Tom Welling

Thomas Joseph Welling

7,3
3 167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Welling

W jego biografii pisze:

"...aż w końcu otrzymał główną rolę, młodego Clark'a Kent'a w serialu "Smallville". Nie mógł uwierzyć we własne szczęście, kiedy jego agent zadzwonił do niego i powiedział, że dostał tę rolę. Był na tyle zszokowany i zadowolony, że przez jakiś czas na drodze, gdzie wcześniej zatrzymał się samochodem krzyczał... darł się... cieszył!..."

a w ciekawostkach pisze, że:

"Dwa razy odrzucił rolę młodego Supermana w serialu "Tajemnice Smallville", by w końcu za trzecim razem ją przyjąć."

To cieszył się z tego, że za 3. razem otrzymał tę rolę czy o co chodzi. Skoro jej nie chciał bo 2 razy odrzucał propozycję zagrania w tym serialu to z czego się cieszył? Czy ja tu coś źle zrozumiałem?

kryspinus

Po prostu ma rozdwojenie jaźni :D
Jedna osobowość krzyczała, darła się, cieszyła z powodu roli. Normalnie była zachwycona. Natomiast druga cały czas spiskowała i odrzucała rolę lub rezygnowała jak to było po 3 sezonie serialu. Wtedy producenci odkryli mroczny sekret Toma. Żeby go zatrzymać wymyślili niecny plan. Dla podpuchy wybrali nowego supermana i został nim Jensen Ackles. Plan się powiódł bo druga osobowość szybko się uspokoiła i kontrolę z powrotem przejęła pierwsza osobowości Toma Wellinga. I tak zgodził się dalej grać człowieka ze stali. Tak mijały lata, producenci nawet pozwolili reżyserować Wellingowi kilka epizodów. Ostatecznie przez 10 lat grał Clarka Kenta.
Natomiast Jensen Ackles w 4 sezonie dostał rolę drugoplanową, a następnie główną w innym serialu The CW "Supernatural", ale to już inna historia.
Pozdrawiam

kryspinus

Jest napisane c: ^^

tibek96

Nie masz powodu sie czepiac, gdyz od jakiegos czasu obie wersje sa poprawne aczkolwiek ludzie nadal poprawiaja..;)

92Mistic

Chyba Cię człowieku lekko meteoryt z rosji jebnął albo nie znasz polszczyzny..." pisze "to tak jakby cały czas ktoś cały czas coś pisał, a "jest napisane" to jest napisane.... pokaż mi gdzie jest uwiecznione że obie formy są poprawne -.-"

tibek96

Jakiś czas temu Profesor Jana Miodka, stwierdził, że:“Formę `pisze` należy już uznać za poprawną”. Chodziło tutaj jedynie o kontekst języka powszechnego i tylko tego. Wypowiedź ta nie dotyka kwestii poprawności językowej standardowego języka polskiego. Chociaż nie zostało to jeszcze `uwiecznione` przez Radę Języka Polskiego, to coraz więcej osób mruży na to oko.. ;)

PS nie musisz mnie uczyć poprawności językowej, bo takową znam ;)).

92Mistic

Hehe... Co nie zmienia postaci rzeczy, że 'pisze' jest burackie. ;)

mkskala

Tutaj się z Tobą zgodzę. ;p

92Mistic

Jan Miodka? Człowieku. Walnąć takiego byka ortograficznego w nazwisku tak znanego Polaka. Każdy wie, że "Miodek" a nie "Miodka". Chyba jednak nie warto podpisywać swoich wypowiedzi stwierdzeniami typu "Znam poprawność językową", gdy się strzela taką gafę w tym samym poście.

użytkownik usunięty
92Mistic

Konstruują "uproszczony język polski"?

użytkownik usunięty
kryspinus

No cieszył się głównie z tego, że mimo tego, że dwa razy tą propozycję odrzucił, to mimo tego, oni nadal koniecznie chcieli, aby to właśnie ON wziął na siebie tę najważniejszą główną rolę!!!
PROSTE...:-):-)

kryspinus

Jak dostał propozycję zagrania Clarka nie był nawet aktorem a tym bardziej nie miał agenta więc błąd jest w biografii.

Ringoo

Dokładnie. To nie była jego rola marzeń, co pokazał przy końcowych sezonach. Odrzucał ją, bo bał się, że będzie utożsamiany z Supermanem i zepsuje mu to jakoś przyszłą karierę, dlatego nigdy nie zobaczyliśmy go w stroju tego superherosa, nawet w ostatnim odcinku.

Lordnar

No zamiast z Supermanem jest utożsamiany z Clarkiem Kentem xD

Ringoo

No dokładnie. Trochę mu nie wyszło, bo gdyby jednak zgodził się na zagranie w stroju Supermana mógłby być bardziej rozpoznawany, ale to była jego decyzja :)

Lordnar

Kasy za modeling i on i żona mają do końca życia. Szkoda,że nie mają dzieci,ale kariera robi swoje.

batesmotel27

a ja myślałam, że on na pewno musi być gejem! jest za śliczny po prostu <3

kasiap_18

Tom był dla mnie wzorem przez 10 lat przykre ze juz rozwd za nim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones