U2

7,9
8 ocen muzyki
powrót do forum osoby U2

nie wiem kogo takie banalne teksty mogą ruszać, muzycznie tez nic ciekawego

BlackShit

a umiem to uzasadni tym, że...?
zarzuć mi tu tekstem, który uważasz za banalny :) i jakimś innym kogoś innego, który Cię zainspirował, podyskutujemy :)

zwijezda

Tym, ze bono uprawia liryczną egzaltacje, u2 sie skonczyło w 91 roku, po wydaniu Achtung Baby, to była ich ostatnia w miare dobra płyta.
Lubie bardzo Joshua Tree i War, ale po wydaniu Achtung Baby ten zespół przestał dla mnie istnieć
Słabego tekstu nie wrzucę, bo bym musiał powklejać wszystkie z ostatnich 5 płyt, bono to populista, który obecnie ze swoimi koleżkami bazuje jedynie na chwytliwych refrenach, marne to jest i tyle

BlackShit

Trochę pieprzysz od rzeczy muszę powiedzieć. Już widzę któryś temat o tym zakładasz. Pokaż mi banalny tekst to Ci zaklaszczę. Nie wiem jaki widzisz sens w obrażaniu świetnego zespołu, szczególnie jeśli najpierw piszesz że "U2 z dobrą muzyką nie ma nic wspólnego", a potem że pierwsze płyty Ci się nie podobały. Dodam jeszcze że teksty piosenek U2 są banalne tylko dla tych którzy nie są w stanie ich zrozumieć.
Pozdrawiam.

doris1997

zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones