nim "naćpany"
:)

Everrrgreen

Myslicie ze sie nie nadaje to patrzcie i placzcie bo ostro chlopak napakowal ostatnio...;P
http://www.youtube.com/watch?v=R-ILdicPQ7k

Diana1604

On jest idealny jak na Jake'a
Nikogo innego poza nim tam nie widze.
A film do kin wchodzi już w listopadzie <jupi>

Dominisia_fw

wg mnei pasuje na Jacoba
może ciut za niski ale to nic ;)


9 listopada nie mogę się doczekać ;d :)

Everrrgreen

Jacob w Zmierzchu to dzieciak przecież.
W KwN to już inna sprawa, na plakatach wygląda dobrze, ale [zawsze jest jakieś ale]..
... ale jak oni zrobią z niego ponad dwu-metrowego osiłka. ?

hmm..

Mejuu

mówiłam już, że ma boski głos.?

'to mówie

Mejuu

taa,ten jego głosik to mnie powala
:d

ma taki, taki phia^^

Kolorowa412

oh tak głos ma świetny rozpływam sie jak go słucham

Dominisia_fw

jeah 'taki tik ten jego głos' ;d
ale pattinsona tez jest cute (nie tylko jak śpiewa x)

Everrrgreen

Nie każdy tak uważa. Według mnie Taylor powinien zostać. Moim zdaniem jest idealny do roli Jacoba. :-)

bells120

Dominisia czytałas może
parodię zmierzchu na ff?
jak nie to mówicie podam link 'Jacob wpoił się w Jaspera a teraz się wypiera' xD

Kolorowa412

Nie nie czytałam,ale chyba moze być smieszne ;)

Dominisia_fw

ja jak czytałam to sikałam ze śmiechu ;d
jutro ci podam link bo teraz jestem u cioci ;d

Kolorowa412

ok bede wdzięczna ;)

Dominisia_fw

Ja znam ten ff
Wpisz na chomikuj.."Jadowita Bella"
Polejesz się ze śmiechu to ma chyba z 10 rozdziałów nie pamiętam..ale na serio..."Jacob z wielkim widelcem..chyba się wpoiłem w Jaspera" ; D

julencja96

Jak dla mnie Lautner jest idealny do roli Jacoba.
Ona ma w sobie to coś!
Ja naprawdę nie zamieniała bym go na nikogo innego.

wampirka_filmweb

A ja nikogo innego do tej roli nie widze jak Taylora. Szczególe, że teraz wygląda bosko i idealnie pasuje do roli.
Pozdrawiam

Dominisia_fw

tak tak już chyba obejrzałam wszystkie zwiastuny NM. już się nie mogę doczekać premiery, ahh...Taylor x]

Everrrgreen

...Jak dla mnie Taylor jest idealny do tej roli...wy tak narzekacie że dziecinny i w ogóle...ale o to właśnie chodzi...on jest dziecinny ale musi być dorosły...popatrzcie jak się na potrzeby tego filmu zmienił ;] xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones