Tomasz Kot

8,2
56 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Kot

Zagra Nikola Teslę w amerykańskiej produkcji. Ale super! Potwierdzone przez samego Tomka na instagramie.

Corderosa

Słuchałam wywiadu z Tomaszem na ten temat i cieszę się, że w końcu docenili go zza oceanem. Premiera wpisana na 2020 rok, już nie mogę się doczekać!

kanaqa

Na początku myślałam że to Rafał Zawierucha się wybije grając u Tarantino a teraz dostaje rolę w polskim kinie. Jak widać po Zimnej Wojnie Tomek Kot dostał najlepsza szanse i każdy wie że aktor wykorzysta swoje 5 min w Hollywood. Mimo to któryś z polskich reżyserów mógłby nakręcić film z Polskimi aktorami grający w USA, to byłby hit

Corderosa

Kota jednak szanuje,że się odbił od grania w gównianych produkcjach .Dawniej go nie lubiłem,bo uważałem go za drugiego Karolaka i Szyca. Teraz napewno byłby w mojej Top10 najlepszych polskich aktorów

Corderosa

Właśnie wyszedł film o Tesli i nie gra w nim Kot!

PonuryUser

To jest inny reżyser. Tomasz ma pracować z Anandem Tucker:
TOMASZ KOT GWIAZDĄ BIOGRAFII NIKOLI TESLI
Deadline / autor: Łukasz Muszyński / 24-06-2019 19:20
Tomasz Kot zagra główną rolę w biografii genialnego serbskiego wynalazcy Nikoli Tesli. Autorem scenariusza i reżyserem filmu jest Anand Tucker ("Oświadczyny po irlandzku").

Ten z Ethanem był już właściwie gotowy, kiedy Tucker zaczął wspołpracę z Tomaszem. Ale wirus spowalnia rozpoczęcie produkcji.

Corderosa

Niestety, wielka szkoda, że nie zagra. Uwielbiam Tomasza Kota, życzę mu wysokich lotów.

Corderosa

Projekt upadł i Kot nie zagra Tesli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones